Britská vlaková společnost se omluvila, že během oznámení použila frázi „dámy a pánové“

Britská vlaková společnost se omluvila, že během oznámení použila frázi „dámy a pánové“

Britská vlaková společnost řízená vládou se omluvila poté, co jeden z jejích průvodčích použil při oznámení větu „dámy a pánové, chlapci a dívky“, což způsobilo, že cestující, jež se označuje jako „nebinární“, se urazil a podal stížnost.

Cestující, který je shodou okolností „zástupcemLGBT “ Unie pro železnice a námořní dopravu, se okamžitě na Twitteru rozčiloval nad tímto „incidentem“.Společnost London North Eastern Railway se okamžitě omluvila a prohlásila: „Manažeři vlaků by neměli takhle mluvit.“

Britské státní zdravotnictví již několik let financuje změnu pohlaví u dětských pacientů, u kterých se vyskytuje tzv. pohlavní dysforie (porucha pohlavní identity). Tříletá holčička byla přeoperována na chlapce. Šestiletý chlapec byl přeoperován na dívku. Britská vláda zavedla u státních škol „genderové neutrální“ školní uniformy. Kluci budou moci chodit v sukýnkách a holky v kalhotách. Výrobci hraček vyrábějí genderově neutrální panenky. Výjimka není transgenderová panenka s penisem.

Podle výchovného norského protokolu, klukům ve školkách dávají na hraní panenky a holčičkám auta. Rozšiřují se pohádky o dvou princeznách, které se do sebe zamilují, vezmou se a žijí šťastně až do smrti. Na obálce knížky je vidět jejich lesbický polibek.

Firmy a státní instituce po celém světě vycházejí vstříc genderům tím, že jim umožňují používat neutrální záchody. Žádostí o chirurgickou změnu pohlaví roste i v Česku. Dívky chtějí mít penis, chlapci vagínu. Operativní zákroky vedoucí k přeměně pohlaví jsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. V Česku se každoročně pořádá festival Prague Pride, kde se setkávají příslušníci LGBT (zkratka označující lesby, gaye, bisexuály a transgender osoby) a jejich podporovatelé.

Izrael je známý svou vstřícností vůči LGBT komunitě. Do Tel Avivu se každoročně sjíždí LGBT komunita z celého světa, aby se účastnila Tel Aviv Pride. Gender propagují některé neziskovky a politické strany. Nelze nezmínit čím dál větší snahy o prosazení genderové nauky do školek a škol. Takto bych mohl pokračovat dál a dál.

Genderová ideologie je zvrácenost. Jde o spiknutí, vzpouru proti Bohu! Bůh stvořil člověka jako muže a ženu, ne jako gendera.

Genderová ideologie je spiknutí, jehož cílem je zrušit tradiční rodinu, z dětí vychovat lidi s poruchou pohlavní identity, ideálně homosexuály. Homosexualita je také vzpoura proti Bohu. V současnosti probíhá satanizace společnosti. Skutečnost je taková, že se pomalu ale jistě stáváme  “bezpohlavní” společností. Genderová ideologie často vede k přeoperování pohlaví. Jedná se o nezvratný zásah do fyzické i psychické stránky člověka. Tito lidé nejsou schopni založit rodinu ani v rodině žít. Jde o nešťastné jedince, kteří mají psychické problémy. Výjimkou nejsou myšlenky na sebevraždu. Všechno toto je démonické! Genderová ideologie je ďábelská ideologie, díky které mnoho lidí kráčí po cestě do “pekla”.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Britská vlaková společnost se omluvila, že během oznámení použila frázi „dámy a pánové“

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*