Britská vláda označila bojkot produktů nadnárodních společností za ilegální

Britská vláda označila bojkot produktů nadnárodních společností za ilegální

Jedno z občanských práv je vyjádřit bojkotem určitých produktů svůj názor.  Nicméně britská vláda označila aktivismus bojkotu za trestný čin. Konkrétně bojkot produktů z Izraele. Odteď je takový bojkot prý zakázaný.

Šéf Nestlé (z většiny vlastněný izraelskou firmou) např. prohlásil, že korporace by měly vlastnit vodu a určovat tak, kdo k ní bude mít přístup. Tímto vyjádřením pro média pobouřil mnoho lidí. Mně osobně to vedlo k touze firmu Nestlé bojkotovat. Problém je, že Nestlé nyní vlastní celou plejádu produktů včetně pokrmů pro zvířata. Odkoupili totiž stovky firem včetně české čokoládovny Orion. Bojkotovat jejich produkty se tedy skoro rovná nutnosti nakupovat produkty na farmářských trzích či jiných místních výrobcích.

Ilustrační obrázek Foto: Reuters
Ilustrační obrázek Foto: Reuters

Nicméně předseda britské vlády připravující patřičný zákon zakazují bojkotovat produkty Izraele označil bojkot za „kontraproduktivní“ a „polarizující“. To je možné, nicméně aby ve svobodné zemi bylo zakázáno vybízet k bojkotu produktů některých nadnárodních společností jako vyjádření názoru na politiku Izraele, je skutečně zarážející – víc zarážející než celá řada jiných autokratických rozhodnutí z poslední doby (např. krok německé vlády, která oznámila záměr vytvořit zásahovou jednotku, která do 24 hodin bude řešit smazání a vězení za „nenávistné komentáře na Facebooku vůči imigrantům“ a Mark Zuckenberg se nechal slyšet, že ze strany Facebooku na to dohlédne). Sic toto má prý být ta kapitalistická svoboda, kvůli které „jsme“ zvonili klíči v 1989.

Webová stránka Boycot Israel Today uvádza, že produkty Izraela je spoľahlivo možné identifikovať vďaka tomu, že ich čiarový kód zvyčajne začína trojčíslom 729. Vo svojom zozname ponúka širší prehľad spoločností, ktoré sú predmetom bojkotu. Zo známejších naňom figurujú napríklad potravinárske spoločnosti Danone (ktorá má 20% podiel v izraelskej Strauss Group), Tivall – vedúci svetový dodávateľ mäsových substitútov (s novou výrobňou v ČR), Nestlé – najväčšia potravinárska spoločnosť na svete (s takmer 54% podielom v najväčšej izraelskej potravinárskej firme Osem a 30% podielom v kozmetickej spoločnosti L‘Oréal), Coca-Cola, Starbucks, McDonald’s a mnoho ďalších…

Skupina britských ministrov vyhlásila, že akékoľvek verejné združenie, ktoré by v bojkote mienilo pokračovať, bude čeliť „prísnym pokutám“.

http://www.infovojna.sk/bojkotovat-izrael-znamena-pachat-trestny-cin

Jak psal Egon Bondy – lidé díky svému nezájmu starat se o věci veřejné za výkřiku Hurá! zvolí novou diktaturu po svržení té předchozí. A to bylo už v jeho knize Invalidní sourozenci z roku 1974.

Zakázat bojkot produktů Izraele je zákon jak vystřižený z praktik Saudské Arábie. Zřejmě jedna z největších diktatur na této planetě. Sic je to teda náš spojenec. Naopak Sýrie, kde ženy mají stejná práva jako muži, je údajně náš nepřítel. Jakoby úplně naopak, než by to mělo být.

Takže komedie pokračuje.

Nicméně tyto akce se mohou jevit i jako akce zoufalství. Zakázat bojkot firmy grázla, který by chtěl vlastni vodu Země, jednak ukazuje zoufalou snahu udržet situaci pod kontrolou, ale i dál ukazuje skutečnou podstatu nedemokratických principů v pozadí.

Mezitím EU vyhrožuje Slovensku, že dostane pokutu, pokud bude nadále podporovat domácí produkty.

Mimochodem této pokutě EU za „nadměrné zásoby“ v ČR už má i problém vůbec porozumět: http://www.finance.cz/zpravy/finance/60525-mladek-cr-nadale-hrozi-vysoka-pokuta-od-eu-za-nadmerne-zasoby/

A dost!

Časem nás asi skutečně čeká nová éra decentralizace. Města budou soběstačnější, budou místní měny, a EU a jiní diktátoři ať si prskají. Ono to zotročení je jen v hlavě. Lidé se budou lépe znát, a tak decentralizace moci více do krajů umožní lépe vědět koho volit, a navíc zvolené lidi budou ostatní denně potkávat. Dnešní politici se vyskytují vzdáleně a známe je většinou jen z médií a billboardů.

Hlasy v Bavorsku volající po odtržení od Německa asi indikují tento směr. Totalita většinou plyne z velkých impérií. Fragmentovanost mají problém zvládnout. To nemusí znamenat návrat k regionálním konfliktům, jak straší zastánci EU a Jednoho Hlasu. To je mentalita úlu.

Židé nejsou Židé

A Izrael by se také mohl vrátit zpět do rukou Židům a ne jak je tomu dnes, kdy tam zjevně vládne jakási sekta židovských konvertitů z Chazarska (resp. https://cs.wikipedia.org/wiki/Aškenázové). Někteří „Židé“ o sobě prohlašují, že jsou nadrasou, a že my ne-židé tzv. gójové jsme jejich otroci. Na youtube je řada těchto prohlášení. Médiím ho dokonce sdělil jeden izraelský duchovní. Ostatní národy jsou cituji „otroci Židů“. To je myslím oprávněný důvod k bojkotu takové politiky.

Této politice se říká sionismus a nemá vůbec nic společného s Židy ani tórou. Různá antisemitistická hnutí neoprávněně spojují kritiku současné izraelské politiky (sionismu) s antisemitismem (rasismem). Ve stejném duchu česká média útočila na Adama B. Bartoše (bývalého redaktora iDNES.cz) za jeho údajný antisemitismus, ačkoliv sám na blogu napsal jasné vyjádření, že proti Židům jako takovým nic nemá (naopak dokonce prý i pár přátel), ale že mu vadí sionismus.

Podobně jsme mohli vidět video íránského prezidenta Ahmadineřáda, jak stoluje a objímá se skupinou Židů, kteří se mu omlouvali se slzami v očích za sionistickou politiku Izraele. Média také šířila lež o „vymazání Izraele z mapy“. Nikdo nic takového neřekl. Hovořil pouze o tom, že sionistický režim v Izraeli skončí jako skončil Sovětský svaz. Nazývat to vyhrožováním vyhlazení Izraele byla tragikomická manipulace, za kterou se média dodnes neomluvila.

Pošahaní lidé by neměli řídit instituce

Právě tito Aškenázové (konvertité k židovství) jsou v Izraeli u moci a patří mezi ně i rodiny Rothchildů a Rockefellerů – klika bankéřů co vládne současnému Západu, a proto zjevně cesta ke svobodě nepovede tak snadno jen pouhou konverzí ke kapitalismu. Problém není ani tak v systému jako v některých konkrétních lidech (např. premiér Izraele).

„Gójové se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele na světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst,“ vysvětlil rabín

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/gojove-jsou-na-svete-proto-aby-slouzili-zidum-tvrdi-izraelsky-rabin-1ie-/zahranicni.aspx?c=A101020_145802_zahranicni_aha

Bývali Chazaři tedy v Izraeli bojují za obranu území, které s nimi nemá nic společného. To je skoro komické. Není to žádný jejich „homeland“ zaslíbený Bohem, nýbrž jde dokonce jen o „pouhé“ konvertity k Židovství, kteří jim vytváří kompletně špatný obrázek vůči světu, a mají domov někdo úplně jinde.

Tento sionismus je podobně pošahaný jako saudsko-arabský islámismus (wahábismus) a jak svého času bylo militantní křesťanství. Jak může někdo uvěřit, že by milosrdný Bůh chtěl zabíjet nevěřící? Nebo že jsou někteří lidé nadřazeni jiným. Tyhle trable s náboženstvím jsou tu už nepaměti. Dokáže se to zvrhnout v instituce získávající tím pouze moc a páchající zlo.

Dokument „Where on Earth is Osama Bin Laden?“ Morgana Spurlocka (autora i filmu „Supersize me“, kde zkoušel jíst měsíc pouze jídlo z McDonaldu) rovněž při své návštěvě Izraele umožnil vidět pár ujetých „Židů“, kteří na něj útočili na ulici, když se jich chtěl něco zeptat. Podobně při návštěvě Saudské Arábie poskytl obrázek tuhé diktatury a atmosféry strachu. Obojí jsou naši největší „spojenci“. 🙂

Když o sobě přední představitelé Izraele tvrdí, že jsou jako rasa nadřazeni ostatním lidským rasám, které cituji „jsou otroci“, pak je legálním právem bojkot. Případně i dvojitý a trojitý bojkot.

Nemělo by být trestné koupit si místní mrkev a odmítat koupit mrkev z Izraele. 

ČR jako jeden z největších spojenců Izraele by si to měl uvědomit obzvláště.

Mezi obránce práv Izraele patřili ti, kteří plánovali už na počátku vzniku Izraele bombový útok na britský parlament. To je čirý terorismus.

Nicméně jde o velmi mazanou hru – vše otočili na ruby. Kritika sionismu se stala trestnou, protože jim prý všichni jen ubližují, a rasisticky je ustrkují.

A za 2. světové války Aškenázi Židé zaútočili sami na „sebe“ skrze Hitlera („Žida“) a vyhlazovali pravděpodobně právě jen skutečné etnické Židy. Původní obyvatele místa, kde leží současný Izrael. A teď se o nich nesmí říct nic špatného, protože holokaust. Jinak samotné slovo „holocaust“ je z etymologie slova termín pro „obětování rituálním upálení zvířete“. Proč používáme toto slovo pro popis hrůz genocidy? Podstrčili nám ho.

Ve výsledku jde ale skutečně jen o pár dědků, kteří chtějí vládnout světu.

Zákaz bojkotu produktů Izraele nám dává úžasnou příležitost si uvědomit skutečnou povahu současné korupce.

 

Jiří Míka

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

2 Komentáře “Britská vláda označila bojkot produktů nadnárodních společností za ilegální

  • Ad „Této politice (Někteří „Židé“ o sobě prohlašují, že jsou nadrasou, a že my ne-židé tzv. gójové jsme jejich otroci. ) se říká sionismus a nemá vůbec nic společného s Židy ani tórou.“
    Pane, asi jste nečetl starý zákon, kde to je jasně řečeno: Deuteronomium, 23:19-20.
    „…a budeš půjčovat mnohým národům, ale sám si nevypůjčíš [a budeš vládnout nad mnohými národy, a oni nad tebou vládnout nebudou]. Hospodin tě učiní hlavou, nikoli chvostem a budeš vždycky nahoře a nikdy dole, budeš-li poslouchat a pečlivě dodržovat přikázání Hospodina, svého Boha, která ti dnes udílím“, — Deuteronomium, 28:12.
    „Tehdy synové cizinců (tj. následující pokolení nežidů, jejichž předkové vlezli do cíleně nesplatitelných dluhů k plemeni lichvářů – jedinověrců) budou stavět stěny tvé (jako nyní mnohé rodiny arabů-Palestinců závisí svým životem na možnosti dojíždění za prací do Izraele) a jejich králové ti budou sloužit; („Já jsem žid králů“ – námitka jednoho z Rothschildů na nepovedený kompliment na jeho adresu: „Vy jste král židů“) neb v hněvu svém jsem tě porazil, ale ve své dobrotě k tobě budu milostiv. A budou otevřeny brány tvé, nebudou se zavírat ani dnem, ani nocí, aby ti mohly být přinášeny poklady národů a přivádění jejich králové. Neboť národy a království, kterým se nezachce ti sloužit, zhynou, a takové národy budou skutečně zničeny“, — Izaiáš, 60:10-12.
    Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/jidasuv-hrich-20-sjezdu-10/

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*