Britská aliance transgenderů vyzývá k vraždám žen, které zpochybňují genderovou identitu pohlaví

Britská aliance transgenderů vyzývá k vraždám žen, které zpochybňují genderovou identitu pohlaví

Kolektiv se sídlem ve Velké Británii, který tvrdí, že jej „v únoru 2020 založila skupina rodičů transgenderových dětí“, nedávno vyzval k vraždám žen, u nichž panují pochyby o teorii genderové identity.

Britská aliance transgenderů na Twitteru prohlásila: „Každé hnutí za občanská práva má za následek prolévání krve, skupiny se jen tak nepřesunou a nepřijmou to. Jakmile se terf začne zabíjet, změní se zákony.“

„TERF“ je prasárna, kterou vyznavači genderové identity používají proti ženám, které uznávají, že lidské pohlaví je určováno biologií, na rozdíl od osobní volby. Tato nadávka často doprovází výhrůžky fyzickým nebo sexuálním násilím.Když některé tweety začaly informovat o teroristické hrozbě na podporu Twitteru, Britská aliance transgenderů okamžitě skryla všechny tweety na svém účtu před zraky veřejnosti, zřejmě aby se vyhnula vyloučení ze služby.

Web Britské aliance transsexuálů Foto: Britská aliance transsexuálů

Na internetových stránkách skupiny je slogan „Anti Terf site“ a naznačuje: „Pokud vás vaše náboženství nutí někoho nenávidět, potřebujete nové náboženství.“

Webová stránka tvrdí, že Britská aliance transgenderů vznikla jako reakce na „nepřátelský postoj Velké Británie ke všem pod transgenderovým deštníkem“. Grafika pod tímto tvrzením obsahuje seznam těch, o nichž se kolektiv zjevně domnívá, že spadají pod „transgenderový deštník“: Například: „Mužské ženy; androgynní osoby; ženští muži; hidžra; transsexuálové; transsexuální královny; transvestiti; transsexuální osoby; binární; třetí pohlaví; intergender; genderové královny; agendered“ a „každý jedinec, který překračuje nebo zpochybňuje tradiční genderové role a/nebo výrazy své společnosti“.

Britská aliance transsexuálů zřejmě pod twitterovým účtem @terfblock vedla „seznam bloků TERF“. Účet @terfblock byl mezitím odstraněn.

Členové Britské aliance transsexuálů nejsou prvními transgenderovými aktivisty, kteří vyzývají k vraždám nevěřících ve víru genderové identity.

V prosinci 2019 Trans Army, která v té době měla na Facebooku téměř 130 000 fanoušků, nahrála na svou obchodní stránku na platformě grafiku kreslené postavy s dlouhými růžovými a modrými vlasy, která má na zápěstí náramky a tetování transgenderových symbolů a čte z knihy nazvané „Jak zabít transfobní *uckery“. Desítky mužů a žen, kteří o obsahu informovali, byly šokovány, když od Facebooku obdržely odpověď, že výhružný mem „neporušuje společenské normy“.

Claire Colemanová, heterosexuální bělošská australská spisovatelka, která se sama identifikuje jako černošská lesba, na svém ověřeném twitterovém účtu nedávno prohlásila: „Zabít všechny TERF má stejnou energii jako zabít všechny nacisty.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Britská aliance transgenderů vyzývá k vraždám žen, které zpochybňují genderovou identitu pohlaví

  • · Edit

    Zatnout tipec temhle nesmyslum v zarodku nez se to rozleze nekam dal!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*