Británie zvolila svobodu a nezávislost, hnijící, zkažený moloch EU se začal rozpadat – naděje na lepší budoucnost ještě existuje!

Británie zvolila svobodu a nezávislost, hnijící, zkažený moloch EU se začal rozpadat – naděje na lepší budoucnost ještě existuje!

Přestože Obama i jeho evropští poskoci z Bruselu dělali, co mohli, aby Velká Británie zůstala v novodobém žaláři národů, nebylo jim to nic platné! Hrdí Britové chtějí být svobodní, a proto odešli ze svazku, který omezuje národní suverenitu svých členů a plánuje zaplavit Evropu islamisty!

Žalářníkům nepomohla ani velice náhodně „přesně naplánovaná“ vražda oblíbené poslankyně, která byla zástupcem lidí, kteří chtěli v EU přes všechny její chyby setrvat! Zemřela zbytečně a tragicky v okamžiku, kdy většina Britů chtěla podle průzkumu vystoupit z EU, zabita jak jinak, než „zapřísáhlým zastáncem Brexitu“! Většina Britů a Evropanů si však dala dohromady, že její vražda je něco podobného, jako „zapálení Reichstagu komunisty“ v roce 1933, kdy se nacisté takto chtěli zbavit své konkurence!

Nelze říci nic jiného, než třikrát hurá vlastenectví a odvaze Britů, kteří se přes všechny výhrůžky z Washingtonu a Bruselu přesto rozhodli zvolit svobodu a nezávislost pro sebe a budoucí generace! Předpokládám, že poté, co ostatní země teď konečně uvěří, že něco takového jako vystoupit z EU skutečně lze, nastane, pokud se Británie nedostane do vážnější ekonomické krize dominový efekt a za pár let, toho s bývalými nacisty založené EU moc nezbude!

Odchod Británie z EU je totiž nadějí a světlem i pro zbytek Evropy! Budoucnost patří hospodářským apolitickým společenstvím, které nebudou váhat obchodovat čile také s Ruskem a Čínou, tedy zemím, které nebudou svazovat žádné skryté rozkazy z Washingtonu!

(Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Británie zvolila svobodu a nezávislost, hnijící, zkažený moloch EU se začal rozpadat – naděje na lepší budoucnost ještě existuje!

  • Všichni proevropští politici a moderátoři v našich nesvobodných médiích jen řeší, jakou krizi vyvolá odchod VB z EU a případný rozpad EU. Neřeší, do jak hluboké krize by nás zaneslo zachování stávajícího trendu. Lepší krátkodobá krize z rozpadu EU jen do doby, než si jednotlivé státy nastaví pravidla obchodu s Velkou Británií, Ruskem, Čínou a s kýmkoliv, kde je obchod výhodný. Rozpad EU bude zejména problém pro USA, protože decentralizovaná moc se špatně ovládá.

  • EU není nic jiného než novodobý kastovní systém, politici kteří lízají poslušně zadek mají možnost se pak zapojit do diktatury přímo v bruselu a psát nesmyslné regulace. Proto tam chtějí, ale chtějí to vždy jen politici. Základy EU jsou shnilé a na shnilých základech nemůže nic fungovat. Co je základ EU ? Protekcionismus a touha elit zařadit se do Bruselské kasty. Na takovém základě nikdy nic pořádného nevyroste. Rozpad EU bude velkou výhrou demokracie, zreformovat jdou pouze pokažené věci, ne ty které jsou na hnilobě postaveny.

  • EU je nereformovatelné, musí se zákonitě rozpadnout a také díky odvaze Britů. Někdo musí být první a Britové to zvládli na jedničku!!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*