Británie: Soud rozhodl, že pro 14letého chlapce je bezpečnější žít v Sierra Leone, než v Londýně

Británie: Soud rozhodl, že pro 14letého chlapce je bezpečnější žít v Sierra Leone, než v Londýně

Soudce ve Velké Británii rozhodl, že pro 14letého chlapce je bezpečnější žít v Sierra Leone, než v Londýně, kvůli tomu, že se země potýká se zločineckými gangy.

„Mladík byl převezen do Freetownu (v Sierra Leone), protože jeho matka měla obavy, že by se mohl připojit ke gangům v Londýně poté, co byl vyloučen ze školy,“ píše BBC News.Pan Mostyn rozhodl, že by měl chlapec zůstat ve Freetownu až do dokončení školy v roce 2022 proti požadavkům jeho odloučeného otce.

Soudce řekl, že chlapec, který žil se svou matkou v jižním Londýně, „odcházel z kolejí“ od začátku roku 2019, než byl loni v létě vyloučen ze školy.

„Souběžně s těmito událostmi, matka poskytla důkaz, že se připojil ke gangu v části jižního Londýna,“ uvedl soudce.

Skutečnost, že Sierra Leone je vnímána jako bezpečnější místo pro chlapce, kde má dokončit své vzdělání, než londýnské ulice zločinu, vám řekne vše, co potřebujete vědět o úspěchu integrace migrantů do hlavního města.

Přestože zločiny gangů jsou v Londýně po desetiletí problémem, příchod nových migrantů z afrických zemí drasticky zvýšil úroveň násilí a v jedné fázi učinil anglické hlavní město smrtelnější než je New York.

Podle údajů městské policie je 73% útočníků s nožem a 53% obětí původem z černé nebo etnické menšiny.

Jak jsme již dříve informovali, dokonce i rodiče somálských přistěhovalců posílají své dospívající děti zpět do Somálska, protože věří, že tam budou ve větším bezpečí, než v Londýně.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*