Brazilci nevěří na výmluvu, že zakrnění mozku novorozenců způsobil virus zika

Brazilci nevěří na výmluvu, že zakrnění mozku novorozenců způsobil virus zika

Nyní už je v Brazílii přes 4 000 dětí se zakrněním mozku, které se narodily od 1. listopadu 2015 dosud. Normálně se v Brazílii rodí asi 150 dětí s touto vrozenou vadou ročně. Což znamená, že když se jich 4 000 narodilo za méně než 3 měsíce, vzrostl počet případů této vrozené vady o 13 000 %.

Zde je klíčová zpráva z BBC, která dokazuje, že ten, kdo říká, že to způsobil virus zika, lže. Není možné, aby to byl tento virus, a oni to vědí. I Brazilci nyní hledají odpovědi všude, zatímco masmédia a lékařská komunita se stále snaží to podvodně svést na virus zika.

způsobil virus zika

Z BBC 21. ledna 2016: http://www.bbc.com/news/world-latin-america-35378816, http://www.bbc.com/news/health-35399403

„Brazílie uvádí, že počet novorozenců s podezřením na mikrocefalii čili abnormálně malou hlavu od října 2015 dosáhl téměř 4 000. V nejhůře postižené oblasti má mikrocefalii asi 1% novorozenců.

Brazilské úřady se domnívají, že nárůst je způsoben rozšířením viru zika. V roze 2014 se celkem narodilo jen 150 dětí s mikrocefalií.

Tato mozková vada může být smrtelná, může způsobit postižení intelektu a zpomalení vývoje.

Ministr zdravotnictví Kolumbie radí ženám, aby odložily těhotenství.

Brazilský ministr zdravotnictví říká, že od října, kdy úřady poprvé zpozorovaly nárůst, až do minulého týdne bylo 3 893 podezřelých případů.“

Komentář Jim Stone: následující odstavec je klíčový, potvrzující, že se nejedná o virus zika:

„Spojení s virem zika není vědecky potvrzeno, ale několik dětí, které zemřely, mělo v mozku virus (Pozn. Orgonet: ze 44 dětí zemřelých krátce po narození byl virus nalezen u čtyř). Žádné jiné vysvětlení pro nárůst mikrocefalie vědci nepodávají.“

Komentář Jim Stone: Teď vám to přeložím: V Brazílii se rozšířil virus zika. Je tam velký nárůst zakrnění mozku. Jen několik z dětí, které brzy po narození zemřely, mělo v mozku tento virus. Závěr: Případy zemřelých s virem zika byly náhodné, a skutečný problém je naprosto neznámý. Tento výrok BBC rozmetává celou lež s virem zika.  – Další řádky z článku BBC jsou správné:

 

„Zika je všeobecně mírná nákaza a způsobuje symptomy pouze jednomu z pěti lidí. Je šířena komárem Aedes aegypti, který rovněž šíří dengue a chikungunya.“

Komentář Jim Stone:

 

OK, takže jde o neškodný virus, který způsobí mírné symptomy jen u jednoho z pěti lidí, a nezpůsobí žádné symptomy u 4 z 5 lidí. Tento virus je znám už z doby před r. 1948 a není známo, že by někdy způsobil vrozenou vadu. A protože je to mírný virus a nemá ve své historii žádné vyvolávání vrozených vad, a protože převážná většina dětí nově narozených s vrozenou vadou nemá virus zika, potom ji nezpůsobuje virus zika.

Za vším stojí určitě někdo, kdo používá virus zika jako výmluvu pro něco jiného, což silně napovídá motiv. Kdo by asi měl zájem svádět obrovský nárůst vrozené vady na známý benigní virus, který u většiny případů vady ani není přítomen? Můžete hádat, odpověď by měla být zřejmá.

Protože většina postižených dětí nemá virus zika, který tudíž nemůže být příčinou postižení, podívejme se na skutečnou možnou příčinu. V Brazílii se počátkem roku 2015 stalo pro těhotné ženy povinným očkování TDPA (tetanus, záškrt, černý kašel), což se perfektně časově shoduje s dobou narození množství novorozenců s defektem. Koncem roku 2014 brazilský ministr zdravotnictví oznámil, že toto nové očkování TDPA jse stane povinným pro všechny nastávající matky, jakmile Brazílie získá vakcínu, k čemuž došlo počátkem roku 2015. Takže, ne všechny postižené děti mají virus zika, ale všechny matky postižených dětí dostaly během těhotenství vakcínu nového složení.

„Vědci“ falešně obviňující virus zika nám sdělují mezi řádky toto: „Ani Světová zdravotnická organizace, ani Gatesova nadace, ani nikdo jiný z NWO by přece nechtěl ničit tu hloupou podřadnou populaci. To v žádném případě. Za všechno může tento prakticky benigní virus. Ne, vůbec se nedívejte na naše vakcíny, my už máme odpověď, je to zika, zika, zika, a běžte do háje s faktem, že naprostá většina postižených dětí žádný virus zika nemá. To nebudeme brát v úvahu, protože my už obětního beránka máme.“

Shledávám zajímavým, že vakcína nového složení pro VŠECHNY TĚHOTNÉ ŽENY byla vytvořena poté, co do mainstreamu částečně pronikly informace o spojení vakcín s autismem.

Vsadil bych se, že i v Americe je nesčetně případů zakrnělých mozků, jenže v Americe se všechna těhotenství sledují ultrazvukem, a když se zjistí vada, matce je prakticky nařízeno, aby šla na potrat, díky „Obama care“ a federálnímu financování „Canned Parenthood“ (Pozn. Orgonet: s filosofií: potraty jsou legální, tudíž jsou morálně přijatelné) Prakticky všechny takové ženy jdou na potrat, takže se postižení nedostane do statistik. A ty, které přece jen porodí, lze odradit od vyprávění svého příběhu lhaním v médiích – kdo má zájem, aby o tom mluvily? Na první stránky se dá pár historek o viru zika, čímž se zakryjí případy těch, které by to mohly zpochybnit. Jsem doslova ohromen, do jaké míry je těmto matkám v Brazílii umožněno se vyjádřit, zřejmě tam kontrola médií není ještě tak úplná.

Takže teď budou mít elity, jak si to přejí, své hloupé děti zničené vakcínou (takové, co mají částečně poškozen mozek, ale ne zcela závažně, což bude většina) a budou z toho moci vinit genetiku, protože ty děti se hloupé skutečně už narodí, a nezhloupnou až po nějaké vakcíně v raném věku.

 

 

Převzato z http://orgo-net.blogspot.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Brazilci nevěří na výmluvu, že zakrnění mozku novorozenců způsobil virus zika

  • V Evropě?hmm.Už včera mě napadlo, že to nezůstane jen v Latinský Americe,a bum ho!likvidace populace v přímém přenose!

  • Od roku 1945 bylo provedeno více než 2000 zkoušek atomových zbraní – pod zemí, pod vodou i v atmosféře!Cernobyl,Fukušima a třeba již tak nechvalně známý chemtreils a další nám skryté pokusy na zvířatech a lidech!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*