Branná povinnost

Branná povinnost

Udělám vše proto, abych se zbavil českého občanství, nikdy nepůjdu vstříc militantním, šikovně schovaným, náladám českých zákonodárců a zásadně a bytostně nesouhlasím s vedením „vojenské“ politiky České republiky

Jako bývalý voják z povolání jsem opustil tento podivuhodný svazek armády České republiky až na 5.! pokus. Jednalo se o boj, kdy, ikdyž jsem vyslovil písemný nesouhlas se zájmy, vedením politiky a přijímáním zákonů ve vojenské sféře, nebylo mi umožněno hladce odejít ze služeb tohoto spolku. Vše se vyřešilo až na radu jednoho vojenského právníka, který mi přesně poradil, co mám napsat do výpovědi. Vyjádřil jsem skutečný bytostní nesouhlas a teprve potom to šlo.

Skutečně to, co se nyní děje opět na politické scéně České republiky, je doslova zkouška ještě toho, jak jsme schopní jít na ruku této demagogii v podobě přijetí novely branného zákona. Dokonce jsme došli a klesli až tak daleko a hluboko ve svém krutém a nelítostném počínání, že budeme „verbovat“ i ženy. POZOR!!! ZABIJTE SVÉ DĚTI, DEJTE VŠECHNO STRANOU, JDEME BOJOVAT !!! – stejně na ně nebudete mít ve válce čas a ony by se stejně trápily..

branna povinnost 2

Opravdu nemám slov, je asi zbytečné se vyjadřovat k celé problematice v době, kdy by III. světová válka trvala jen asi 45 minut tj. dobu, než by dopadly první !vzájemné! jaderné střely. Postavení vojáka, jako samostatné bojové jednotky, v současném světě, je pouze iluzí a důvodem pumpování peněz – tedy dalším nástrojem manipulace. Rezort armády je velmi dobrou jámou na peníze daňových poplatníků, byť jde, např. v podání České republiky, jen o „menší jámičku“. Neberu dále v potaz, že pokud by vypukl i „menší konflikt“ než je III.světová válka, dnešní zbraně jsou natolik sofistikované a účinné, že délka života kohokoliv, kdo přijde do přímé konfrontace s těmito zbraněmi a je vystaven jejím účinkům, je jen pár minut a nemusí jít hned o zbraně jaderné.

Skutečně jsme se zbláznili. Místo toho, abychom podporovali vybudování nových školních osnov pro vedení dětí k jejich vlastnímu uvědomění a objevením sebe sama, místo toho, abychom řešili migrační otázku a komunikaci a spojení s lidmi, kteří potřebují skutečnou pomoc, místo toho, abychom se starali o to, aby nejchudší lidé planety měli co jíst a pít, místo toho, abychom se pokusili vnímat kroky Ruska jako naději na změnu v celosvětovém měřítku, místo toho, abychom řešili nezaměstnanost, přijímáme zákony, kterými podporujeme myšlenky války, ať se nám to líbí nebo ne a ať již tomu nasazujeme jakýkoliv háv.. Jistě, omluva tady je, vždyť se musíme alespoň bránit, ne ?

Nikdy nebudu podporovat toto konání. Toto poselství patří hlavně ženám mužů. Jde o pocit vlastenectví ? Je špatný ten, kdo řekne: NE – já za ty „parchanty“ a český lid bojovat nebudu! Je špatný ten, kdo nebude podporovat tyto militantní tendence? Je špatný ten, kdo rezolutně odmítne všechny kroky, které, ve svém podvědomém konání, budí tak, tak jako tak, válečně-chtivé záměry? Raději mne suďte, než abych souhlasil… kdo je bez viny, hoď kamenem.. V tomto případě by bylo lepší se oddělat někde v tichu a soukromí než v útrapách na bojišti a pro blaho národa a rodiny, která by stejně po vojenském konfliktu, řešila vážné nemoci na úpatí smrti..

„Stojíme tam sami. Úplně sami. Jen my dva. Stojíme v kráteru vybuchlé bomby proti sobě. Natažený samopal poslední verze, v zásobníku ještě pár nábojů. Armády už neexistují. Není komu zavolat, není nikdo, komu cokoliv můžeme říct. Země je zplundrovaná, radioaktivní. Mám poslední síly Ti, „hej tytam“ říct, jak moc mne mrzí, že Tě musím teď zabít. Vím, že máš určitě rodinku, vím, že máš určitě děti, ženu, pokud tedy zrovna neumírají někde v nějakém krytu, anebo Tvá žena nezahynula v posledním našem útoku právě tady. Vím, že už nemáš náboje, protože by si po mne už asi vystřelil. Máš smůlu, tenkrát jsi podepsal, že budeš bránit svoji rodinu, tak ji teď braň! Tady máš ode mne pár pozdravů z mého samopalu.. Praha, Brno, Ostrava jsou smazány z mapy. V nábojové komoře mi zbyl ještě jeden náboj.. Jdu za Tebou kámo..pal!“.

Pokud se vám zdál tento příběh absurdní alespoň minimálně tak, jak absurdní je fakt přijetí novely branného zákona, splnilo to účel.

Nikdy nebudu chránit a hájit zájmy České republiky tímto násilnickým militantním způsobem. Byť se novela zákona schovává, velmi pečlivě, do hávu „dobrovolnosti a třeba i tzv. „obrany“, dav je připravený elitami tohoto světa, na jednoznačné ANO – přece je to naše povinnost chránit zájmy „svojí“ republiky. Moje povinnost rozhodně NE!. Další zkouška odevzdanosti vědomí českého národa je tady! Vždyť ten, kdo nechrání tímto způsobem zájmy České republiky a svojí rodiny, není Čech a vlastenec. Ano, sám za sebe vystupuji z této davové a masové manipulace a říkám: NE!! Tímto způsobem rozhodně NE!!! a pokud je toto měřítkem pro získání „odznaku vlastence“, dobrovolně a zcela vědomě se ho zříkám!!!. Zájmy svojí rodiny nebudu nikdy chránit násilnickým způsobem, byť by se jednalo o čistě tzv. „obranu“ – šikovně schovanou a spletenou myšlenkami na bojové akce. Kam až musíme klesnout k tomu, abychom pochopili, že jsou naše kroky destrukční a ne tvořivé ?

Stydím se za to, že jsem Čech, stydím se za svoji nezodpovědnost, kterou jsem „vyslovil“ při zvolení těchto zákonodárců, koneckonců jsem byl i tím, díky kterému tam dnes jsou.. Jak jsem mohl být tak bláhový a naivní ??? (těchto voleb jsem se neúčastnil)

 

Pro svobodnenoviny.eu MIO

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Při čtení tohoto článku mi běhal mráz po zádech…naprosto souhlasím, také nechci válku a už vůbec ne, aby moji synové šli za někoho bojovat, nebo , a to se může stát, budou stát třeba i proti sobě? Lidé se zbláznili, když si myslí, že by nám amíci pomohli, ani náhodou, a nikdo nikomu nepomůže, protože na to nebude mít nikdo čas – přesně jak je napsáno – 45 minut max a je konec….lidi neblázněte…ženou nás tam, kam oni chtějí, aby z toho měli prachy, na nás jim nezáleží….svět se nezbláznil, ten tu bude i bez nás, ale lidi jsou šílení….

 • · Edit

  Presne a vystizne napsano. Dekuji az na jedine,nestydim se za to,ze ja jsem Ceska.

 • · Edit

  Máte pravdu. Aj zabíjanie vo vojne je vražda.
  A ešte dve veci:
  1. Podľa skúseností z posledných konfliktov nemajú čerstvo povolaní branci bez výcviku na bojisku žiadnu šancu proti skúseným profesionálom. V súčasnom stave spoločnosti v ČR aj SR by bolo masovou vraždou vlastných ľudí už ich povolanie do armády a odoslanie do boja. Kto dal na niečo podobné politikom mandát?
  2. Stav povolanca do armády je fakticky otrocký stav. Je to nezlučiteľné s demokraciou. So zohľadnením bodu 1. je možným cieľom úvah o brannej povinnosti práve zavedenie inštitútu otroctva, nie obrana pred vonkajším nepriateľom. Tí, čo u nás ohrozujú demokraciu teda nie sú vonkajší nepriatelia – sú to naši spoluobčania, ktorí majú v rukách moc a chceli by jej mať viac.

 • · Edit

  Porter-to je právě to,že všichni tito „havlisti,humanisti,demograti a pravdoláskaři“ svoje protekční dětičky uklidí jinam-jich se nic z toho týkat nebude,v případě konfliktu budou chcípat zase jen ti obyčejní lidi-opravdu zlatá komunistická strana a v dnešní době se pro mě stala slova jako jsou demokracie nebo pravda a láska těmi nejsprostšími nadávkami a urážkami!!!!

 • Jaris: Ahoj, díky za koment k mému článku, víš, je to těžké, ti lidé, o kterých píšeš, byli a jsou po velmi dlouhou dobu vydatně masírováni propagandou USA. Techniky manipulace, které byly zneužity proti davům, bohužel nebyli vytvořeny na této planetě a lidmi. Techniky pocházejí z dohody, která byla učiněna v padesátých letech minulého století, kdy výměnou za jisté „možnosti“ nám byly dány techniky manipulace mas. Byly to techniky ovládání vědomí, tedy lidská bytost naprosto ztrácí vědomí sebe sama a je napojena jistými postupy na zdroje informací, které k němu tečou jistým, přesně stanoveným způsobem, v určitém rozsahu, formě, složení a druhu. Nedá se tomu odolat, protože byl učiněn venkovní zásah do naší reality jinou civilizací. Na tohle teď dojíždíme, tohle nás teď kope do zadnice. Nejenže jsme se přestali v moment zásahu jako společnost vyvíjet, protože vlivní této planety, odevzdali svoje vědomí do rukou těchto entit, ale hlavně začal úpadek jehož důsledky pociťujeme až nyní. Ano, souhlasím s Tebou, jsou jistým nebezpečím, ale oni o tom prostě sami neví, tedy není možné je jakkoliv soudit. Je možné jen pomalu dávat věci dohromady, milovat je jako sebe sama, dát jim naději, že bude všechno lepší. A hlavně.. Změna celku je možná jen změnou naší, našeho nitra a pojímání a přijímání druhých tedy i těch, kteří jsou nevědomými zbraněmi pro národ..

 • Jeste jsou v Cechach lide, kteri maji rozum na spravnem miste. Obavy mam spise z lidi, kteri se rozumem pominuli a kteri sli s nadsenim vitat vrahy americke armady v presvedceni, ze jsou to jejich zachranci. A neni jich, bohuzel, malo. Tito lide jsou pro existenci vlastniho naroda nebezpecim.

 • · Edit

  Stoprocentní souhlas. Něco podobného si říkám už delší dobu. Nikdy bych se nesnížil k tomu jít bojovat za zájmy cizí mocnosti. Ať si tam jdou v první řadě všichni ti pravdoláskaři.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*