Bojíme se sami sebe, věříme propagandě a nevěříme sami sobě

Bojíme se sami sebe, věříme propagandě a nevěříme sami sobě

Svého času se říkalo cosi o tom, že jsme neměli vlastní rozum a že nás řídili komunisti. Dnes 25 let od takzvaného sametu se vyměnila jedna generace a bohužel mám pocit, že jsme na tom s myšlením dnes ještě mnohem hůře, než za….

 Zkusme dát stranou veškeré ideologie a odpovězme si na otázku-kdože vlastně jsme a kdo, nebo co vládne světu. Pravděpodobně mnozí nebudou schopni sami sobě odpovědět, protože propaganda nám zahltila racionální myšlení. Především mladí lidé jsou silně propagandou ovlivněni a nedochází jim možné souvislosti, protože naše upadající školství je neučí myslet, ale jak se stát nezaměstnaným s maturitou. Doslova mě trhá uši, když slyším od lidí věty-říkali to v televizi, psali to v Blesku nebo na I-Dnes. Mnozí z těchto lidí dokonce všemu co v té televizi slyší i věří. Přitom je zřejmé, že většina médií je nástrojem vládnoucích elit k ovládání svých ovcí. Jenže ono to většinou není tak, jak je nám předkládáno a nebojím se říct, že je možná všechno úplně jinak.

Zkuste si vzpomenout na Saddáma Husseina a válku proti Iráku založenou na lži o údajném vlastnictví zbraní hromadného ničení. Vzpomeňte na válku proti Libyi, protože Kaddáfí byl údajně diktátor a podporoval teroristy. Nikde téměř ani zmínka, že západ dlužil Libyi 200 mld. dolarů za ropu a nechtěl je zaplatit. Bylo jednodušší vraždit než platit! Vzpomeňte prosím na Tomio Okamuru a na jeho slova, když ostře varoval před nebezpečím Islamizace Evropy. Politici a mnoho lidí z něho dělalo idiota a blázna a kam že se situace dostala dnes?? Okamura měl pravdu, ale mnozí věřili blábolům nějakého Schwarzenberga, či Halíka. Dnes by Okamura zasloužil od těch křiklounů a hlupáků přinejmenším omluvu, ale co je mu to platné, když zrádci v Úsvitu mu za Jidášský groš zničili organizaci.

uprchlici 20

Bohužel se bojíme říci pravdu na plná ústa. Náš vlastní strach nás umlčuje a zbavuje svobody. Bojíme se, protože máme dluhy, ale uvědomme si, že společnost byla zadlužena řízeně a cíleně. Bojíme se o práci, protože byla uměle vytvořena nezaměstnanost coby nástroj strachu proti bojovným zaměstnancům, ale práce by jinak bylo dost, kdyby byla vůle a politici lidem nelhali a nepracovali v zájmu cizí vlajky. Bojíme se systému, protože ten má páky jak nás vyhnat doslova pod most, když nebudeme stát v lajně a budeme někde vyčnívat. Snažíme se věřit v demokracii, ale to je jen pohádka na dobrou noc, kterou se opíjíme a děláme si mylné naděje. To vše jen proto, že si nevážíme sami sebe, že jsme ztratili svou vlastní důstojnost. Věříme nesmyslům, protože se nám nechce racionálně myslet!!

Dnes, když jsou problémy s uprchlíky a jsou už hmatatelné, věříme v to, že to jsou jen ubožáci prchající z ohnisek války. Opět zavíráme mnozí oči a bojíme se připustit, že realita je jiná. Chce to jen trochu času věnovat hledání informací místo nadávání v hospodě. Povšimněte si především toho, že se jedná o mladé silné lidi a především muže. Mezi uprchlíky je velmi málo žen a dětí, ale velmi mnoho potencionálních bojovníků s možností chopit se zbraně. Je mezi nimi i velmi málo lidí nad 50 let.

Dle mého názoru je uprchlická vlna řízenou akcí s jasným cílem. Tím cílem je destabilizace Evropy a následná světová válka. Proč si myslím, že jde o řízenou akci?? Především taková masa lidí v pohybu vyžaduje jistou koordinaci a řád. Dále je nepominutelné i to, že cena za převoz uprchlíků je poměrně značná- i 6000 dolarů. Jenže uprchlíci –ti skuteční nemají ani na jídlo. Kdepak tedy na tu cestu vzali prostředky?? Kdopak tuto akci skrytě financuje?? Vím z vlastní zkušenosti jak to s uprchlíky je, protože v jisté době jsem byl jedním z těch, kdož pomáhal zachraňovat jednu uprchlickou rodinu z Kyrgyzstánu, a věřte, že by skutečně bez cizí pomoci ztěžka přežili. Měli jen batohy na zádech a dvě děti sebou. Neměli téměř co jíst, kde spát a o penězích ani nemluvě. Ti uprchlíci současní však vypadají poněkud jinak. Jsem tedy přesvědčen, že vše je jinak a že nám televize a tisk lžou. Jsem přesvědčen, že uprchlická vlna není vlnou spontánní, ale řízenou a to strukturami NWO a USA.

Považuji to celé za válečný akt vůči Evropě, i když to ještě tak nevypadá.

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Bojíme se sami sebe, věříme propagandě a nevěříme sami sobě

  • Pan Janéz: tak si klidně věřte těm médiím, ale pak budete překvapen stejně, jako 79% lidí, těch zbývajících 20% si jen řekne : a už je to tady….. a to 1%? – si bude zase mastit kapsy… článek je moc pěkně napsaný, a souhlasím, taky jsme nevěřila, že to je jinak, ale kdo chce znát pravdu, musí ty správné informace hledat , nebo správné lidi, kteří mu to povědí…

  • USA těžily z obou světových válek. Nyní doufají, že bude třetí a opět se vyhne jejich území. V současné době vidí válku Evropy proti Rusku jako jediné východisko z krize. Pokud válka nebude, USA určitě zkrachují. Jak se blíží krach, stupňují se akce na vyvolání války. Zavřeme USA dveře do Evropy a zachráníme se.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*