Bitva za Ukrajinu bude Waterloo nacisticke Bushovy frakce.

Bitva za Ukrajinu bude Waterloo nacisticke Bushovy frakce.

Velký záměr nacistické kabalistické vlády Spojených Států použít Ukrajinu jako prostředek pro zničení Ruska explodoval této kriminálnické vládě přímo do tváře a místo toho všechny události vedou spíše směrem k jejich totální karanténě. Nacistický plán je totiž v oživování krize na Ukrajině jako výmluvy k tomu, aby se započal bojkot ruského ropného průmyslu a tak také bankrot Ruska. Plán fungoval dobře v minulosti, když se použila sovětska invaze do Afghánistánu na započetí bojkotu sovětske ropy což způsobilo bankrot Sovětského Svazu.

Tentokrát se však děje všechno zcela opačně. Na prvním místě jde o to, že firma BP (Britská Monarchie), Shell (Holandska Monarchie), Total (francoužští Rothschildi) a Exxon Mobil (Rockefellerové) jsou hluboce zapojeni v obchodování s ruskou ropou. To znamená, že evropská ropná oligarchie a také valná část ropné oligarchie Spojených Států nebude souhlasit. Jejich vlády to opakovaly při různých příležitostech.

Němci nebudou také pro žádný plán, který by poškodil Rusko sankcemi, protože německy průmysl je hluboce propojeý s ruskou ekonomikou.

Takže pane Bush, vypadá to tak, že Vy a vaši nacističtí kámoši jste zůstali bez přátel.

Ale pro změnu pokračuje silný protiůtok proti základním sférám vlivu Bushových nacistů, včetně Muslimského Bratrstva, JP Morgan (pamatujete všechny bankéře padající z oken?) a proti Bush-CIA monopolu na drogy.

Snad by tedy nemělo být žádnym překvapením, že minulý týden si přišla promluvit se Společnosti Bíleho Draka osoba, která reprezentovala „muže, který dal příkaz k vraždě Kennedyho“. Rozhovor byl komplikovaný a pokrýval mnoho esoterního terénu, ale hlavně, se jednalo o výměnu informací, večírkových výhrůžek a nabídek ke spolupráci. Více k tomu níže.

Bylo také jedno pozváni do Moskvy zaslané z ruské strany, aby představitel Společnosti Bíleho Draka přijel do Moskvy, aby se udržovaly rozhovory o dalších plánech do blízké budoucnosti. V přípravách na to jednali představitelé CIA, kteří jsou spojenci SBD s ruskými představiteli na Islandu. Jeden agent z čínské vlády taktéž dal na vědomí, že se dělají přípravy na velké oznámení o novém finančním systému.

Tato finanční vyjednávání referují o tajných finančních nástrojích, a jak zařídit, aby se vyplácely. Jestli vše půjde dobře, dá se humanitě k dispozici okamžité obrovské sumy finančních prostředků, ale spravedlivým a odpovědným způsobem.To, co se říkalo během minulých let, že se budou vyplácet mnohabilionové seky v dolarech, zůstalo bez nějakého viditelného efektu. Takže je docela možné, že nějaký stupňovaný přechod na nový finanční systém bude z největší pravděpodobností daleko realističtějším scénářem.

Na této fronteě jak jsme dávali na vědomí během dlouhého času, se stalo mnoho věcí. Na prvním místě je třeba zmínit, že všechny ruské vysílací stanice říkají, že nějaká nová finanční instituce zemí BRICS začne pracovat již v červenci tohoto roku a její cíl bude nahradit Mezinarodní Měnový Fond a Světovou Banku.

 

http://voiceofrussia.com/news/2014_05_01/BRICS-creating-parallel-Monetary-Fund-disillusioned-with-IMF-and-World-Bank-expert-0502/ 

Tak tedy zatímco německa kancléřka Angela Merkelová byla navštívit Obamu ve Washingtonu minulý týden, finanční oblast Frankfurt již vydala své dluhopisy zvané „Čínske Renminbi“.

http://www.dw.de/frankfurt-issues-first-bond-backed-by-chinese-currency/a-17605819 

Vzkaz lidem ve Washingtonu a New Yorku nemohl být jasnější: svět německého průmyslu dělá velký krok a zanechává tak používání dolaru.

Zdroje z tajných agentur Spojených Států také potvrdily, že němci a Obamův režim měli názory na špionáž NSA a podporu Spojených Státu nacistickému vedení na ukrajině velmi odlišné. Němci vědí velmi dobře, že problémy na Ukrajině byly zaviněny vražednými žoldáky, kteří byli kontraktováni odporným gaunerským režimem Spojených Států.

Lži, kterými nás krmí vláda Spojených Států jsou tak zřejmě, až je ostudné vidět herce z FEDu jako Obama a ministra zahraničí Spojených Států Kerryho neustále žvanit tyhle očividné lži. Jde o to, že celý svět teď vidí washingtonský režim v celé své nahotě tak jak je: bezskrupulativní teroristický režim.

Stačí se jen podívat na jejich současné akce: rozptylování Sarinu v Sýrii za účelem započetí III. Světové války, únos letadla Malajsijské linky, která byla použita na nukleární vydírání, a teď je to vraždění nevinných civilistů na Ukrajině.

Ačkoliv velké množství osob už o tom ví a píše o těchto souvislostech, korporatní vláda Spojených Států ustanovila minulý týden nové minimum ve statistických datech o nezaměstnanosti v dubnu, čímž jenom potvrdila to, co už psal George Orwell. Vláda odepsala 800.000 osob, které zůstali bez podpory v nezaměstnanosti a nemají žádnou možnost najít práci. Díky tomu vyšla v tisku tzv. „dobrá zpráva“, protože oficiální míra nezaměstnanosti se redukovala z 6.7% na 6.3%. Je čas pánové zrychlit trh z hodnotami. Koho myslíte, že podvedete ?

Můžeme říct, že konec tohoto režimu je blízko, protože v posledních dnech se jak generální prokurátor Spojených Států Eric Holder, tak Michelle Obama a nyní také ex-ministryně zahraničí Condoleeza Riceová byli přinuceni zrušit svá veřejná vystoupení kvůli všeobecnému hněvu. Nebude už trvat dlouho, než budou, jak řekl jednou Bush-otec, „vytaženi ze svých domů a pověšeni na nejbližší lampu“.

Taktéž bylo v současnosti hlášeno několik proniknutí mexických jednotek na území Spojených Státuů

 http://www.kvoa.com/news/n4t-investigators-rogue-mexican-army-troops-crossing-the-line/ 

 Je to téměř jisté, že to je znamení toho, že vlády Latinské Ameriky jsou rozhodnuty spojit své síly s vládami Číny a Ruska a vtrhnout na pevninskou část Spojených Států, jestliže americký lid neudělá nic s washingtonskými kriminálníky.

A proto záchranná vyjednávání pokračují „v podzemí“. Jak se zmiňovalo již předtím, představitel „muže, který nařídil smrt Kennedyho“ zamyslel dobrat se nějaké dohody se Spolecnosti Bílého Draka. Nicméně to není něco, co by bylo v silách Společnosti Bílého Draka. Bude to lid Spojených Států, který rozhodne co udělá s Bushem a jeho nacistickymi kumpány. Například potvrdil, ze Dalai-Lama, známý aktivní nacista, zaměstnává profesionalní zabijáky, kteří vykonávají jeho vůli v Japonsku.


Ale jestli si nacisté myslí, že jednoduše spáchají sebevraždu, aby se nějak dostali z černé díry ve které se teď ocitli, velmi se mýlí. Je už mnoho osob, které o nich ví. Navíc, hlavní ozbrojené skupiny a bandy v Japonsku a ve zbytku Asie už nespolupracují s nacisty.

SBD navrhuje, aby nepáchali sebevraždu, ale aby namísto toho vyčistili své rady od psychopatů a mohli by se vzdát a vykoupit výměnou za jistou utajovanou technologii.

Na této frontě, ti lidé, kteří mi slíbili dodat zařízení na volnou energii minulý měsií řekli, že museli překonat nějaké technické problémy, ale že doufají, že v půlce května budou schopni ukázat funkční prototyp. Uvidíme.

A nakonec musíme udělat očištění tzv. „konspiračních teoretiků“, díky tomu, že Velká Británie minulý týden přiznala konečně svoje zapojení do potopení americké lodě Lusitanie. Potopení Lusitanie německými ponorkami byl jeden z důvodů vstupu američanů do I. Světové války proti Německu. Teď vychází najevo, že němci měli ospravedlnění, podle válečných zákonů, k potopení této lodi, protože přepravovala zbraně a munici.

http://www.theguardian.com/commentisfree/2014/may/01/lusitania-secrets-of-war-revealed-sinking 

Snad můžeme doufat, že nebudeme čekat 99 let, že pravda o teroristických akcích, které byly pod záštitou tajných služeb jako 11-S a 11-3-11, atd., bude těmito vládami ukázaná veřejně. Tak snad je konečne čas na spravedlnost.

 zdroj : http://benjaminfulford.net, http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*