Bill Gates: Život se vrátí do normálu až po druhé generaci vakcín proti COVID-19

Bill Gates: Život se vrátí do normálu až po druhé generaci vakcín proti COVID-19

Život se vrátí do normálu až poté, co se rozjede druhá generace vakcín proti Covid-19 a virus bude globálně eliminován, podle technologického magnáta Billa Gatese… což je vyšší laťka, než byla stanovena pro jakoukoliv nemoc v historii.

„Jediný způsob, jak se dostat zcela do normálu, je, že budeme mít, možná ne první generaci vakcín, ale nakonec vakcínu, která bude superúčinná a kterou přijme hodně lidí a která odstraní nemoc na celosvětové úrovni,“ řekl Gates, který není ani lékař, ani imunolog v rozhovoru NBC.Gates pokračoval: „Poté konečně můžeme začít řešit všechny problémy, které vznikly – ve vzdělávání, duševním zdraví – a začít zpět budovat pozitivním způsobem.“

Podle tohoto standardu by lidé možná museli žít roky nebo celý život podle zásad sociálního distancování a dalších omezení kvůli Covid-19. Je to rozhodně chmurnější než hodnocení, které Gates uvedl v rozhovoru pro televizi Fox minulý měsíc, když řekl, že pokrok v oblasti vakcín by mohl umožnit návrat k normálu v USA do léta 2021. Řekl, že očekává, že několik prvních generací vakcín získá mimořádný souhlas začátkem příštího roku.

Gates označil reakci USA proti Covid-19 za jednu z nejhorších na světě, s výjimkou agresivních investic Trumpovy administrativy do vývoje vakcín. „Pokud se nedáme dohromady, přijde spousta dalších úmrtí,“ řekl miliardář a filantrop moderátorovi NBC Chucku Toddovi.

Gates citoval skutečnost, že výsledky testů se často nevrátí do 24 hodin, což je problém, který by se dal zmírnit tím, že by se nehradily „tyto bezcenné věci“. Řekl, že testovací systém USA na Covid-19 je nejhorší ze všech zemí „pokud jde o to, kdo k němu získá přístup. Musíte připustit, že jste neodvedli dobrou práci a neudělali nějaké přímočaré změny,“ dodal.

Toto poselství pravděpodobně nebude mít odezvu u prezidenta Donalda Trumpa, který označil reakci své administrativy proti Covid-19 za „fenomenální“, která potenciálně zachránila miliony životů, přestože na virus údajně zemřelo 215 tisíc Američanů. Sám Trump měl 1. října pozitivní test na Covid-19 a řekl, že byl vyléčen experimentální léčbou monoklonálními protilátkami.

Gates řekl, že není správné označovat léčbu za „lék“, protože u každého pacienta nezabere, ale považuje ji za nejslibnější dosud vyvinutou terapii proti Covid-19. Jeho nadace si loni na jaře rezervovala tovární kapacitu a spojila se s výrobcem léků Eli Lilly & Co. v naději, že v příštích měsících získá lék s monoklonálními protilátkami schválený FDA, jehož dodávky se rozrostou.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Bill Gates: Život se vrátí do normálu až po druhé generaci vakcín proti COVID-19

  • Bohatej retard, ale posedlý eugenikou (jinými slovy čistou rasou, stejně jako i kdysi Hitler) a vyhubením podřadné lidské populace. Od takového si nechat píchnout do řiti vakcínu, to nikdy. Ten koktejl jedovatých kovů, opičích genů a lidských potratů nás má zbavit plodnosti a hlavně pomalu zabít na rakoviny a jiné civilizační choroby.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*