Bill Gates vyzývá k vytvoření „jedné světové vlády.“

Bill Gates vyzývá k vytvoření „jedné světové vlády.“

Miliardář Bill Gates vyzývá k vytvoření „ jedné globální vlády“, argumentujíc, že vytvoření takového systému by bylo potřeba k boji proti závažným otázkám, jako je například „změna klimatu.“

V rozhovoru s německými novinami Süddeutsche Zeitung Gates odsoudil fakt, že tomu odpovídající systém Organizace spojených národů se nepodařilo naplnit.

„Můžete si z toho dělat legraci, ale ve skutečnosti je smutné, jak funguje konference v Kodani, kde osoby, které jednaly pod systémem OSN selhaly,“ uvedl Gates podle deníku Huffington Post.

Gates dále pokračoval, zdůrazňujíc své stanovisko tím, že globální vláda s cílem bojovat proti mnohým problémům nemocné planety je „naléhavě potřebná.“

Bill Gates Foto: DFID - UK Department for International Development, Flickr
Bill Gates Foto: DFID – UK Department for International Development, Flickr

„Podívejme se na OSN, byla vytvořena speciálně pro bezpečnost na celém světě. Jsme připraveni na válku, protože jsme dělali všechny preventivní opatření. Máme NATO, máme divize, džípy, vyškolené osoby,“ uvedl Gates. „Ale co s epidemií? Kolik máme lékařů, letadel, stanů, nebo vědců? Pokud by existovalo něco, jako je jedná světová vláda, tak bychom byli lépe připraveni,“ dodal Gates.

Miliardář se minulý týden objevil na titulních stránkách novin poté, co uvedl plán na zavedení bezhotovostního systému v mnohých zemích třetího světa, programu, který by nepochybně poskytl finančním elitám kontrolu nad měnovým systémem.

Navzdory médií krásně vykresleného obrazu Gatese, který má své kořeny v tom, že sám finančně podporuje hlavní zpravodajské společnosti, pohled na mnoho společenských projektů tzv. filantropa odhaluje jeho pravou podstatu.

Když se ohlédneme za jím založeným softwarovým gigantem Microsoft, podnik, který pracuje ruku v ruce s Národní bezpečnostní agenturou, aby pronikal lidem do soukromí, Gatesova úloha při ničení zdraví lidí po celém světě je jasná podle společností, do kterých investuje.

Podle nezávislé novinářské organizace Mother Jones, daňové přiznání Nadace Billa a Melindy Gatesových v roce 2012 odhaluje miliardy, které byly použity na financování podniků jako je Coca-Cola, McDonalds, Burger King a Kentucky Fried Chicken.

Jiné skupiny, které dostávají velkou hotovost, zahrnují soukromou vězeňskou společnost GEO Group Inc., armádního dodavatele Dyncorp, hlavního hráče v obchodování s lidmi a skoro každou špičkovou ropnou společnost.

Hlavním cílem nadace Gatesových bylo také investovat do očkovacích kampaní, i když západní média úplně ignorovala zásadní etické otázky, které vyvolali zdravotníci v zemích jako je Indie, kde krátce po Gatesové očkovací kampani ochrnulo více než 47 500 dětí.

Indický Nejvyšší soud začal loni vyšetřovat Gatesovu účast na testování vakcín, které vedly k smrti několika mladých děvčat.

Gates také investoval milióny do všech možných projektů, od kontroly zbraní, přes geoinženýrství, až po stříkání toxických částic do stratosféry za účelem zablokování slunečních paprsků.

Gates také způsobil rozruch kvůli investování miliónů do biotechnologického gigantu Monsanto, korporace, která v současnosti zaplavuje země geneticky modifikovanými plodinami.

Volání po celosvětové vládě prostřednictvím Billa Gatese a jiných finančních elit nemá ve skutečnosti nic společného s růstem chudobných zemí. Taková vláda by namísto toho garantovala celosvětový dozor, globální nerovnost bohatství a  svět, fungující podle korupčních zájmů, zároveň konsolidujíc bohatství a moc po celém světě.

Top lídři opakovaně volají po globální vládě, kterou také nazývají jako „Nový světový řád.“

zdroj : http://www.infowars.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Bill Gates vyzývá k vytvoření „jedné světové vlády.“

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*