Bill Gates čelí v Indii trestnímu řízení kvůli nezákonnému testování vakcín na dětech

Došlo již konečně na Billa Gatese a jeho zločineckou eugenickou nadaci proti lidskosti? Nejvyšší soud v Indii má k tomu co říct. Bill Gates bude čelit obvinění, kvůli důsledkům otravy vakcinovaných indických dětí.

Nedávná zpráva publikovaná v Health Impact News ukazuje, že vakcínové impérium postavené na lžích nemůže existovat dlouho. Zpráva uvádí:

Zatímco se ve vakcínovém průmyslu odhalují podvody a korupce téměř denně, mainstreamová média i nadále do značné míry tyto příběhy ignorují. Mimo Spojené státy se však říše vakcín začíná rozpadat a anglická verze zpráv hlavních sdělovacích prostředků je k dispozici díky internetu.“

gates-a-unicef

Jednou z takových zemí je Indie, kde je nadace Bill & Melinda Gates Foundation a jejich očkovací říše pod těžkou palbou, včetně soudního řízení, které probíhá v současné době u indického Nejvyššího soudu.

Pokud neznáte klíčové hráče vakcínového chaosu proudícího do afrických zemí, tak to jsou:

Světová zdravotnická organizace (WHO)

The Bill & Melinda Gates Foundation

PATH (Program pro vhodnou technologii v oblasti zdraví, který je financován nadací Billa Gatese)

GAVI (Globální aliance pro očkování a imunizaci, rovněž financovaná Gatesovou nadací)

Od všech těchto čtyřech organizací se nyní očekává, že samy vysvětlí důsledek návrhu petice původně předložené Nejvyššímu soudu Indie v roce 2012 prostřednictvím Kalpana Mehta, Nalini Bhanot, a Dr. Rukminí Rao, která konečně byla vyslyšena u soudu.


Petice uvádí:

BMGF, PATH a WHO, trestně a nedbale zkoušejí vakcíny na zranitelných, nevzdělaných studentech a jejich rodičích, kterým nebyly poskytnuty základní informace, nebo poučení o možných nežádoucích účincích, nebo by byli po očkování dostatečně monitorováni.“

Kromě toho, i když tato informace chybí ve většině hlavních sdělovacích prostředků, Economic Times of India publikovali v srpnu 2014 zprávu, ve které se uvádí, že byly testované mladé domorodé dívky vakcínami proti HPV. Nejednalo se o hrstku dětí, ale o 16. 000 jednotlivců v indické Andhra Pradesh, kde dostaly vakcínu Gardasil.

KP Narayana Kumar oznámil, že do jednoho měsíce od obdržení vakcíny, mnoho dětí onemocnělo a do roku 2010, pět z nich zemřelo. Další dvě děti údajně zemřely v Vadodaře, Gujaratu, kde bylo očkováno dalších 14. 000 domorodých dětí proti HPV jinou vakcínou Cervarix, vyrobenou společnosti GSK, která byla mimochodem obviněna z vypuštění polioviru do belgické řeky.

Souhlasné formuláře pro podání vakcíny HPV byly „nelegálně“ podepsané dozorci mládežnických ubytoven, což ukazuje, že Gates kořistí na chudých bez rodičů. Pro ty, kteří měli rodiče, většina z nich byla negramotná a nebyl jim vysvětlen skutečný potenciál nebezpečí vakcín.

Indická organizace SAMA, která podporuje zdraví žen, tuto zákeřnost objevila a ohlásila, ale teprve nyní se Gates a jeho kumpáni musejí zodpovídat za své zločiny. U přibližně 120 dívek, které nezemřely, byly hlášeny epileptické záchvaty, těžké žaludeční křeče, bolesti hlavy a změny nálad. Ostatní dívky, které dostaly vakcínu Gardasil, se potýkají s neplodností.

zdroj : http://naturalsociety.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*