Biden vtahuje USA do 3. světové války

Biden vtahuje USA do 3. světové války

Administrativa Joea Bidena zatahuje Ameriku do scénáře třetí světové války, protože napětí roste globálně. Díváme se na třetí světovou válku, v níž režim ovládající Ameriku nereprezentuje americký lid, neexistuje žádná národní soudržnost a neexistují žádné jasné cíle kromě na zisk orientovaných destabilizačních cílů a malicherné rivality oligarchů. Americká vláda takovou válku nevyhraje a mohla by rozpoutat mohutné protiválečné hnutí obou stran, které by zpochybnilo bojovná rozhodnutí Bidenova režimu.

Biden podporuje úsilí opozice proti Vladimiru Putinovi v Rusku a zároveň přesouvá americké jednotky do Sýrie. Putin také přesouvá ruské jednotky do Sýrie, aby se zapojil do strkanice s Američany. Islámský stát (ISIS) je zpět a v Iráku páchá terorismus. Čína se zaměřuje na Tchaj-wan v Jihočínském moři a podněcuje vstup amerických válečných lodí do oblasti. Izrael bombarduje Sýrii. A Američané si začínají uvědomovat, že je globalistický Bidenův režim vede slepě, zbaběle do potenciální katastrofy.

Bombové útoky v Bagdádu

Na náměstí Tayaran v iráckém Bagdádu byly po dvojici sebevražedných atentátů zabity nebo zraněny desítky civilistů. „Jeden (terorista) přišel, spadl na zem a začal si stěžovat, že ho bolí břicho, a zmáčkl rozbušku v ruce. Okamžitě vybuchla. Lidé byli roztrháni na kusy,“ hlásil pozorovatel. Agentura Reuters a další tiskové agentury uvedly, že Islámský stát alias ISIS převzal zodpovědnost za smrtící teroristický útok.ISIS byl na ústupu během vlády prezidenta Donalda Trumpa, když Trump v koordinaci s Putinem pracoval na bombardování a likvidaci ISIS chalífátu v Sýrii. Trump dosáhl jednoho ze svých velkých vítězství, když pomocí hrdinského válečného psa „Conana“ vyřídil vůdce ISIS Abú Bakra al-Bagdádího. Ale teď, jak se dalo čekat, se ISIS vrací. ISIS vyrostl z al-Káidy během Obamovy a Bidenovy administrativy, kdy demokraté podporovali al-Káidu v regionu, a věřili, že džihádističtí radikálové by mohli být využiti ke svržení suverénních potentátů včetně syrského Bašára Asada, sekulárního panarabského vůdce, jehož diktatura ohrožuje západní neoliberální návrhy na syrskou ropu.

Wikileaks zveřejnily e-mail, v němž Jake Sullivan, tehdejší stoupenec Hillary Clintonové a nyní Bidenova volba řídit Národní bezpečnostní agenturu (NSA), bez nejmenších pochyb prohlásil, že al-Káida „je na naší straně v Sýrii“. Během Obamovy vlády ISIS převzal kontrolu nad syrskými ropnými vrty a financoval své teroristické aktivity prostřednictvím prodeje ropy na černém trhu. Americký neoliberální režim je odhodlán vybudovat prostřednictvím Sýrie nové plynovody, které by mohly do Evropy dopravovat plyn, což by Putina zbavilo jeho role hlavního dodavatele energie pro Evropskou unii. Putin se spojil s Asadem, aby tomu zabránil. Biden chce očividně svrhnout Asada – což byla z Obamových let nedokončená záležitost – a to v regionu vytváří napětí, které se pravděpodobně ještě zhorší.

Zkamenělina v Sýrii

Krátce po nástupu do úřadu přesunul Biden podle syrských médií americký vojenský konvoj z Iráku do severovýchodní Sýrie plné ropy doprovázený vrtulníky a americkými vojáky. Aby se Putin nenechal zastínit, vyslal ruské vojáky do severovýchodní Sýrie, aby zahájili napjaté sledování, které by mohlo rozhodnout, zda se USA a Rusko někdy v blízké budoucnosti skutečně zapojí do boje.

Izrael mezitím pokračuje v bombardování Sýrie, odhodlán oslabit Asadův režim.

Syrská státní tisková agentura SANA informovala o prohlášení syrského vojenského zdroje: „Dnes kolem čtvrté hodiny [02:00 SELČ] zahájil izraelský nepřítel vzdušnou agresi palbou raket ze směru od libanonského města Tripolisu, které mířily na některé cíle v okolí guvernorátu Hamá. Naše protivzdušná obrana se střetla s nepřátelskými střelami a většinu jich sestřelila… izraelská agrese vyústila v mučednictví rodiny, včetně otce, matky a dvou dětí.“

Rusko

Ještě znepokojivější je, že americko-ruský konflikt se neomezuje pouze na Sýrii. Bidenova administrativa nyní otevřeně podporuje snahu zpochybnit moc Vladimira Putina na ruské půdě. Západní mainstreamové sdělovací prostředky jedou na plné obrátky a oslavují údajnou ctnost Alexeje Navalného, protiputinovského opozičního předáka nedávno zatčeného v Moskvě. Protesty stoupenců Navalného zuřily před ruským velvyslanectvím v izraelském Tel Avivu i v Rusku, kde bylo zatčeno asi 3000 demonstrantů.

Lídři zahraničního výboru Sněmovny reprezentantů z Republikánské i Demokratické strany chtějí, aby Biden vyšetřil Navalného údajnou otravu z rukou Putina. Bidenovo ministerstvo zahraničí nestoudně podpořilo protiputinovské protesty a požadovalo Navalného propuštění z vězení. Putinův mluvčí řekl, že podpora protestů ze strany amerického velvyslanectví „nepřímo představuje absolutní vměšování do našich vnitřních záležitostí“.

Ospalý Joe přiznává, že odpůrci Putina jsou Bidenovi „spojenci a partneři“

Jihočínské moře

Čína není spokojena s tím, že Bidenův režim vyslal do Jihočínského moře USS Theodore Roosevelt a tři válečné lodě. Tchaj-wan uvedl, že Čína vstoupila do jeho vzdušného prostoru se stíhacími letouny.

„Spojené státy často posílají do Jihočínského moře letadla a plavidla, aby si protáhly svaly. To nepřispívá k míru a stabilitě v regionu,“ prohlásil mluvčí Chicomu.

Každý v politice ví, že Bidena snadno zmanipulují čínští komunisté, kteří v tichosti založili vojenskou základnu na Bahamách necelých 200 mil od amerického pobřeží. Hledejte více nevyzpytatelné a znepokojující kroky Bidenovy administrativy s ohledem na Čínu, neboť světová situace je den ode dne alarmující.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Biden vtahuje USA do 3. světové války

  • Jediný způsob, jak sjednotit Američany a odvrátit občanskou válku v USA je, rozpoutat velkou válku, kterou žádný Američan nepřehlédne. Všechny nepohodlné pak do té války poslat. Pokud to neudělají, čeká USA bankrot a chaos. Jen doufám, že se proti USA spojí celý svět a válka rychle skončí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*