Biden odhalil plán na „očkování celého světa“

Biden odhalil plán na „očkování celého světa“

Prezident Joe Biden se zapřísáhl, že nebude nutit národ k dalšímu lockdownu, jakmile se rozšíří nový kmen Covid-19. Kromě podpory očkování doma Biden prohlásil, že USA „musí očkovat svět“.

Biden nastínil svou politiku koronaviru pro nadcházející měsíce v článku, který vyšel v deníku USA Today. V článku prezident uvedl, že rychlé rozšíření nové varianty Omicronu, která se již přelila do USA, „je důvodem k obavám“, ale nikoliv „k panice“.

Ve zjevné snaze zmírnit obavy, že by nový tlak mohl zastavit hospodářské oživení, Biden tvrdil, že neuvažuje o žádných plošných omezeních.„Proti Covid-19 nebudeme bojovat odstávkami nebo uzamčením – ale rozšířenějším očkováním, přeočkováním, testováním a dalšími,“ napsal. Některá z těchto opatření prodlouží dobu očkování na noci a víkendy a otevře se více míst pro očkování.

Alex Jones líčí, jak nyní Německo převzalo plnou kontrolu nad Evropskou unií a oznámilo plány na nucené vakcinace proti Covidu, které by začaly na celém kontinentu.

Američané mohou očekávat, že je budou spamovat lékárny, které budou „šířit slovo“ o dostupnosti vakcín a rozesílat „miliony SMS a e-mailů, aby to svým zákazníkům připomněly“. Administrativa mezitím osloví 60 milionů Američanů na Medicare, prozradil Biden.

Biden v rámci svého plánu ponechat školy otevřené prohlásil, že vláda posílí svou očkovací kampaň zaměřenou na děti od pěti let a otevře také „stovky nových rodinných očkovacích klinik“.

Prezident také řekl, že bude od soukromých pojistitelů požadovat úhradu nákladů na domácí rychlé testy, přičemž poznamenal, že testy budou pro ty, kdo nemají pojištění, snadno dostupné zdarma na „tisících míst po celé zemi“.

Biden naléhal na všechny způsobilé Američany, aby dostávali boostery, a prohlásil, že masové očkování americké populace samo o sobě problém nevyřeší, a tvrdil, že USA by měly pomoci jiným zemím s očkováním jejich populace.

„Musíme naočkovat svět a posílit mezinárodní cestovní pravidla pro lidi přicházející do USA,“ řekl Biden a dodal, že USA plánují během příštích 100 dnů poslat 200 milionů dávek navíc k 280 milionům vakcín, které už poslaly.

Pokud jde o ty, kdo už byli virem nakaženi, Biden řekl, že jeho administrativa pracuje na zvýšení „dostupnosti nových léků, včetně léčby monoklonálními protilátkami“ a také antivirotik, jakmile je schválí americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Biden odhalil plán na „očkování celého světa“

  • Bidet je Jen loutka jako takovou si zacina uvedeomovat o co jde, zatim mu to moc nejde ale to prijde😉

  • USA financovaly vývoj viru v Číně a aktivně se na něm podílely. To už pod tíhou důkazů Fauci přiznal. V čí prospěch je covid? Přeci ve prospěch amerických farmaceutických gigantů. Tím se vysvětluje, proč vypustili virus do světa. Mělo to poškodit Čínu a zároveň zajistit zisky pro USA.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*