Bergoglio se stal pro nás ďáblem a hadem

Bergoglio se stal pro nás ďáblem a hadem

Papež Bergoglio 4. 4. 2017 prohlásil, že Ježíš se pro nás stal ďáblem a hadem! Ne Ježíš Kristus, ale František Bergoglio se pro nás stal ďáblem – satanem. Ne Ježíš, ale Bergoglio se pro nás stal hadem. S hadí lstivostí nás chce uvrhnout do pekla.

Bergoglio vytvořil rouhačskou asociaci mezi Ježíšem a ďáblem a otrávil duše! Když vykonal toto dílo zkázy, aby byl nenapadnutelný, dokonale se zamaskoval za zbožné, až mystické fráze, a emocionálně vybarvil Kristovu oběť. Duchovní jed smrtícího hesla je už ale v duších! Tato psychologická manipulace Bergoglia funguje podobně jako reklama. Ukládá se v podvědomí a v kritický moment ovlivní jednání člověka. Když křesťan klekne pod kříž a chce se modlit, vybaví se mu Františkův sugestivní výrok. Jak může pokračovat v modlitbě, když se mu bude tato myšlenka neust&aa cute;le vracet?

To, co udělal Bergoglio, je do nebe volající zločin, vrcholné rouhání a hřích proti Duchu svatému!

Apoštol Pavel použil vyhrocené termíny „hřích“ (2Kor 5,21) a „prokletí“ (Gal 3,13), aby vyjádřil mimořádnou duchovní hloubku Kristovy smrti na kříži. V případě Františka však jde o záměrnou asociaci osob: ďábla s Kristem. A to je velký rozdíl!

Syn Boží se stal člověkem, aby nás vykoupil. Nestal se ďáblem, aby vykoupil ďábly.Dnes je masově prosazován homosexualismus. František ho podporuje slovy i gesty!

Masově je prosazován transsexualismus. František jim na podporu umývá a líbá nohy.

Relativismus ničí morální principy. František ho prosazuje exhortací Amoris laetitia.

Je programována islamizace Evropy. František zabezpečuje koridory a prosazuje muslimy do každé farnosti a kláštera!

Došlo k explozi satanismu. František mu slouží tím, že Spasitele rouhavě ztotožňuje s ďáblem a s hadem.

Kdo je František Bergoglio? To on je ďáblem a hadem. On neslouží Kristu, ale satanu a peklu!

Byzantský katolický patriarchát opakovaně vyzval Bergoglia, aby abdikoval z úřadu, který, jako heretik a rouhač, dle věroučné buly Pavla IV. i dle Gal 1,8-9, okupuje nezákonně.

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Bergoglio se stal pro nás ďáblem a hadem

  • Vyjádření papeže je v nesouladu s křesťanstvím. Hraje na mnohé lidi divadlo, ale kope za NWO. Myslím, že už to musí pochopit i ty prosté duše, kteří si snad myslí, že Vatikán a jeho papež jsou vzorem lásky a mravnosti. Papež byl dosazen samozvolenými vládci světa , kteří na lidi připravují velký podraz ve formě NWO a papež neslouží Bohu, ale Novému světovému řádu a jeho strůjcům, kteří by nejraději řídili tento svět za pomoci pár ne příliš chytrých otroků. Lidí na zemi je moc a jedním z bodů NWO je razantní snížení obyvatelstva a to všemi možnými způsoby.

  • Papez podporuje NWO, zlocinny plan USA na ujarmeni sveta. Je pro migraci a pro Islam. Svoje bohatstvi a palace ale imigrantum neda ani neotevre. Je to prolhany a pokrytecky jezuita, skryvajici se za maskou lidovosti. Vsechno je jenom divadlo pro hloupe verici. Vatikan se nikdy nevzeprel moci, ani nacistum, ani neokonum v USA. Jezisem se jenom zastituje. S jeho ucenim nema nic spolecneho. Jezis by Vatikan znicil tak jako rozmetal stanky kupciku v posvatnem chrame. Cirkev neni nic jineho, nez prazit, zijici z vericich a subvenci ze statnich pokladen.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*