Belgický senátor: Multikulturní elity manipulují se statistikami, aby masovou migrací transformovaly společnosti

Belgický senátor: Multikulturní elity manipulují se statistikami, aby masovou migrací transformovaly společnosti

Elity přinesly „hlubokou transformaci“ belgické společnosti bez jakékoli veřejné diskuze tím, že manipulovaly s přistěhovaleckými údaji, když se přivalilo více než milión migrantů, tvrdí liberální senátor.

Ve svém článku pro deník Le Figaro, Alain Destexhe napsal, že skutečnost demografických změn je v celé Evropě tajena „multikulturalistickou lobby“, která dominuje univerzitám, nevládním organizacím, veřejným institucím a médiím“.„Stejně jako Francie se Belgie za relativně krátkou dobu dramaticky změnila a byla transformována na národ masové imigrace bez jakékoliv veřejné diskuze,“ uvedl a poznamenal, že její populace vzrostla z 10,2 miliónu na 11,3 miliónu v relativně krátkém období masové migrace.

Mezi lety 2000 a 2010 běžné údaje o migraci v Belgii byly „devětkrát vyšší než v Nizozemsku, což je čtyřikrát více než ve Francii a Německu a dokonce i v USA“ v poměru k velikosti země.

„Tato statistická realita se však obyvatelstvu zatajuje, „píše doktor Destexhe, který strávil deset let ve službách regionů zasažených válkou a přírodními katastrofami, a byl jmenován prvním generálním tajemníkem Lékařů bez hranic.

„Protože musí být masová migrace vnucena Belgii, elity a média rozhodují o tom, o čem lidé mohou mluvit a jsou opatrní, aby neukázali statistiky, které by mohly vyvolat paniku,“ uvedl.

Ve své eseji pro francouzský kanál senátor Reformního hnutí podrobně popisuje řadu metod, podle nichž jsou imigrační údaje manipulovány, aby udržely Belgičany v nevědomosti, a tím jim zabránily jakékoliv otevřené debatě o „exponenciálních důsledcích“ migrace na demografii malých zemí.

„Dokonce i oficiální agentura EU Eurostat bezstarostně mixuje data a ideologii,“ uvedl senátor a poukázal na její výroční zprávu o migraci, která uvádí, že masová migrace je „pro Evropu dobrá“ a že kontinent jí potřebuje více.

Migrační údaje jsou téměř vždy uváděny jako každoroční tok a média „silně zdůrazňují“ snížení počtu přistěhovalců ve srovnání s předchozím rokem, zatímco se zvyšuje podhodnocování.

„Desetiletá nebo dvacetiletá statistika by nebyla nikdy použita,“ poznamenal Destexhe s tím, že byrokraté a lobbisté pracující v hlavním městě EU Bruselu každoročně s médii „vytvářejí falešný dojem, že většina přistěhovalců v belgických zemích jsou Evropané“.

„Tento ujišťující, ale nesprávný obraz je vždy velmi zdůrazněn,“ napsal senátor a zdůraznil, že dlouhodobá analýza ukazuje, že zatímco migranti z Evropy se několik let vracejí do svých vlastí, „Maročané, Alžířané a Turci mají nespornou tendenci se v Belgii usídlit navždy.“

Jako jedna z nejhustěji osídlených zemí v Evropě, počet obyvatel v Belgii se v nadcházejících desetiletích zvýší o dalších několik miliónů – tento jev však není nikdy veřejně spojován s masovou migrací, tvrdí Destexhe s tím, že je to někdy prezentováno jako „demografický boom.“

„Jsou zde významné sociální problémy. Například 90% příjemců sociálních dávek v Bruselu má migrační původ, značný důraz je kladen na veřejné služby, jako je administrace, nemocnice a veřejná doprava, přičemž počet cest se za posledních 15 let zdvojnásobil,“ vysvětlil.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Alain Destexhe Foto: Wikipedia)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*