Během prvního měsíce Trumpa v úřadu bylo vytvořeno 290.000 pracovních míst

Během prvního měsíce Trumpa v úřadu bylo vytvořeno 290.000 pracovních míst

Prezident Donald Trump získal obrovskou podporu díky své ekonomické agendě s tím, že Spojené státy vytvořily 298.000 nových pracovních míst po jeho prvním měsíci v úřadu, což roztříštilo očekávání s náskokem více než 100.000.

Trh původně očekával vytvoření kolem 190 tisíc nových pracovních míst.

„Zpráva zahrnovala první měsíc pod vedením prezidenta Donalda Trumpa, který se zavázal, že obnoví národní stárnoucí systémovou infrastrukturu,“ píše CNBC.

Tato čísla jsou dobrým znamením pro Trumpovu agendu ekonomického nacionalismu a jeho sliby zvrátit globalismus tím, že doma vytvoří pracovní příležitosti.

Analýza těchto čísel je významná, protože ukazuje, že USA se stávají méně závislé na pracovních místech v sektoru služeb, jelikož se Trump snaží poskytovat nové nabídky pro společnosti, aby přijímaly více konstrukčních a výrobních dělníků.

Výrobci zboží přidali 106.000 nových pracovních míst, přičemž počty pozic na stavebního dělníka vzrostly o 66.000 – nejvíce za 11 let – a výrobní pracovní místa o 32.000 míst.

Nároky na dávky v nezaměstnanosti jsou také nejnižší za 44 let, což naznačuje, že jsou zaměstnavatelé sebevědomí v otázkách jejich budoucnosti.

„Společnosti zaměstnávající 500 či více pracovníků zvýšily počet svých zaměstnanců o 72.000 pracovních míst, mzdy vzrostly o 122.000 u středních podniků, což je nejvíce za poslední tři roky, zatímco mzdy u malých firem vzrostly o 104.000,“ píše Bloomberg.

Tato zpráva byla jistě oznámena prezidentem Trumpem, zatímco mainstreamová média, která Trump obvinil z toho, že působí jako opozice, se budou určitě snažit tato čísla pohřbít, jelikož nadále probíhají pokusy označovat jeho vnikající administrativu jako chaotickou.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Během prvního měsíce Trumpa v úřadu bylo vytvořeno 290.000 pracovních míst

  • Je málo pravděpodobné, že Trump porazí zaběhlé mocenské struktury, které se neštítí ani hromadného vraždění. Buď se jim podřídí, nebo dopadne jako Kennedy.
    Pokud budou síly vyrovnané, bude v USA občanská válka, která začne jako válka tajných služeb. Rozhodně bych si nedělal iluze, že jsou USA vhodným spojencem pro Evropu. Spíše nás ohrožují, protože se snaží rozpoutat válku Evropy proti Rusku, která by jejich vnitropolitickou a ekonomickou krizi vyřešila.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*