Bašár Asad natvrdo a pravdivě: „Hluboký stát“ a agenti NWO chtějí řídit celý svět

Bašár Asad natvrdo a pravdivě: „Hluboký stát“ a agenti NWO chtějí řídit celý svět

Bašár Asad: „To, co se nyní děje Sýrii, Koreji, Íránu, Rusku a možná i Venezuele, má za cíl opětovné prosazování americké hegemonie na svět, protože oni věří, že tato hegemonie je nyní ohrožena, což ohrožuje zájmy amerických ekonomických a politických elit.

Ve skutečnosti můžete slyšet postoje, které se odrážejí v chodbách izraelského režimu: „Asad musí jít“(1) „Islámský stát je náš přítel a spojenec“(2). Jak jsme dokumentovali v posledních letech, izraelský režim miluje teroristické organizace právě kvůli tomu, jak mohou manipulovat s velkou částí Západu. Jak informovaly izraelské noviny Haaretz v roce 2015, „Netanjahu Owes a Hearty Thanks to ISIS.“ (3)

Víme také, že Izrael spolupracuje s takzvanými syrskými rebely a dalšími teroristickými buňkami po celá léta.(4) Tento režim se nestará o mezinárodní právo, je nezajímá, co si může Západ myslet o tom, že podporují teroristy. Ve skutečnosti otevřeně přiznali, že spolupracovali s Al-Kájdou. Jejich modus operandi je pracovat s jakoukoli teroristickou organizací, která se snaží svrhnout Asadovu vládu v Sýrii. A oni vůbec nemají žádný zájem na dosažení míru.

Podle Seymoura M. Hershe se Asad mnohokrát pokusil dosáhnout mírového řešení se Spojenými státy a Izraelem, ale Izrael rozhodně odmítl vyjednávat. „Oni řekli: Asad je vyřízený. On je blízko konce.“(5)

Podle Hershe, Asad bojoval proti Islámskému státu, Asad chtěl, aby ho Spojené státy podpořily, ale Izrael nechce mít nic společného s touto velkorysou nabídkou právě proto, že Islámský stát a Izrael, jak jsme již mnohokrát řekli, jsou soustředěné kruhy.

Takže mírové řešení je ze stolu a izraelští úředníci si myslí, že se nemusí potýkat s mezinárodním právem v útocích na Sýrii. Jediné, co musí udělat je nasbírat kategorické lži a vědí, že tomu Washington skutečně uvěří.Izrael nedávno napadl mezinárodní letiště v Sýrii. Jejich ospravedlnění je, že tento útok“ je v souladu s politikou Izraele bojovat proti pokusům Íránu dodávat moderní zbraně Hizballáhu prostřednictvím Sýrie“(6)

Důkazy? Samozřejmě, že izraelský režim je důkazem. Cokoli izraelský režim říká, musí být pravda. Žádný seriózní důkaz, žádný dialog a žádné otázky. Izraelský režim je alfa a omega, počátek a konec. Pokud požádá Spojené státy, aby zaútočily na Sýrii, loutky ve Washingtonu musí jen říci ano.

Pokud izraelský režim magicky a absurdně vykonstruuje lži, jako je ta, že Asad používal chemické zbraně na své vlastní příznivce, loutky jako je Donald Trump musí opakovat stejné lži v médiích. Pokud se stane, že stejná lež půjde proti všemu co Spojené státy a většina světa vědí o Sýrii, Trump se i tak musí postavit na stranu svých šéfů v Tel Avivu, protože se zdá, že se bojí, že pokud se proti nim postaví, tak jej vyhodí, nebo zavraždí.

Jak jinak by tento muž souhlasil s pokračováním věčných válek na Středním východě a jinde? Snaží se získat to nejlepší z obou světů („nacionalismus“ a „globalismus“ ve stejnou dobu a ve stejném ohledu), ale ví, že střílí sám sebe do nohy. V nedávném rozhovoru s časopisem Wall Street Journal prohlásil, že je „nacionalistou  a globalizátorem. Jsem obojí.“(7)

Jedná se o muže, který jednoznačně prohlásil během své kampaně, že „už neodevzdáme tuto zemi nebo její lid falešnému zpěvu globalizace.“ Během své kampaně Trump jasně uvedl, že jeho postavení je opravdu „ volbou mezi amerikanismem a jejím zkorumpovaným globalismem“ (8)

Co je však Trumpovým novým vzkazem jeho příznivcům? Je to globalista! Jak tvrdil jeden spisovatel, Trump změnil také svou politiku na společnost NAFTA, což je další způsob, jak říci, že je nyní v posteli s globalizačním programem.(9)

Vydíte, Trump se prostě směje svým voličům, kteří si skutečně udělali čas a volili jej. Oni si mysleli, že je dostane ze Sýrie, ale teď tvrdí, že „Můj postoj vůči Sýrii a Asadovi se změnil.“ (10) Nyní tvrdí, že je možný „velký a závažný konflikt se Severní Koreou.(11)“

To, co vidíme znovu a znovu, je, že Asad má pravdu, když říká, že Trump je součástí Nového světového řádu a tzv. hlubokého státu. „Jak jsme viděli v posledních několika týdnech,“ řekl Asad. „On zcela změnil svou rétoriku a podrobil se podmínkám amerického „hlubokého státu“, nebo americkému režimu.“(12) Asad osvětlil celou nekonzervativně- sionistickou – ideologii Nového světového řádu, když řekl:

„To je to, co charakterizuje americké politiky: oni lžou na každodenní bázi. Proto bychom neměli uvěřit tomu, co tvrdí Pentagon, nebo jakákoli jiná americká instituce, protože říkají věci, které slouží jejich politice, nikoliv věci, které by odrážely skutečnost a fakta z terénu.“

„Spojené státy se vždy snaží ovládat všechny státy světa bez výjimky. Nepřijímají spojence, bez ohledu na to, zda to jsou rozvinuté státy západního bloku nebo jiné státy světa.“

„Co se děje se Sýrií, Koreou. Íránem, Ruskem s možná i s Venezuelou, cílem je obnovit americkou hegemonii na světě, protože oni věří, že tato hegemonie je nyní ohrožena, což ohrožuje zájmy amerických ekonomických a politických elit.“(13)

Odkazy:

[1] Gavin Rabinowitz, “Liberman says Assad is a ‘butcher’ who must go,” Times of Israel, December 15, 2016; “Israeli Defense Minister: Assad is a butcher who must be removed from power,” Jerusalem Post, December 16, 2016; “Israel wanted Assad gone since start of Syria civil war,” Jerusalem Post, September 17, 2013; “Obama says Assad must go to end Syria civil war,” Times of Israel, November 19, 2015; Steven Mufson, “‘Assad must go’: These 3 little words are huge obstacle for Obama on Syria,” Washington Post, October 19, 2015.

[2] “Israeli Defense Minister: I prefer ISIS to Iran on our borders,” Newsweek, January 20, 2016; “ISIS fighters regret attacking Israel and have ‘apologized,’ former defense minister says,” Newsweek, April 27, 2017.

[3] Carlo Strenger, “Netanyahu Owes a Hearty Thanks to ISIS,” Haaretz, February 19, 2015.

[4] See for example Column Lynch, “Exclusive: Israel Is Tending to Wounded Syrian Rebels,” Foreign Policy, Jun 11, 2014.

[5] Seymour M. Hersh, “Military to Military,” London Review of Books, January 7, 2016.

[6] “Fire and Forget: Why Israel is Playing Dumb After Aerial Attack on Damascus,” Sputnik News, April 28, 2017; “Israel shoots down Syrian drone over Golan hours after Damascus airport ‘incident,’” Russia Today, April 27, 2017.

[7] Peter Nicholas, Paul Vieira, and José de Córdoba, “Why Donald Trump Decided to Back Off Nafta Threat,” Wall Street Journal, April 27, 2017.

[8] Quoted in Elliot Hannon, “Donald Trump Now Says He’s a “Nationalist and a Globalist,” Slate, April 28, 2017.

[9] John Cassidy, “Trump’s NAFTA reversal confirms the globalists are in charge—for now,” New Yorker, April 27, 2017.

[10] Michael Wilner, “My attitude toward Syria and Assad has changed,” Jerusalem Post, April 5, 2017.

[11] For a recent analysis on some of these issues, see for example Andrei Lankov, “Kim Jong Un Is a Survivor, Not a Madman,” Foreign Policy, April 27, 2017.

[12] “Trump is puppet of US ‘deep state,’ has no ‘own’ foreign policy – Assad,” Russia Today, April 27, 2017.

[13] Ibid.

 

(VeteransToday/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Bašár Asad natvrdo a pravdivě: „Hluboký stát“ a agenti NWO chtějí řídit celý svět

  • Má pravdu, že nastolením NWO chtějí řídit svět- Jen slepí a vyloženě hloupí nebo křiví ve své povaze to nevidí nebo nechtějí vidět. Jedním z bodů NWO je snížení populace na zemi. Oni přece nebudou živit tolik otroků stačí jich jen malé množství. Myslím, že na snížení populace se již na zeměkouli pracuje a to všemi možnými způsoby, Také není potřeba aby lidé byli přiliš inteligentní , kteří by je prokoukli a mohli by být pro ně určitým nebezpečím. Chceš-li někoho ovládat tak ho ožebrač. Daří se jim to . Státy jsou zadluženy a lidé jsou zadlužení. Ať žijí bankéřští bohové, kteří mají tu výhodu, že zabrali většinu zlata a peníze si tisknou jak chtějí. .

  • NWO je uz realita. Vidite to jenom na zpravach medii v CR, kde byli vylouceni vsichni novinari, rikajici lidem pravdu, treba p. Petranek a nahrazeni prestituty USA jako Pehe, Mitrofanov. Chybi jim jeste jenom ovladnout Rusko, Cinu, Iran, Syrii. Proto lzou o ohrozovani a instaluji vsude na hranicich svych vazalu k temto zemim rakety, ktere maji nicit balisticke rakety a mohu nest i jaderne naloze. Uz budu i na Litve. Na hranicich Syrie se formuje armada Jordanska a USA. Oni vzdycky potrebuji uzitecneho idiota-vazala jako ted Jordance, ISIL, nebo NATO, za kterym se skryvaji, aby lidi nenapadlo, ze USA za tim stoji. Ted znicii nekolik tisic spojencu-teroristu ISILu protoze nemaji uz pro ne dalsi pouziti. O tom se nikde nedoctete.
    Izrael a Saudis zabijeji deti, aby ovlivnili zpravodajstvi, podsunuli to Syrii a Rusum. Spolu s USA je to ten nejvetsi hnus. Ne nahodou jsou spojenci USA. Znicili Jemen, lzou az prasti. Nikdo se nad tim nepozastavuje. Protoze jsme klamani prolhanym USA mainstreamem v mediich, ktery nam lze a fakta svedcici proti USA zamlcuje. Takto oni prosazuji NWO. Vychazeji z toho, ze kdyz budou vsechno ovlivnovat ve svuj prospech, ze si mohou delat s lidmi co chteji a prosadi bez problemu NWO. Zatim se jim to dari, ovlivnuji i volby falsovanim jako ve Francii. Trump musi delat co oni chteji. Oni jsou financni a zbrojarsky komplex USA, ktery potrebuje neustale valky a konflikty. Hrstka lidi v Bilderbergu, majici vetsinu bohatsvi a urcujici politiku svych vazalu, i v EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*