Barack Obama se chce stát generálním tajemníkem OSN

Barack Obama se chce stát generálním tajemníkem OSN

Barack Obama oznámil své plány stát se generálním tajemníkem Organizace spojených národů, což mu umožní posílit svou globalizační agendu na světové scéně.               

Podle deníku Al-Jarida nemá Obama vůbec v úmyslu ustoupit od pozornosti a to až ke zděšení ostatních světových vůdců, jako je izraelský premiér Benjamin Netanjahu:          

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu údajně plánuje pomstu za to, že prezident Obama loni odmítl jeho námitky na jadernou dohodu s Íránem. Netanjahu tvrdí, že shromažďuje Araby, aby zmařil záměry Obamy, stát se příštím generálním tajemníkem Organizace spojených národů.

Barack Obama již o tom diskutoval s republikány, demokraty a židovskými představiteli ve Spojených státech, podle kuvajtského deníku Al-Jarida.Netanjahu nedávno uvedl, že mu Obamovy plány vyrazily dech a nazval je Obamův projekt. „Nestačilo, že jsme měli Obamu osm let v úřadu?“ Citoval Netanjahua kuvajtské deník. „Osm let, kdy ignoroval Izrael? A teď by chtěl být v pozici, která by mohla způsobit potíže na mezinárodní scéně.“

Deník Townhall.com napsal: Další těžkosti, které má Izrael s prezidentem Obamou zahrnují to, že „se USA přibližují k Muslimskému bratrstvu, svrhli režim Hosniho Mubaraka a pokouší se spojit se s politickým islámem,“ cituje deník Netanjahua.

Funkční období generálního tajemníka OSN Ban Ki-moona skončilo na počátku roku 2017, čímž je Obamova nabídka pro tuto pozici možná.

V loňském roce po jeho projevu ve West Pointu někteří upozornili na to, že Obama zněl strašně a jako by bojoval za tuto roli.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Barack Obama se chce stát generálním tajemníkem OSN

  • · Edit

    OSN je ovladana USA, ktere plati nejvetsi podil jeho nakladu a osobuji si tedy pravo na ovladani teto organizace jakoz i AI, mezinarodnich instituci, sportovnich organizaci, atd. Neni tedy vylouceno, ze tento Barak, ktery ani Krestni list nema pravy a dolozitelny tuto organizaci povede, protoze je poslusnou loutkou Neoconu a Deep Statu, jak nam ukazal za prezidentsvi, pri kterem USA enormne zadluzil! a poslouzil bankam a zbrojarum!! Je to valecny zlocinec jako G.W.Bush, T. Blair. Vsichni patri pred soud!!!

  • Obama rozložil USA a přivedl je do řady nesmyslných válek. Nyní by chtěl totéž udělat s celým Světem? Doufám, že už USA konečně zbankrotují a přestanou se vrtat do cizích záležitostí. Myslím, že mají dost svých problémů.

  • Myslím, že tento člověk, který podle svého původu narození prý neměl být vůbec prezidentem, ale on byl vyučen na Yelowstonské univerzitě tak jako většina vrcholných politiků USA a teď se snaží zase zasáhnout do celosvětového děje dle dispozic svých režisérů. Hlavně , že má Nobelovu cenu za mír, kterou dostal jakoby před svým vládnutím. Je to všechno šaškárna.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*