Barack Obama konečně našel práci. Neuvěříte, kdo jej zaměstnal a čím se bude živit

Barack Obama konečně našel práci. Neuvěříte, kdo jej zaměstnal a čím se bude živit

Bývalý americký prezident Barack Obama byl po odchodu z Bílého domu bez práce.

V médiích se o tom příliš nepsalo, ale ani po rozeslání 3456 životopisů neměl o Obamu nikdo zájem. „Přiznávám, že jsem z toho byl v depresi. Rok a tři čtvrtě jsem byl na podpoře a žehral na celý svět. Celých osm let jsem tvrdě dřel pro celou Ameriku i svět a jak se mi odvděčili?Ani do továrny na výrobu psích deček mě nevzali,“ smutní nositel „cinknuté“ Nobelovy ceny za mír, jehož prezidentování žádný mír nepřineslo.

Po téměř dvou letech bez práce se však nakonec na Obamu usmálo štěstí. „Přišel mi dopis od George Sorose, abych se dostavil k pohovoru. O tom pánovi jsem před tím nikdy neslyšel, i když o něm Trump a evropská krajní pravice pořád mluví. Vážně ne. Já ani Hillary Clintonová a celá Demokratická strana ho vůbec neznáme.

Takže, dostavil jsem se do jeho sídla a asi hodinu jsme si povídali. Pan Soros se mě ptal, co umím a co bych chtěl dělat. Bylo ve hře místo zahradníka, kuchaře a řidiče. Ale nakonec mi vybral jinou pracovní pozici,“ zajíkal se samou radostí Obama.

A skutečně, dobrotivý pan Soros nakonec pro Obamu pracovní pozici našel. „Mohu s radostí oznámit, že od 5. 11. 2018 bude u mě bývalý prezident působit na pozici dvorního šaška. Myslím, že se do své životní role vpraví velmi rychle a bude mě bavit pokaždé, když budu smutný z toho, že se nějaký můj favorit nestane americkým prezidentem. Zatím bude brát průměrnou mzdu a po třech měsících uvidíme, jak bychom případně pokračovali dál,“ sdělil Soros na tiskové konferenci, kde dělal Obama veselé opičky, všelijak se legračně nakrucoval a svého nového zaměstnavatele bavil přímo královsky. „Když bude takto pokračovat dál, dostane smlouvu na celý rok,“ řval smíchy Soros.

 

Převzato z https://www.eportal.cz/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*