Australská vláda schválila politiku nuceného očkování – „žádná injekce, žádné peníze“. Za jak dlouho tomu tak bude u nás?

Australská vláda schválila politiku nuceného očkování – „žádná injekce, žádné peníze“. Za jak dlouho tomu tak bude u nás?

Ohromujícím příkladem pohrdání práv občanů v Austrálii je fakt, že australská vláda nejenže schválila opatření ke „zpřísnění“ pokynů k získání náboženské výjimky k očkování, ale australská vláda také schválila novou politiku„žádná injekce, žádný plat“, kterou zastaví vládní výplaty sociálních dávek pro ty rodiny, které odmítají očkování.

Australský premiér Tony Abbott nedávno představil novou politiku k odstranění „svědomitých odpůrců“, kteří jsou morálně, nebo filozoficky proti očkování, počínajíc lednem roku 2016.

ockovani 1

Abbot a ministr sociálních služeb Scott Morrison uvedli ve společném prohlášení, že „ volba učiněna rodinami neočkovat jejich děti není podporována veřejným míněním a lékařskými výzkumy, a že takové akce nemohou být podporovány daňovými poplatníky ve formě plateb péče o dítě.“

Z tohoto důvodu, rodiny, které odmítají očkovat své děti, ztratí tyto výhody péče o děti, které stojí mnohé až 11.000 dolarů ročně.

CNN k tomu uvedla: „Tisíce rodin by mohly přijít o své dávky, jelikož australská vláda odhaduje, že více než 39.000 dětí ve věku do sedmi let, nebylo očkováno, kvůli námitkám jejich rodičů.

Co se týče „zpřísnění“ náboženských výjimek, Morrison uvedl, že pokyny k dohlížení na uplatňování a poskytování těchto výjimek budou v podstatě erozí. Uvedl, že nová politika bude vyžadovat „formální postavení tohoto náboženského subjektu doporučené vládě a schválení vládou. Jedná se o velmi významné zúžení.“

Tato nedávná změna politiky v Austrálii je bohužel předzvěstí toho, co přichází do Spojených států a do zbytku západního světa. Například nedávný zákon, který byl schválen Státním zdravotním panelem v Kalifornii, odstranil všechny výjimky očkovacích látek s výjimkou pro ty, kteří mají v souvislosti s očkováním nějaké zdravotní důvody.

Big Pharma, korporace, vlády a jejich mediální náustky se pokoušejí odstranit práva občanů, vybrat si pro sebe a své děti, zda chtějí být očkováni či nikoliv.

Nejenže je tento nový vývojový trend extrémně nebezpečná politika sama o sobě, pokud vezmeme v úvahu všechny důkazy směřující k nebezpečí vakcín, ale je to také frontální útok na individuální svobody a práva volby. Z tohoto důvodu musíme těmto zákonům a této politice vzdorovat veškerými dostupnými prostředky.

Brandon Turbeville

 

AP/ Tomas Daleko

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Australská vláda schválila politiku nuceného očkování – „žádná injekce, žádné peníze“. Za jak dlouho tomu tak bude u nás?

  • V USA se vede skutečně válka kvůli očkování, Austrálie je zase pověstná svými nechutnými aktivitami umlčet jakéhokoliv vědce či lékaři z řad kritiků očkování. Čistý výnos z vakcín v roce 2005 byl 10 miliard USD, plánovaný výnos v roce 2015 již 40 miliard USD. Kolik že je kurs dolaru? Elita z nás dělá hloupá jelita, napřed vyrobí nemoci, pak pochybnou prevenci proti těmto nemocem, o které přesvědčí masy lidí řízené strachem, a peníze se jenom sypou. Kdo má peníze má moc, a big pharma se svým bratrem zbrojním průmyslem jsou nejbohatší odvětví.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*