Arsenij Jaceňuk je nezvěstný. Jeho kolegové jsou v rozpacích

Arsenij Jaceňuk je nezvěstný. Jeho kolegové jsou v rozpacích

Bývalý ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk ustoupil po jeho rezignaci do stínu a doposud se neobjevil na veřejnosti.

Jak informovala ukrajinská média, Jaceňuk se neobjevil ani ve svém bytě od předminulého týdne. Jeho soused předpokládá, že se uchýlil do svého domova na Ukrajině, kde bydlel v létě.

Nicméně, Jaceňuk se neobjevil ani tam. „Neexistují žádné známky nasvědčující tomu, že by přijel domů a nevěřím, že by odmítl svůj doprovod,“ uvedl jeden z jeho strážných.

Poslanci jej viděli naposledy 12. dubna. Byl přítomen na všech schůzích po jeho rezignaci, kde diskutovali o problematice.

Ve skutečnosti, poslanci uvedli před ukrajinským parlamentem, že Jaceňuk není přítomen v Kyjevě. Poslanec Sergey Kaplin tvrdí, že je Jaceňuk v Latinské Americe. „Podle dat, která vlastním, Jaceňuk odletěl do Argentiny. Nevím, zda na služební cestu, nebo za účelem úniku. Není známo, kdy a zda se vrátí,“ uzavřel Kaplin.

 

(Pravda/  Bývalý ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk Foto: ABLT)

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Arsenij Jaceňuk je nezvěstný. Jeho kolegové jsou v rozpacích

  • Ukrajinská elita rozkradla peníze, které dostala z USA na převrat. CIA si to určitě nenechá líbit. Nejspíš je už uklizen.

  • Nyní si užívá v někde /třeba Argentýna/ nahrabaný prašule chudých ukrajinců. Přesně takle to dopadne u nás, když lidem dojde trpělivost a začne se hroutit Sobotkům zhnilej režim. On a jeho zbabělá vláda, utečou pěkně s nahrabanýli konty do Jižní Ameriky nebo jinam na ostrovy v Tichomoří. Sobotka a Jacenjuk, jsou jak bratři v triku, není to jen náhoda?!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*