Angela je pozvala, aby oplodňovali naše ženy a oni je znásilňují

Angela je pozvala, aby oplodňovali naše ženy a oni je znásilňují

K čemu dochází v zemích EU, kde je hodně „uprchlíků“. Dramaticky narůstá počet násilných trestných činů, zejména znásilnění, páchaných na ženách tam, kde je více migrantů. Ta propaganda není nic jiného, než rasismus.

Inu, představte si, že by někdo spustil reklamní kampaň s obrázky a videí, aby běloši oplodňovali černošky. Šel by okamžitě do vazby. Ale například na Twitteru běží podle mého až rasistická kampaň na oplodňování bílých žen černochy. Videa a fotografie, na kterých se bílý muž musí dívat na to, jak černoch souloží jeho bílou partnerku. Propagační fotografie, ukazující těhotnou bílou ženu, oplodněnou černochem, najdete i jinde, stačí se podívat přes strýčka Google. Aleliérové fotografie žen, oplodněných černochy mají tu nejvyšší úroveň. Kdo tuhle kampaň platí a proč?

Historii nelze změnit – ale můžete

history cant be erased

Budoucnost

budoucnost evropy

Nová generace bude černá

next generation will be black

Lidé nejsou uděláni stejně – všichni muži si nejsou rovni

all men are not created equal

Buď k sobě upřímná a přiznej pravdu, že chceš být totálně šukací hračka pro černého boha.)

have a littel talk to yourself

Facebook se populisticky a pokrytecky začíná „očišťovat“ nejen od rasistických příspěvků, ale už i od kritiky migrace a islámu. Plno takových profilů bylo zrušeno, přestože nehlásaly žádnou nenávist, ale pouze projevovaly strach z islamizace Evropy. Ale Twitter a další IT projekty, to je „jiná káva“ a velmi silná – posuďte sami. Omlouvám se, ale doslovné překlady obsahují vulgarismy.

Narazil jsem na internetu na blog Vladimíra Stwory, který se věnuje stránkám, propagujícím míšení ras a dokonce i násilí černochů na běloškách a dolovím si zde odcitovat jeho část:

„Jednou z nejaktivnějších je stránka Interracial Europe (multirasová Evropa) s podtitulkem White men are useless…Black Men have already dominated the european countries and inseminate your fuck… white women (Bílí muži jsou zbyteční… Černí muži už dominují v evropských zemích a inseminují tvoje bílé zkurv… ženy).

Podobně laděná je Interracial Takeover (Mezirasové převzetí). Drsná a hodně rasistická je Zander.

Všechny mají společných několik rysů. Především je ražen stereotyp, že  jedině sex s černochem může uspokojit ženu a že to je přesně to, co každá žena chce. Že to je dáno tím, že co černoch, to mimořádně dobře vyvinutý nástroj. Že naopak, co běloch, to ubožáček a zakrslík. Tento stereotyp je opakován tisíckrát a dokládán tisícími fotografiemi porovnání výbavy bílého a černého muže. Bílé ženy jsou vnímány jako sluts (děvky). Jejich povinností je být svému černému pánovi po vůli jakýmkoliv způsobem a pak odnosit a porodit jeho dítě. A dělat to s nadšením a láskou. Vytváří se dojem, že přesně po tom bílé ženy touží. Spát s černochem je cool a in a která to nedělá, ještě nepochopila, co je opravdu dobré. A kdoví, jestli není rasistka.

Několik dalších:

All men are not created equal (Lidé nejsou uděláni stejně)
It is not rape if she is white (Když je bílá, není to znásilnění)
I want to be Black bred (Chci být oplodněna černým)
*) She looks her hungry white baby straight in the eye. Then squeezes her milk onto the floor (Dívá se svému hladovému bílému dítěti přímo do oči. Pak vymačkává své mléko na podlahu.) A následuje Every day she goes down to refugee center to give her milk to black babies. Her own child will have to be hungry, he’s white. (Denně chodí do centra pro uprchlíky, aby nakojila černé děti. Její vlastní dítě bude hladové, je bílé.)
Have a little talk with yourself admit the truth that you want to become a complete fucktoy for a black god. Buď k sobě upřímná a přiznej pravdu, že chceš být totálně šukací hračka pro černého boha.)
Black cock was the best choice I ever made! Quit dreaming about it and TRY IT! (Černé pero bylo moje nejlepší rozhodnutí! Přestaň o tom snít a ZKUS TO!)
The rape of white whore is not a crime. It is a set of new black world order. May whoring all white be raped and impregnated. (Znásilnění bílé děvky není zločin. Je to příkaz nového černého světového pořádku. Nechť jsou všechny bílé děvky znásilněny a oplodněny)

Pokoušel jsem se administrativu Twitteru upozornit na některé zvlášť nechutné komentáře, většinou se nestalo nic, ale i když případně stáhnou jednu, dvě fotky, za chvíli tam jsou znovu hned pod několika hashtagy. Být to obráceně, kdyby bílí ponižovali černochy a nazývaly černé ženy sluts, nevydržel by tam twitt ani pět minut.“ Konec citace – ZDROJ

* – odkazy jsem neuvedl, neboť jsou pornografické a jsou dostupné v blogu, ze kterého je citováno

V mediích se takových kampaní objevilo několik. Dokonce i někteří politici nepřímo „nabízeli“ bílé evropské ženy migrantům, když hlásali, že Evropa potřebuje více dětí. Takže svým způsobem podněcují násilí, kterého se na evropských ženách migranti dopustili, dopouštějí a bohužel se dopouštět budou. Ty kampaně jsou nechutné, jak to, že proti ní neprotestují bojovníci proti sexismu? Ty kampaně jsou rasistické, jak to že proti nim neprotestují bruselští úředníci, kárající nás za údajnou diskriminaci Romů?

A naši politici mlčí. Jak dlouho budeme mlčet my?

 

Michal Malý
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Angela je pozvala, aby oplodňovali naše ženy a oni je znásilňují

  • Je to všechno planovaný zvrácený bruselský hnus, jak evropské národy pokořít, zesměšnit, udělat z nás voly. Je to fašismus na ruby proti vlastním lidem a česká vláda to též podporuje, fujtajbl!!!
    At se pak nedivý , že národ se radikalizuje proti nííí. Může to mít pak za následek občanský chaos s nedozírnými následky!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*