Andreas a Sandra žijí v německém lese, protože už pro ně není v zemi žádný dům

Andreas a Sandra žijí v německém lese, protože už pro ně není v zemi žádný dům

Andreas a Sandra žijí celé měsíce v lese u Höhenbergu v Kolíně nad Rýnem. Ačkoli každý den navštěvují městskou kancelář zprostředkující bydlení, pro pár bez domova neexistuje v zemi dům.  

Sandra přišla o svůj dům poté, co její manžel zemřel v důsledku náhlé meningitidy. Andreas se stal bezdomovcem po argumentech se synem a svou bývalou manželkou.

Seznámili se před dvěma lety, když už byli bezdomovci. Bída je spojila a rozhodli se zůstat spolu. To je důvod, proč se rozhodli žít v přírodě, přístřeší by je rozdělilo, protože existují pouze oddělené.

V noci je velmi chladno. Používají plynovou láhev, aby svůj stan trochu zahřáli, a kbelík je jejich toaleta. Stan je podle nich umístěn mezi hromadou „myší a odpadků“.Andreas již zhubnul více než deset kilogramů, protože jsou jejich podmínky velmi těžké. Nemají tekoucí vodu, takže ji musí každý den do lesa donášet z nedaleké čerpací stanice.

Dříve tábořili v lese nedaleko Merheimu a nyní Höhenbergu. Není jasné, kdy se jejich situace změní, neboť migrační krize bytovou krizi v Německu dramaticky zhoršila.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*