Analytik : Německo tajně plánuje připojit se k BRICS

Analytik : Německo tajně plánuje připojit se k BRICS

Finanční analytik Jim Willie tvrdí, že se Německo připravuje zbavit se unipolárního systému opírající se o NATO a USA a chce se připojit ke spojení národů BRICS a to je důvod proč NSA tajně špehuje Angelu Merkelovou a další německé vůdce.

V rozhovoru pro USA WatchDog, Willie, statistický analytik, který je držitelem titulu Phd v oboru statistiky tvrdí, že skutečným důvodem nedávného NSA špionážního skandálu cíleného na Něměcko byl strach Spojených států, že finanční motor Evropy se snaží uniknout před nevyhnutelným kolapsem dolaru.

Foto : RIA Novosti. Vladimir Astapkovich
Foto : RIA Novosti. Vladimir Astapkovich

Myslím, že hledají informace o asistování Ruska zbavit se dolaru. Myslím, že hledají informace o tajném plánu Německa zbavit se dolaru a připojit se k zemím BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika). To je přesně to, co si myslím, že se Německo chystá udělat,“ dodal Willie.

Začátkem tohoto měsíce, národy BRICS oznámily vytvoření protidolarové bankovní alternativy, která má nahradit MMF, se sídlem v Šanghaji, které předsedá Moskva.


Putin spustil nový systém s tvrzením, že byl navžen tak, aby „zabránil obtěžování zemí, které nesouhlasí s některými zahraničními politickými rozhodnutími ze strany Spojených států a jejich spojenců,“ čímž dal jasný signál, že se Rusko a další země BRICS chystají vytvořit nový ekonomický systém, který je nepřátelský vůči MMF a Světové bance.

Nabízí se pohled k postojům západní elity vůči Rusku. Nejsou potom překvapující připomínky bývalého amerického velvyslance v Iráku, Christophera R Hilla, který označil Moskvu jako nebezpečnou a nevyzpytatelnou. Dříve v dubnu Hill řekl, že ruská reakce na krizi na Ukrajině znamená, že Moskva zradila „Nový světový řád“, kterého byla 25 let součástí.

Další znamení, že BRICS národy se posunují směrem k vytvoření zcela nového multi-polárního modelu soupeřícího se Západem je, že pět zemí BRICS budují alternativní internetovou páteř, která bude obcházet Spojené státy, aby se zabránilo NSA špionážím.

Tady je velký, velký důsledek. USA v podstatě říkají Evropě, že mají jen dvě možnosti. Přidejte se k nám ve válce proti Rusku. Přidejte se k nám v sankcích proti Rusku. Připojte se k nám k neustálým válkám, konfliktům, k izolaci a destrukci svého hospodářství a odmítnutí svých dodávek energie a zrušení smluv. Připojte se k nám v těchto válkách a sankcích, protože bychom opravdu chtěli, aby režim postavený na dolaru fungovat dál. Německo má 3000 společností, které jsou závislé na podnikání s Ruskem. Německo se k sankcím nepřipojí.“

zdroj : http://www.infowars.com

Facebook @ https://www.facebook.com/paul.j.watson.71
FOLLOW Paul Joseph Watson @ https://twitter.com/PrisonPlanet

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*