Analytik : Američtí prezidenti jako největší nepřátelé národa

Analytik : Američtí prezidenti jako největší nepřátelé národa

Američtí prezidenti se stali největší nepřátelé amerického národa v 21. století, kvůli toho, že nedbají práv svých občanů, píše analytik pro Press TV.

Ve 21. století, není největším nepřítelem Američanů Al-Kajda, Irán, Rusko, nebo Čína. Největším nepřítelem Američanů jsou naši vlastní prezidenti,“ napsal Paul Craig Roberts v článku pro Press TV.

FOTO : PressTV
FOTO : PressTV

Paul Craig Robets tvrdí, že američtí prezidenti si osvojili právo vyhlásit kdykoliv „válku proti teroru“, která je zmocňuje porušovat „občanské svobody, které jsou zaručené všem občanům americkou Ústavou.“

Poté co americké občany oholili o jejich občanské svobody, výkonné pobočky agentur shromažďují obrovské zásoby munice. Kongres a média nemají zájem, proč se exekutiva tak silně zbrojí proti americkému lidu,“ napsal Roberts.

Roberts dodal, že občanské svobody byly „obětovány“ ve Spojených státech pod záminkou boje proti Al-Kajdě.

„ Exekutiva deklaruje stav války, dokonce i válku, která není vedena proti jiné zemi, nebo zemím, ale je definována jako válka proti nejasnému nepříteli bez státní příslušnosti jako je „Al-Kajda,“ s níž jsou USA v současné době ve spojení proti Sýrii,“ napsal analytik.


Také dodal, že úřad prezidenta „nelegitimní moci“ představuje hrozbu nejen pro každého Američana, ale i pro každou živou bytost na planetě Zemi.

zdroj : http://www.presstv.ir

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*