Američtí guvernéři podepsali zákony o zákazu vakcinačních pasů a povinném očkování proti COVID-19

Američtí guvernéři podepsali zákony o zákazu vakcinačních pasů a povinném očkování proti COVID-19

Guvernéři z mnoha amerických států nyní formují právní strukturu a podepisují zákony o zákazu vakcinačních pasů a povinného očkování proti COVID-19.

Guvernéři z Wyomingu, Jižní Karolíny, Montany, Jižní Dakoty, Arizony, Idaha a Texasu vydali exekutivní příkazy k zákazu vakcinačních pasů Covid-19, zatímco Severní Dakota, Jižní Karolína, Arkansas a Utah již schválily zákony zakazující vakcinační pas.

Alabamská vláda Kay Iveyové a Iowská vláda Kim Reynoldsové zmiňovaný zákon už podepsaly zákon. Připojují se tak k dalším státům, které na státní úrovni nepodporují vakcinační pasy Covid-19.24. května Iveyová podepsala zákon senátu č. 267 (čti níže). 20. května Reynoldsová podepsala zákon House file 889.

„Od vývoje vakcíny proti COVID-19, jak doktor Harris [státní zdravotník], tak já, jsme řekli, že nebudeme nařizovat očkování ve státě Alabama. Podporuji dobrovolnou vakcinaci a podpisem tohoto zákona toto přesvědčení jen dále upevňuji,“ uvedla Iveyová v prohlášení.

Reynoldsová minulý měsíc prohlásila, že „důrazně nesouhlasí s vakcinačními pasy“ a že by ráda přijala legislativní nebo exekutivní opatření.

Tyto dva zákony jsou stejné a zakazují státním agenturám vydávat identifikační údaje, které by ukazovaly osobní záznamy očkovacích látek.

Uvádí, že žádné státní subjekty nebo podniky by neměly k nabízení služby potřebovat vakcinační pasy.

Verze z Iowy se zaměřuje na vakcinační pasy COVID-19, zatímco verze z Alabamy se zdá být něčím víc.

Iowa požaduje, aby zakázky nebo granty financované ze státních příjmů nebyly obnovovány nebo udělovány ve vztahu k vládnímu subjektu nebo podniku, který porušuje zákon. Alabamská verze žádný takový mechanismus trestání nenabízí.

Státy se vydaly dvěma cestami, jak čelit vakcinačním pasům, a to buď prostřednictvím právních předpisů, nebo exekutivních příkazů.

Guvernéři z Wyomingu, Jižní Karolíny, Montany, Jižní Dakoty, Arizony, Idaha a Texasu vydali exekutivní příkazy k zákazu vakcinačních pasů Covid-19, zatímco Severní Dakota, Jižní Karolína, Arkansas a Utah schválily zákony zakazující vakcinační pas.

Většina z nás slyšela o „vakcinačních pasech“ až po pandemii, kdy různé vlády začaly zdůrazňovat požadavek na „vakcinační pasy“ pro cesty do jiných zemí nebo dokonce pro cesty na veřejná místa.

Plánování realizace konceptu „vakcinačních pasů“ však začalo 20 měsíců před vypuknutím pandemie.

V těchto plánech se nemluví jen o nějakém dokumentu, který by omezoval váš vstup nebo pohyb na určitá místa.

Představují si celý ekosystém COVID, budoucnost, kde je každý aspekt vašeho života sledován a regulován podle rozmarů a představ těchto farmaceutických vládců.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*