Americká společnost nenávratně poničila jedinečnou pražskou památku. Bankomat chtěli dát i do synagogy

Americká společnost nenávratně poničila jedinečnou pražskou památku. Bankomat chtěli dát i do synagogy

Neseme vám novinky, poslouchejte… zprávu, kterou nám nesete, já osobně označuji za zásadní a důležitou.

Co na to ministr kultury? Co na to NPÚ? Co na to daný stavební odbor Města Praha? Co na to ministerstvo průmyslu a živnostenský odbor města Praha?

Začneme ministerstvem kultury. Daniel Herman. Kněz bez jakýchkoliv znalostí působí na tak vysokém postu? Od 29. ledna 2014 ministr kultury, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi. Mezi jeho nejvýznamnější kroky v době jeho působení na ministerstvu byly – spolu s Bělobrádkem – velmi časté návštěvy u sudeťáka Berndta Posselta, dokonce i na sjezdu Landsmanschaftu, a jejich společné žranice a tím i zlepšování vztahů mezi Čechy a Sudetskými Němci.

Dále také vodění se za ručičku s Dalajlámou, který radí Čechům, aby si zvykli na islám, že islám se nám, (Čechům), nemusí líbit, ale musíme se naučit s ním žít. http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/dalajlama-v-praze-prosazoval-islamskou-invazi-do-cr-a-submisi-naroda-multikulturnimu-globalismu.htmlDalší starosti měl ministr kultury z neúspěšného udělení metálu strýčkovi Bradymu. Myslím, (a doufám), že z toho měl exministr dlouho zácpu.

Co mu však naprosto žádný problém a vrásky nedělalo, byly Lety. Prasečák Lety za nehorázného požadavku a tlaku Hermana a sluníčkových a kavárenských povalečů, také za nesmyslného rozhodnutí státu, stojí daňové poplatníky 450,8 milionu korun, k tomu však musíme započítat i nějaké ty stovky miliónů na bourání a podobné nezbytnosti zbytečného. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/lety-veprin-koncentracni-tabor-odkup-stat-pamatnik.A171023_151259_domaci_pmk

Mimochodem – kolikpak že bude stát náš stát prohledávání okolí vepřína, zda tam nejsou ostatky těch 327 týraných a zabitých návštěvníků pracovního tábora?

No, a takže: Landsmanschaft, Dalajláma, strýček Brady a Lety. Za dobu působení Hermana ve funkci ministra kultury, který má pod sebou i památkový úřad, toho tento turbo šnek stihl hodně, co? Ale ne související s jeho funkcí!

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/veprin-pamatnik-lety-pisek-daniel-herman-miliony_1711231233_sam

Další na řadě jsou památkáři.

Cituji: „Další bankomat najdete i na ulici Štěpánská. I tady se NPÚ dozvěděl o instalaci až zpětně. Pokud by byla projednána řádně podle zákona, památkáři by ji nepovolili. „Na území Pražské památkové rezervace dochází v poslední době k značnému nárůstu množství bankomatů různých bankovních společností, které vyplňují, zaslepují a k novému účelu znehodnocují stávající historické výkladce či výplně otvorů,“ píší památkáři.“

Co tedy udělali památkáři, aby byla sjednána náprava? Co dělali a udělali ti velmi dobře placení úředníci, (z daní pracujících lidí), aby byl dodržován zákon? Od toho tam ti skvěle placení úředníci jsou! Nic. Jako obvykle nic.

Další pán na holení je Stavební odbor Města Praha. Mrtvý brouk. Já nic, to on. Žádné vyjádření. A tak trošku to smrdí úplatkem, chcete-li korupcí…, a ne trošku, ale dost. Což si ostatně myslím i o památkářích – znáte to, milionář si postaví palác v chráněném území, no tak mu dodatečně dáme povolení, něco z toho kápne, ale běda, jestli ty – ovce a lůzo – si postavíš garáž na vlastním dvorku, poženeme tě k soudu a budeš platit jak mourovatý a stavbu okamžitě zbouráš, že ano. (Teď mě napadlo, kdyby si ale tu garáž postavil ve stylu mešity, povolení by samozřejmě dodatečně dostal také. A ještě by se mu úředníci omlouvali a hluboce klaněli.) Nebo si ze zámečku uděláte „intim separé“ pro VIP lehké děvy a jejich bohaté politiky či podnikatele, samozřejmě si ten „brloh“ ozdobíte věžičkami, nejlépe ze zlata… Nebo třeba Kalamáry, že? https://karlovarsky.denik.cz/zpravy_region/cerna-stavba-zadny-problem-20101013.html

https://tn.nova.cz/clanek/zpravy/regionalni/nepovolene-sruby-na-karlovarsku-nezbouraji-patri-bohatemu-rusovi.html

Vzhledem k tomu, že musela být podána žádost o podnikání, s určením místa a druhem podnikání, v případě odejmutí povolení k podnikání má do toho co mluvit i náš milý „živnostňák“. Kde jsou jeho pravidelné kontroly a kde je návaznost kontrol – MK, MPO, ŽÚ, NPÚ, Stavební odbor?

Ve všech těchto institucích by měl průvan všechny netečné a neužitečné úředníky vymést ven na dlažbu, když nejsou schopni dělat svou práci. Stačí jen jediné, dodržovat zákon a striktně jeho dodržování vyžadovat!

Po revoluci každý chytráček mluvil o tom, jak komunisté zničili všechno. Ale co všechno bylo zničeno nekonáním povinných, korupcí a lhostejností, neslavnými restitucemi od revoluce? Nechaly se zchátrat zámky, jeden takový máme i u nás, r. 1781 ho nechal postavit svobodný pán Richard Mattencloit. Památkáři se aktivně začali starat, až když v roce 2017 přešel do majetku naší obce. Po revoluci přešel do majetku nástupnické společnosti Rekultivací s. r. o. RPG RE Land. Tato společnost objekt nevyužívala, neopravovala, neudržovala, pouze pronajímala za značnou úplatu místním podnikatelům – sklad uhlí, dílny, chov koní. Přeci památkáři nebudou chtít po Bakalovi, aby se staral. Mimochodem, zámeček je k prodeji – chcete ho? Upřímně – pro obec to je danajský dar.

Ale jasně, proč by si měl nějaký americký lichvář lámat hlavu s nějakou

eskou kulturou, s

eským zákonem, s českým lidem. U nás, v jůesej se může všechno, tak si zvykejte! Fakjů ovce.

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/americka-spolecnost-nenavratne-ponicila-jedinecnou-prazskou-pamatku-bankomat-chteli-dat-i-do-synagogy-66591?dop-ab-variant=6&seq-no=1&source=hp
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*