Americká armáda by bez jaderných zbraní byla všem jenom k smíchu!

Americká armáda by bez jaderných zbraní byla všem jenom k smíchu!

Okázalých řečí o preventivních jaderných úderech bylo ze strany USA poslední dobou dost. Plácala o nich současná kandidátka na americkou prezidentku H. Clintonová, vyhrožujíce Íránu a Rusku a nyní Robert Einhorn hrozí Severní Korei. Důvod je jediný, pravidelné americká armáda není bez použití jaderných zbraní schopná porazit nikoho, koho nezastraší údery ze vzduchu, pokud nejsou jedinou zbraní nepřítele ještě luky a šípy! V pozemních bojích je téměř k ničemu, bez morálky a bez motivace. Představa, že by se pozemní vojska USA mohla postavit čínské, nebo ruské armádě v boji muže proti muži je absurdní! Americká porážka by byla absolutní a drtivá, protože proti čínské početní převaze, vysoké bojové morálce, ruskému vlastenectví a ochotě zemřít pro svou vlast nemá žoldácká armáda USA co postavit!

Američané za celou svou historii nikdy nebojovali se stejně silným, početnějším, nebo lépe technicky vybaveným nepřítelem. Oni vůbec netuší co to opravdová válka je! Netuší co je to udržet frontovou linii proti statisícům, nebo dokonce milionům útočících nepřátel, neví jak přežít bombardování naráz prováděné několika tisíci letadel! Americká pěchota by si pustila do gatí, kdyby proti ní nastoupila 10x početnější čínská armáda, nebo na ní v rámci dělostřelecké přípravy pálilo naráz 100 000 hlavní, jako tomu bylo při osvobozování Kyjeva, nebo dobývání Berlína Rudou armádou!

Americkým politikům a jejich generálům proto nezbývá nic jiného, než vyhrožovat preventivním jaderným úderem těm, kteří se odmítají podrobit jejich diktátu! Moc dobře vědí, že pokud jejich armáda nedokázala porazit za svou vlast hrdinně bojující Vietnamce vyzbrojené převážně jen samopaly a granátomety, těžko dokáže porazit armády velmocí, které na rozdíl od USA mají opravdové bojové zkušenosti a jsou ochotní položit své životy za svou svobodu a nezávislost, i kdyby počet mrtvých stoupl do milionů! Totéž se však nedá říci o USA, kde pokud má americká armáda nějaké ztráty, okamžitě začnou pokaždé probíhat masové protiválečné demonstrace a vypukne politická krize.

Tyto skutečnosti jsou tedy tím pravým důvodem, proč Američané stále více haraší svým jaderným arzenálem, nic jiného jim totiž nezbývá…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Americká armáda by bez jaderných zbraní byla všem jenom k smíchu!

  • No kdyby takhle vyhrožovali Rusové tak by se všichni politici včetně našich a knížecího stáda mohli zbláznit a měli by zase téma, kde by to přemoudřelé hlavy rozbíraly. Je zajímavé, že když takhle vyhrožují amící tak jako kdyby se nic nedělo a naopak mnozí pomazaní by s tím mohli i souhlasit. Je něco shnilého ve státě českém.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*