Aliance Salviniho a Orbána: „Pokud vyhraje levice, Evropa se stane islámských kalifátem“

Aliance Salviniho a Orbána: „Pokud vyhraje levice, Evropa se stane islámských kalifátem“

Maďarský premiér Viktor Orbán a italský ministr vnitra Matteo Salvini plánují bojovat proti současné agendě EU.  

Salvini navštívil Orbána, aby se informoval o hraničním plotu mezi Maďarskem a Srbskem. Orbán dokonce označil Salviniho za nejdůležitějšího muže v Evropě.Orbán prohlásil, že je připraven pracovat s dynamickými a rozhodujícími lidmi, zatímco označil EU za unavenou a bezmocnou.

„Doufám, že nové síly povstanou a budou schopny něco vybudovat“. Evropa potřebuje Mattea Salviniho“.

Salvini zdůraznil, že není pravicový, ale že jeho strana jednoduše představuje alternativu pro Evropu. Ministr vnitra potvrdil, že neví, kolik stran se k němu připojí, nebo jak budou silné.

„Ale doufám, že budeme velmi silní, protože pokud levice vyhraje, Evropa se stane islámským kalifátem,“ uvedl.

Oba muži vyzvali Evropskou lidovou stranu (EPP), aby přijala jejich názory, pokud nechce spáchat politickou sebevraždu. Pokud se EPP rozhodne následovat jejich příklad, oba vyjádřili ochotu s ní spolupracovat.

Předseda EPP Joseph Daul je na však silně proti tomu. Uvedl, že by se to muselo stát bez něj a že nebude akceptovat funkci předsedy Evropské komise, pokud bude vyžadovat pomoc od Orbánovy strany Fidesz.

Po suspendování strany Fidesz za její kritiku George Sorose a předsedy Evropské komise Junckera za jeho migrační politiku, je spolupráce mezi euroskeptiky stále více pravděpodobnější.

Společně s Alternativou pro Německo, Rakouskou stranou svobody, Národním shromážděním Marine Le Penové, finskou Stranou Finů, Estonskou Konzervativní lidovou stranou, Nizozemskou stranou svobody, slovenskou Sme Rodina, belgickou stranou Vlámský zájem, Dánskou lidovou stranou, Salviniho Ligou a českou Svobodou a přímou demokracií, představují Evropskou alianci lidí a národů a po volbách do Evropského parlamentu by se mohli stát velmi impozantní silou.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Aliance Salviniho a Orbána: „Pokud vyhraje levice, Evropa se stane islámských kalifátem“

 • Ve volbách do EP musí vyhrát zdravý rozum. Pak by EU měla omezit vlastní byrokracii a vyházet zbytečné úředníky.
  Dále by se měla zasadit o ukončení okupace Německa a zasadit se o nezávislost Evropy na USA.
  Evropa by měla svobodně na národních úrovních rozhodovat, zda chce obchodovat s Ruskem, Čínou atd. Nesmí nám USA diktovat, s kým budeme obchodovat.
  Měla by se omezit evropská legislativa a posílit národní legislativa, která více odpovídá vůli voličů v jednotlivých členských státech.
  Následně by měly posílit strany a hnutí, které jsou proti centralizaci, vymývání mozků, propagandě EU. Státy Evropy by měly mezi sebou spolupracovat na základě své vůle a ne vůle nějakého předraženého opilce v Evropské komisi.
  Byrokrati, kteří si přivlastnili EU, vynaloží z našich peněz nemalé prostředky na propagandu své ideologie. Bude to těžký boj, ale každý hlas pro zdravý rozum bude přínosem.
  EU v současné době je nereformovatelná. Musí se vrátit na začátek – k EHS a pak postupně rozumnými kroky tvořit evropskou spolupráci.
  Připomínám, že po vstupu ČR do EU si Německo vyjednalo výjimku a nemuselo zaměstnávat Čechy několik let. Dnes nám nutí naprosto nepoužitelné migranty, kteří jsou myšlením ve středověku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*