Akce #120db proti znásilnění způsobené migranty

Akce #120db proti znásilnění způsobené migranty

Dívčí akce # 120 dB odkazuje na „120 decibelů,“ neboli intenzitu hluku, které vydává speciální spodní prádlo „anti-znásilnění.“ V Itálii je 40% sexuálního násilí spácháno cizinci, kteří přitom tvoří jen 8% místního obyvatelstva

Videa jsou v německém a anglickém jazyce, je tam možno nastavit titulky v jakékoliv řeči.

Dramatické výpovědi upozorňující na drama sexuálního násilí spáchaného mimoevropskými občany v Evropě

 Foto z videa: #120db: What The #MeToo Movement Ignores (Brittany Pettibone You Tube)
Foto z videa: #120db: What The #MeToo Movement Ignores (Brittany Pettibone You Tube)


 


Několik německých dívek se vzbouřilo proti trendu „politically correct“ a zvedají své hlasy proti znásilnění způsobené imigranty. Ve video nahrávkách, zveřejněných na kanálu YouTube, realizovaném Generací identity, ženy zmiňují jména „Mia, Maria a Ebba.“ Jsou to jména některých obětí sexuálního násilí, spáchaného cizinci nebo pseudo uprchlíky, ke kterým došlo ve městech Kandel, Malmö a Rotterdam.

Hashtag # 120 dB název iniciativy odkazuje na „120 decibelů,“ neboli intenzitu hluku, které vydává nové speciální spodní prádlo proti znásilnění . Toto speciální spodní prádlo bylo vytvořené loni v Německu, po tom hromadném sexuálním násilí na Silvestra, v Kolíně nad Rýnem.

Toto video je odpověď na Hollywoodskou kampaň #metoo, obviňující producenta Weinsteina, která ovšem v žádném případě nezmiňuje fenomén znásilnění spáchaných migranty v Evropě.

V Itálii oficiální statistiky uvádějí, že téměř 40% sexuálního násilí jsou spáchány cizinci, kteří však představují jen něco málo přes 8% obyvatelstva.

http://www.ilpopulista.it/news/9-Febbraio-2018/23198/stupri-degli-immigrati-le-donne-tedesche-si-ribellano.html#.Wn4NDEGXbF8.facebook
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Akce #120db proti znásilnění způsobené migranty

  • Prádlo proti znásilnění je dobrý kšeft. Následovat bude zvýšená poptávka po chráničích sluchu. Lepší ochranou před těmi zvířaty je, vůbec je do Evropy nepouštět. Pokud sem proniknou, pak je zavřít do vězení, kde by měli povinnost si odpracovat náklady na jejich internaci.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*