Agrese LGBT je kulturní válka o naši identitu a naši duši, říká polský ministr spravedlnosti

Agrese LGBT je kulturní válka o naši identitu a naši duši, říká polský ministr spravedlnosti

V současné době probíhá v Polsku kulturní válka, jejíž výsledek určí polskou identitu a duši, uvedl polský ministr spravedlnosti Zbigniew Ziobro v rozhovoru pro deník Rzeczpospolita.

Ziobro řekl, že ačkoli bitva nebude snadná, je vyhratelná.„Je možné zvítězit pouze za podmínek, že v tomto období nebudeme spát a nepolevíme naší obranu, jak to učinily konzervativní a křesťanské strany v západní Evropě. Musíme být rozhodující a připraveni pracovat v mnoha oblastech,“ řekl.

Ministr se odkazoval na tvrzení, že Polsko zavedlo „zóny bez LGBT“ a zdůraznil, že takové zóny neexistují a byly vytvořeny pouze „zóny bez LGBT-ideologie“. Zdůraznil, že polské úřady lidi LGBT neutlačují, a on byl by první, kdo by se takové diskriminaci postavil.

Ziobro varoval, že na druhé straně je vážným problémem agresivní protlačování sexuálních preferencí a násilné požadavky na sňatky stejného pohlaví a adopci dětí homosexuálními páry.

„V Polsku jsou lidé LGBT v bezpečí a mají všechna občanská práva zaručena. Mohou vytvářet skupiny, mít své organizace, kluby, tisk, přehlídky atd.,“ Poznamenal.

Mininistr spravedlnosti zmínil zatčení transsexuálního aktivisty LGBT pod přezdívkou „Margot“ z minulého týdne ve Varšavě. Poukázal na to, že úřady se nezabývají demokratickým a pokojným vyjádřením jejich názorů v souladu s ústavou, ale násilím vyvolaným zatčeným jednotlivcem.

Ziobro varoval před účinkem ideologických příběhů, protože věří, že elity se podrobily liberální kulturní revoluci a bojí se ho dokonce nazvat „Margot“, jehož označil za „pouhého chuligána“, „muže“ namísto „ženy“.

Vůdce koaličního partnera strany Právo a spravedlnost také hovořil o Istanbulské úmluvě. Prohlásil, že Polsko jí odřekne kvůli ideologickému uznání sociálně-kulturního pohlaví místo biologického pohlaví.

„Úmluva nesprávně identifikuje násilí páchané na ženách v rodinách, náboženství a tradiční hodnoty, namísto alkoholismu, drog nebo jiných dysfunkcí. Je také nepravdivé, že zrušení úmluvy bude znamenat povolení k násilí na ženách,“ uvedl a dodal, že Polsko již zavedlo účinné mechanismy pro boj proti domácímu násilí a že tato řešení mají mnohem vyšší standardy než v ostatních evropských státech.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*