Afghánští migranti hromadně znásilnili mentálně postiženou švédskou ženu

Afghánští migranti hromadně znásilnili mentálně postiženou švédskou ženu

Skupina afghánských migrantů zákeřně znásilnila mentálně postiženou Švédku při opakovaných příležitostech, ale vzhledem k současné politické situaci v zemi je nelze deportovat zpět do Afghánistánu.

FriaTider uvádí, že 24letá oběť žila ve speciálním ubytovacím zařízení v Upplands Väsby pro lidi, kteří se o sebe nedokážou postarat.

„Lisa má autismus a kognitivní poruchu, což znamená, že je intelektuálně na úrovni malého dítěte. Má potíže se sledováním rozhovorů, má omezené vnímání času a má potíže s udržením hygieny. Podle personálu, který jí pomáhá, je velmi naivní, nedokáže říct ne a každému věří.“

Když Lisa řekla pečovatelům, že má „bolavý zadek“ v důsledku toho, že její „přítel“ použil láhev od moštu, aby do ní análně pronikl, okamžitě zavolali policii.Během následného policejního výslechu Lisa prozradila, že její „přítel“ Abul Fazl Yaqubi a další Afghánec jménem Esmaili Jawid znásilnění iniciovali tím, že hráli hru na pravdu nebo úkol.

Když láhev ukázala na Lisu, Afghánci jí řekli, aby se svlékla, což udělala. Když láhev později ukázala na Esmailiho, řekl mu Abul Fazl, aby dal Lise do zadku láhev moštu.

Esmaili stáhl Lisu na podlahu. Zatímco ji Abul Fazl držel za ruce, Esmaili jí strčila láhev s moštem mezi nohy.

„A pak jsem jen ucítíla láhev moštu, kterou do mě nacpali, daleko dovnitř a pak jsem měla pocit, že to bolí hodně v břiše,“ řekla Lisa při výslechu.

Láhev vytáhli a strčili zpět. Podruhé je to ještě horší. Lisa si přesto netroufá říct ne.

„Neodvážila jsem se to říct Afghánci, nemůžu to říct Afghánci, vím, jak se chovají, když řeknete ne,“ vysvětlila.

„Můžeš být zmlácená, když řeknete ne.“

Když Afghánci znásilnili Lisu s lahví, svlékli se a řekli jí, ať jde do ložnice.

Uvnitř pokračovalo týrání. Esmaili měl styk s Lisou a opakovaně jí strkal prsty do zadku. Pak Lisa začla křičet, že nechce. Její „přítel“ Abul Fazl však její křik umlčel tím, že Lise přitisknul prsty na krk.

Během výslechu Lisa také prozradila, že byla předtím muži vaginálně znásilněna a že se toho zúčastnil i třetí Afghánec, Šokaláh Šahzad.

Uvedla také, že Yaqubi použil sociální sítě, aby ji oklamal, aby si myslela, že je její „přítel“, než ji následně zbil a vyhrožoval, že ji zabije, pokud ho nahlásí.

Yaqubi také využil Lisiny zranitelnosti a předal ji svým dalším afghánským přátelům, kteří ji také sexuálně zneužívali.

„Když se Lisa seznámila s Abulem Fazlem, rozšířila se v afghánských kruzích fáma, že v Upplands Väsby žije mentálně postižená žena, se kterou by člověk mohl mít sex. Na policii vypověděla, že kromě jejího „přítele“ Abula Fazla s ní měli sex ještě tři nebo čtyři další cizinci,“ uvádí se ve zprávě.

Muži byli později odsouzeni za hromadné znásilnění s přitěžujícími okolnostmi, přičemž jeden z pachatelů byl odsouzen k trestu odnětí svobody v délce pouhých tří a půl roku kvůli tomu, že mu bylo méně než 21 let. Ostatní dostali osm let, což znamená, že za čtyři budou nejspíš venku.

Muži nemohou být v současné době deportováni do Afghánistánu kvůli politické situaci v zemi po nedávném převzetí moci Talibanem.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Afghánští migranti hromadně znásilnili mentálně postiženou švédskou ženu

  • Tomu se říká Evropská hloupost !! Uprchlíci v Evropě páchají zvěrstva ale Evropané je nesmí vyhosti !!! Ježíš tak proč je vítáme ?? Koho to proboha politici a neziskovky zachraňují ??

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*