A TAK TO NĚJAK JE! Nějak se pozapomněla historie 2. světové války.

A TAK TO NĚJAK JE! Nějak se pozapomněla historie 2. světové války.

Data, viník, průběh a výsledek. Zatímco v září si obvykle připomínáme Německou agresi a vraždění, zradu Německa, Itálie, Anglie a Francie, dnes řešíme, jak Šojdrová a ostatní prospěcháři a řvouni milují Syrské „sirotky“, xenofobii, rasismus a sprostotu politiků, primitivních komediantů (ochlastů a feťáků), kteří plivají na vše, co „řekne lid“, který je živí ze svých daní. Vnímáme, jak vzrůstá tlak EU na země, které odmítají účastnit se a pomáhat ekonomickým migrantům, teroristům, násilníkům a otevřeně jim vyhrožují sankcemi, povoláním vojska nebo vyloučením z unie – což na nás, jaksi, neplatí.

Ale historie se opakuje. Vtíravě nastalo období appeasementu – a opět – jak jinak – ze strany Německa, Itálie, Francie a Anglie, pod rouškou EU. A opět jsou obětními beránky Česko, Polsko, Maďarsko.Opět jsou zde lidé, zfanatizovaní svou mocí, kterou jsme jim dali vysláním do politiky a hujerparlamentu. Rozrostli se nám v zemi bezpáteřní mloci, kteří plivou tu na pana prezidenta Zemana – řádně a svobodně zvoleného v prezidentských volbách, tu na ostatní obyvatele ČR, aniž by si uvědomili, že v jiné zemi, by takové nemístné chování bylo tvrdě trestáno. Nebudu zacházet daleko, abych nebyla označována jako „rudá lůza“ – stačí se podívat do Turecka, kde vládne totalitní Recep Tayyip Erdoğan a jak zatočil se svými oponenty a kritiky. Nedej Bože, aby ho někdo zesměšnil třeba obyčejnou satirou. Neúspěšní kandidáti na prezidenta se nedokáží smířit s prohrou a kopou kolem sebe, aniž by si jen trošičku vzpomněli na své „hříchy mládí“, na svou politickou či lidskou a morální minulost.

A těm bezpáteřním mlokům nejde o naši budoucnost, ale o jejich chorobnou touhu po moci. A o peníze. Nic jiného v tom není.

A tito bezpáteřní mloci a demagogové si hrají na laskavá, všeobjímající sluníčka, aniž by si uvědomovali, že ohrožují nejen svou, ale hlavně naši vlast, jak morálně, tak z bezpečnostního hlediska, a naše tradice, historii, kulturu, klasický model rodiny potlačují, ve jménu falešné korektnosti – ženou nás všechny do záhuby. Vypouštíme na odiv oplzlé, choromyslné a úchylné chování jedinců a bereme je jako součást života, nutíme ostatní, aby se s tím srovnali, jinak jsou xenofobové a rasisti, do politiky nastupují muslimové, úchylové, pedofilové, pornoherci – kde je morálka, čest, skromnost, pokora? Dovolili jsme jim, aby rozkradli to, co zbylo po našem často diskutovaném totalitním režimu – a že toho nebylo málo, a dovolili jsme jim, aby nadělali dluhy, které občané ČR budou splácet celý život. Dovolili jsme jim rozdělit společnost na rovné a rovnější.

Dovolili jsme médiím, aby prznili minulost naší vlasti, zatajovali fakta, vedoucích k rozkolu a likvidaci naší země.

Dovolili jsme jim vymývat mozky ve jménu genderové a multikulturní zvrhlosti. Dovolili jsme učitelům plivat na pana prezidenta, místo aby vykonávali svou práci nestranného pedagoga. Dovolili jsme, aby ve jménu inkluze byly vzdělávány děti jako dementi a nedovolili, aby dítko mělo jakýkoliv „jiný názor“ a je cíleně potlačována a postupně vymývána inteligence dětí. Dovolili jsme generálovi oponovat svému nejvyššímu veliteli – prezidentu, aniž by za to dostal u vojenského soudu Sabinov nebo kulku do čela.

Je s podivem, co vše si necháme líbit. Je s podivem, co necháme pro naše budoucí generace. Je s podivem, že pokaždé volbami nasadíme do funkcí zrádce, lháře, prospěcháře a zloděje. Je s podivem, že se necháme přesvědčit líbivými slovy a je nám to patřičně navráceno zlem.

A teď, prosím, proč je to pro naše elity důležité:

K destabilizaci národa. Rozhádaný národ se nesemkne.

Protože, čím více hloupých, nevzdělaných lidí, tím lépe se s nimi manipuluje.

Protože pokud si necháme tohle všechno líbit, jsme pro ně ty pravé ovce.

Protože ve jménu multikulti je třeba nasadit do naší země nejen muslimskou kulturu, ale hlavně jejich pojetí práva šaría a salafisty, kteří naši zem plně zotročí.

Aby zde mohli panovat duševně choří, úchylní tvorové, kde ti uznávají zvrácená kulti a gender pravidla, ne sice morální, ale zato korektně správná.

Proč to všechno?

Protože zde nastává ta správná doba, kdy opět Anglie, Francie, Itálie – nás prodají Německu, které povolalo statisíce muslimských bojovníků, aby si nás konečně podrobilo, a začne to právě appeasementem EU.

Nebudu pokrytecky provolávat po vzoru amerických politiků, Bůh ochraňuj…

 

Volám, lidi, ochraňujme naši vlast, ochraňujme naše děti, ochraňujme, co nám zbylo.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*