A kdo se zastane přezírané většiny…?

A kdo se zastane přezírané většiny…?

Akce vyžaduje reakci. Primátor Hřib, který umí vlastně dělat jenom liberalistická prozápadní gesta a tak unavuje cestující v metru projevem ke vstupu do NATO (Tak ani nepostupovali předchozí vládci – komunisté), tu podporuje vlajku Tibetu, aniž bere na vědomí, že se Dalajláma hlásil k marxismu a Rusku přisuzoval významnou roli mostu mezi Západem a Východem, což si malá omezená hlavička pana Hřiba jistě neumí představit.

Nyní tento muž, který umí všechno, jen ne uklidit svou několik let chátrající nemovitost, která by si zasloužila vyklizení a který zatím neučinil jediný racionální krok směřující k lepšímu způsobu života v Praze, se opět se musel ideologicky a samozřejmě tím i politicky postavit v rámci akce Praque Pride na stranu LGBD+ , kterážto skupina, jak jsem se poučil z Wikipedie, nezahrnuje jen gaye, lesby či transsexuály, což jsem asi chápal, ale i intersexuály, tedy ( LGBTI) a někdy též iQ reprezentující queer lidi, tedy takové, kterým jsou mantinely tradičních sexuálních a genderových identit úzké. A aby bylo veselo, objevují se i varianty zahrnující písmena A pro asexuály, U pro „unsure“, C pro „curious“, SA pro „straight allies“ či F pro „fetish“ (jako třeba komunitu lidí vyznávajících životní styl BDSM).No páni… to jsem fakt netušil.

Kdo mě zná, tak ví, že jsem nikdy v životě nepoužil jakéhokoliv hanlivého pojmosloví ohledně osob s odlišnou sexuální orientací. Naopak. Vždy jsem škrtal tato označování u členů mých skupin.

Ale něco jiného je brát na vědomí a respektovat tyto stávající odchylky od běžného stavu a něco jiného je  glorifikovat.

V České republice není nikdo diskriminován kvůli své orientaci, maximálně v tom rozsahu, v jakém se možná tu a tam někdo dotkne Václava Klause ml., pro jeho lícní postižení. To je prostě normální. Většině to rozhodně nevadí, ale většině asi vadí stádo vysvlečených homosexuálů s naleštěnými kalhotkami, aby vyniklo jejich nadulé přirození, ani se líbají a jsou hrdí na své vzduté pohlaví.  Je mnoho skvělých lidí mezi homosexuály, lesbičkami, transsexuály atd., ale jsou skvělými ne proto, že se tímto odlišují od přirozené sexuálních většiny, ale protože něco dokázali.

Kardinál Duka napsal vtipně na twitter: A kdy magistrát vyjde na balkón se znamením největší menšiny u nás. Geislerová, chvilkařka, jak jinak oponovala, že katolíci diskriminováni nejsou, ale katolická církev diskriminuje homosexuály, že nesouhlasí s manželstvím homosexuálů.

Každý o mně ví, že jsem byl ostrým kritikem církevních restitucí, které byly přijaty ostudným způsobem většinou hlasu jednoho odsouzeného kriminálníka, který odhlasoval a šupajdil do výkonu trestu odnětí svobody. Ale v tomto má pravdu a zásadní.

Ale hlavně ještě v jednom.

Opoziční politici Pirátů, ODS, STAN,TOP 09, KDU-ČSL, i Piráti varují: Jen ne na Východ, ale na Západ.

Nuže Západ představuje totálně  pokryteckou společnost, která začíná potlačováním pohlavní přirozenosti, která je základem existence lidstva, pokračuje módní teorií genderismu, akcí Me too, avšak končí často orgiemi, tak jako za starověkého Říma.

Patří k tomu nejen  to, co jsem již zmínil, ale i například pedofilní cestovní kancelář  Jeffrey Edwarda Epsteina, který se svým vlastním letounem  Boeing 727, nalétal  600 hodin ročně, často s významnými hosty jako byl Kevin Spacey nebo prezident Bill Clinton, se kterým podle letových záznamů nacestoval 26×. Pro média si jeho Boeing vysloužil přezdívku „Lolita express“ využívající různé formy pedofilie, tedy zneužívání mladých dívek a zřejmě i chlapců (viz Spacey). Myslíte si, že v Boeingu Clinton snad studoval právní materiály? Mimochodem, Epstein se obává, že bude nyní ve vazbě zavražděn. No řekl bych, že asi důvodně. Mnoha lidem by jeho svědectví zničilo dosavadní životní obraz.

Neoslavujme Praque Pride, nezavírejme oči, že zejména v Americe za vznosnými slovy o morálce a cti, se po leta skrývají sexuální zločiny.

Udržme si svou přirozenou identitu, kdy žena zpravidla chce býti ženou a  matkou a muž mužem a přirozenou hlavou rodiny, udržujme si, alespoň kdo může,  pohlavní přirozenost  Nechtějme patřit na ten Západ, kde dnešní předsedkyně Evropské komise a bývalá ministryně obrany měla za největší problém svého rezortu vybudování záchodků pro všechna myslitelná i nemyslitelná pohlaví a těhotenský úbor pro těhotné vojandy.

Udržujme si zdravý rozum… nesledejme Západ a nejen v těchto otázkách…

Žijeme tady.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*