A je to tu: důkaz, že Putin řídí vše na Západě

A je to tu: důkaz, že Putin řídí vše na Západě

Nedávný hackerský útok, co vyřadil řadu firem z provozu, byl jasný důkaz, že Putinova chobotnice sahá po celém světě. Stejně tak tu máme ale například videa Putinem najmutých herců prezentujících uprchlíky ve špatném světle.

Například jeden z herců v roli uprchlíka řekl „Eat is not good“ (v češtině asi přeložitelné jako „Jíst není dobré“), abychom se pozasmáli nejen nad jeho slabou angličtinou ale i faktem, že mu naše jídlo nevoní. Jiný říká, že by to ani zvíře nejedlo, a že takové jídlo je dobré pouze pro ženu.

Rozhovory s uprchlíky z kanálu Refugee crisis in Europe:

Docela se divím, kde jsou ty davy protestujících bezdomovců, co jsou nuceni vybírat jídlo z odpadkových košů. Některým našinců nevadí ani použité jídlo. Ale uprchlíkovi teplá přípravená strava zdarma nevoní. A pak si ještě postěžuje, že jim ve zdarma připraveném provizorním obydlí chybí televize. Je celkem jasné, že musí jít o Putinem najmuté herce, protože jak by asi tak člověk v nouzi mohl být tak vybíravý?

Podobně uprchlík z pekla, který si v ČR reportérům stěžoval, že tu máme pomalý internet, a jak odmítá nosit boty vyrobené v Číně. Opět prokazatelně Putinův agent. Najmutý herec k vyvolání xenofobních nálad ve společnosti.

Jiní najmutí „imigranti“ v rozhovoru uvádí, že odmítají pracovat, resp. jim nevoní konkrétně nabízená práce. Včetně toho, že by do ní museli chodit včas. To je pro ně „not good“.

Bez jakýchkoliv debat je cílem Putina rozbít naši skvělou liberální demokracii rozštěpením Evropy nastolením xenofobně populistických narativů ve společnosti.

„Debatovat“ o pravdě chtějí jen rasisti. Ve skutečnosti to vše spadá pod obludnou síť proruské propagandy, která se hranou snahou nastolit „diskuzi“ snaží atakovat mysl veřejnosti řadou protichůdných vzájemně si protiřečících hoaxů a konspiračních teorií.

Že Putin osobně zařídil hackerské útoky i například financování tisíců herců, kteří se aktivně shazují před zvědavými kamerami novinářů, je krystalicky jasné, že to ani není potřeba více prokazovat.

Hackerské útoky sice vyřadily i ruské firmy, ale to je jen krycí manévr, aby Putin odvrátil pozornost od skutečného viníka – Ruska.

Absence důkazů, že Rusové hackováním ovlivnili americké volby, by už měla být dostačující, takže kolik více důkazů bychom chtěli?

To Rusové právě chtějí, abychom hledali přímé důkazy, že byli tito „uprchlíci“ Putinem uplaceni. Abychom hledali převody peněz a jasně prokázali finanční vazby mezi konkrétními lidmi. To je přesně co Putin chce! Abychom běhali jako myši v JEHO labyrintu. S proruskými 24 hod denně placenými trolly, který se do toho všeho snaží „diskutovat“.

Kdyby totiž šlo skutečně o reálné imigranty, pak možná děláme samotným skutečným uprchlíkům medvědí službu, pokud mezi nimi nechceme rozlišovat.

Mezi rodinou s dětmi ze Sýrie nebo Libye, kterým někdo (ať už kdokoliv, třeba Západ) vybombardoval dům, a imigrantem, který reportérům sdělil, že jeho největší problémem jsou „obrovské koule“ naznačujíc, že se potřebuje nutně pářit s ženou, která mu dosud nebyla přistavena. Tak ještěže jsou tam spolu s ním ty rodiny s dětmi, že? Čekající měsíce a roky v nekonečných řízeních na odbavení azylu, protože si přece nebudeme vybírat, kdo potřebuje pomoc prioritně.

Koho množství jasných důkazů o Putinovi nepřesvědčilo, najde mraky dalších zde.

Mimochodem nevěnujme pozornost uniklému manipulativně sestříhaném rozhovoru s Johnem Bonifieldem, producentem CNN, pořízeným skrytou kamerou. Ten je navíc také placen Putinem. K tomu ještě manipulativně sestříhán – ty věty jsou naprosto vytrženy z kontextu.

„Většinou jsou to blbosti. Nemáme žádný důkaz. Pokud by nějaký byl, věděli bychom o tom. Mám pocit, že nic nemají, ale chtějí do toho vrtat. A také si myslím, že má prezident pravdu, když říká, že je to hon na čarodějnice.“

John Bonifield, producent CNN

Předklad z Putinem placeného serveru: https://www.casopis-sifra.cz/jeden-sefu-cnn-videu-natocenem-skrytou-kamerou-priznava-ze-vlivna-zpravodajska-televize-lze-od-rana-vecera-cesky-mainstream-radeji-mlci/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “A je to tu: důkaz, že Putin řídí vše na Západě

  • Vase ironicke placani muze vzit blbec, jakych je u nas habadej, jako pravdu, jako skuzecnost! Delate si legraci z veci, ktere ale nepojmenujete. Nereknete, kde tahle paranoidni a rusofobni nenavist, tahle lziva obvineni maji puvod!! Tisickrat prectena a slysena lez se stava pravdou pane pisalku! To rikal uz Goebbels i jini! Tady jeste muzete psat skoro co chcete. Nechapete ale, ze vetsina medii v CR, v EU a na zapade je pod cenzurou a smit dat dal jenom lzi a manipulace US mainstreamu. Vsichni kdo rikali lidem v mediich pravdu jsou uz davno z medii odstraneni, jako p. Petranek.
    Vy si tady delate legraci a nechapete, ze tyhle lzi o Putinovi jsou nesmirne nebezpecna propaganda, slouzici neustale k vyrabeni hrozby Ruskem a Putinem za ucelem dalsiho zbrojeni na 2 %, k obklicovani Ruska raketovymi zakladnami na jeho hranicich, k provokacim neustalymi manevry 500 m od jeho hranic, ktere maji vazat ruske ozbrojene sily. Slouzi k neustalym obvinovanim Ruska z cinu, o kterych nemaji USA zadne dukazy a presto si osobuji Rusko trestat dalsimi sankcemi k jeho oslabeni.
    Tato US lziva a pokrytecka propaganda slouzi jenom k dalsimu zbrojeni, k provokacim Ruska ve snaze ho vyprovokovat k uderu, aby ho mohly pak oznacit za agresora a spolu s NATO ho napadnout!!!!. UK a USA nekolikrat vyjadrily svou snahu (Fallon, Bradley) Rusko napadnout preventivnim atomovym uderem a znicit ho. O tom vsem co zde pisu se nikde nedoctete v mediich, je nam to zamlcovano, pripravy na valku jsou v plnem proudu a vy si tady delate srandicky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*