4 klíčoví svědci ze střelby v Las Vegas jsou nyní pohřešovaní nebo mrtví

4 klíčoví svědci ze střelby v Las Vegas jsou nyní pohřešovaní nebo mrtví

Čtyři klíčoví svědci střelby v Las Vegas jsou nyní pohřešovaní nebo mrtví a všichni mají jednu společnou věc –  jejich verze události je v rozporu s oficiálním příběhem.            

Jsou umlčeni, aby byla utlumena pravda?

Kymberley Suchomel (28), jedna z klíčových svědků ničivého střeleckého útoku v Las Vegas, který měl na svědomí 58 mrtvých a více než 500 raněných, byla nalezena mrtvá ve svém domově. Příčina její smrti zatím nebyla potvrzena.

Kymberley Suchomel byla jednou ze šťastných účastníků festivalu Route 91 v Las Vegas, které se podařilo uniknout krupobití střel bez zranění. Krátce poté, co uprchla ze scény s přáteli, učinila prohlášení pro mainstreamová média, ve kterém tvrdila, že do davu pálilo „několik střelců“ a že byla jedním takovým mužem pronásledována.

Když byla zpochybněna pravdivost jejího příběhu, vzhledem k oficiální verzi, že byl zde jen jeden střelec, svědkyně prohlásila, že si je více než „100% jistá“, že má pravdu.

Kymberley podrobně vysvětlila, co viděla ve dnech, které následovaly po této hrozivé události, a zpochybnila oficiální verzi, kterou neúnavně prosazovaly média hlavního proudu, navzdory skutečnosti, že nedává smysl.Když napsala na Facebook, Kymberley uvedla, že od té doby, co dorazila domů, stále se svou rodinou sledovala zprávy. Řekla, že oficiální verze obsahuje okázalé lži a vyjadřovala frustraci, že mainstreamová média umlčují hlasy přeživších.

Ve znepokojujícím sledu událostí se ukázalo, že Kymberley není jediným klíčovým svědkem, který zemřel po střelbě v Las Vegas.

1. John Beilman, který byl hledaný federálními agenty po odhalení komunikačního zařízení v hotelovém pokoji oficiálně identifikovaném od střelce Stephena Paddocka, údajně zabil sám sebe a svou postiženou dceru ve svém bytě.

2. Chad Nishimura, zřízenec Mandalay Bay, který zaparkoval Paddockovo auto při příjezdu do hotelu, také zmizel beze stopy poté, co učinil prohlášení pro havajský kanál KITV4 o jeho hádce se zabijákem. Nishimura přímo popřel oficiální verzi tím, že uvedl, že Paddlock dorazil do hotelu s „několika pytli“ – které rozhodně ani zdaleka nestačily na to, aby zde přenesl množství zbraní a střeliva, které byly nalezeny v Paddockově hotelovém apartmánu.

3. Zjistilo se také, že „hrdinský“ člen ochranky Jesus Campos také zmizel. Patnáct minut před plánovaným vystoupením na Fox News – jeho prvním  mediálním natáčení – Campos údajně utekl a od té doby o něm nikdo neslyšel ani jej neviděl.

4. Také bylo odhaleno, že fotografie zobrazující Campose, publikované v médiích hlavního proudu, nejsou skutečné. Po použití fotografií pro forenzní testování na FotoForensics.com je jasné, že tyto fotografie byly upraveny ve photoshopu, což podněcuje otázku, zda „Jesus Campos, hrdinský člen ochranky“ skutečně existuje.

 

Zda je tato řada znepokojivých úmrtí a zmizení čistě náhodná, nebo zda je zde něco hluboce hrozivého, musí být ještě rozhodnuto, ale reakce donucovacích orgánů a médií hlavního proudu – zejména jejich odmítání řešit otázky, které chce zodpovědět informovaná veřejnost – vede mnoho lidí k zamyšlení.

 

(Yournewswire/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “4 klíčoví svědci ze střelby v Las Vegas jsou nyní pohřešovaní nebo mrtví

  • Svědci viděli jak to opravdu probíhalo a jejich svědectví by bylo v přímém rozporu s oficiální nepravdivou verzi a tak asi museli být zlikvidováni. Je to hrůza co se to v USA již delší dobu děje.

  • S obema uvedenými komentári mohu jen souhlasit. Jen jeste nevím, jestli i politici, kterí ve svých projevech mluví o islamizaci a pouzívají tyto tak zvané teroristické akce jako argument proti utecenecké politice, opravdu verí, ze je spáchali clenové jakýchsi pomatených a agresivních muslimských skupin, nebo je to téma tak ozehavé, ze se o tom jen bojí otevrene mluvit, a nebo se jim to proste jen hodí do krámu. Myslím, ze rízené osidlování Evropy lidmi kulturne odlisných je hanebnost, ale je to zcela jiné téma a nemá se vsemi temi útoky nic spolecného. Inscenované útoky mají, v mých ocích jen jediný cíl – vyprovokovat strach a nenávist do krajnosti. Nestací jim, ze obyvatelstvo je uteceneckou politikou, mírne receno, znechuceno, oni potrebují vyvolat doslova vrazedné nálady zalozené na strachu. Pak se nelze divit, ze cteme hodne komentárú, které vyzývají doslova k vrazdení. Copak si neuvedomujeme, ze tohle uz tu v historii bylo nescetnekrát?

  • Tohle kdyby se stalo v Rusku tak naši novináři a politici budou jak posedlí a budou to řešit. Protože se to stalo v USA a zavání to podivností tak naši novináři a politici mlčí a tyto vraždy je vůbec asi neznepokojují, protože by nás mohly znejistit jak to v USA chodí.

  • K tomu neni co dodat. Jenom to, ze atentaty jsou dilem tajnych sluzeb, ktere nejsou pod kontrolou politiku a staly se z nich mafie, pracujici pro ruzne mocenske skupiny. Atentatnici se zabijeji, aby nemohli svedcit o ukolarich, na miste se nalezaji jejich prukazy, ci jine veci, majici stopu odvest jinam. Maji informace na kazdeho a mohou kazdeho zlikvidovat. Bez vysetrovani a postihu, nebot by stejne vysetrovaly samy sebe. Boji se jich politici, soudy i urady. Proto se zlociny politiku jako Clintonovych a jinych stale nevysetruji, konstruuji se neustale vylhana obvineni osob i statu, slouzicich k vyrabeni nepratel, ktere je treba znicit, k uvalovani sankci na staty bez jakychkoliv dukazu. I kdyz se pak obvineni neprokazou, zadne napraveni krivdy a omluva se nekona, sankce zustavaji, dokonce nove sankce jsou protlacovany pak politiky. Je to hra, ktera bude mit tragicky konec, protoze si vlady tajne sluzby pestuji a financuji, aby plnily jejich ukoly utajene a bez postihu politiku. Ti mohou pak kdykoliv prohlasit, ze o nicem nevedeli. Priklady neuvadim, jsou pro kazdeho i v cenzurovanem tisku. JFK si toho byl vedom a chtel mimo jine CIA rozprasit az se stane prezidentem. Nevedel ale, s kym chce zapasit a to mu bylo osudne. USA potrebovaly rozpoutat valku v Iraku, protoze jim Sadam vzdoroval. A tak se rizenou demolici znicil WTC 11. zari a jie budovy a jako utocnici byli oznaceni Arabove ze Saudske Arabie, spojence USA.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*