27 282 smrtelných útoků. Kolik se toho ještě musí stát?

27 282 smrtelných útoků. Kolik se toho ještě musí stát?

Stál jsem na mníšeckém náměstí u pomníku F.X.Svobody, kde vznikl památník s vlajkami Francie a Libanonu.

Za období mezi pátkem a pondělkem bylo zatraceno skoro 300 životů, další stovky se budou léčit, další tisíce budou bojovat s chmurnými myšlenkami, další tisíce přišly o své známé, kamarády, příbuzné.

V krátkosti jsem se zamyslel, a to nad tím, kam až útočníci budou moci zajít, kolik lidí budou moci za výkřiků Allahu Akhbar střílet a odpalovat nálože mezi lidmi, kolik výkřiků a kolik lidí bude muset plakat, nastavit tvář a obětovat svůj civilní život, aby ostatní a hlavně politici pochopili, proti komu je nutno bojovat. Ne proti komu, ale proti čemu…

Ilustrační obrázek Foto: AFP
Ilustrační obrázek Foto: AFP

27 282 smrtelných teroristických útoků od 11/9/2001 po světě. Neútočili ani Židé, ani křesťané, ani ateisté, ani hinduisté, útočili muslimové. Nejvíce mrtvých v těchto útocích je právě mezi civilisty, nejméně mrtvých je politiků. To je možná ono. Jich se to netýká. Ze svých vysokých paláců a oken sledují marnost lidí, vysmívají se jim. Pro peníze? Nebo z naivity? Nedokážu odpovědět, nevidím jim do hlavy. Každopádně, pokud někde něco vybouchne, politici jsou evakuováni jako první. Je tedy logická jedna věc.

Politici nepřicházejí zpravidla ani o své známé, ani o končetiny, ani o život. Strážci jim pošeptají do ucha, že se „něco“ děje a odvedou je do helikoptéry. Do bezpečí. O tři dny později hlásá ty samé věty, jako po útocích na redakci, která díky masakru pochopila, že si může dělat srandu jen z „něčeho“ a islám tak opět vyhrál nad demokracií. A politik netuší, jaké utrpení ti lidé prožívali. A nesledují, neposlouchají. Jen plkají.

Islámský stát existuje již rok a tři čtvrtě. Nechal za sebou desítky tisíc mrtvých, tisíce znásilněných žen, miliardy ve škodách, ztráty na majetku a za sebou mají desítky tisíc přívrženců z Evropy a dokonce za nimi tito „fandové“ (samozřejmě, opět žádný křesťan ani Žid) jezdí a zemi, kde vyrůstali, hrozí masakrem. Vše korunuje Karel Schwarzenberg, který řekne doslova, že „není možné odmítat pomoc tisícům kvůli jednomu nebo třem vrahům.“ Cynicky řečeno, pokud některým vadí nízká porodnost a imigranty vítají, protože zacelí díry po úbytku obyvatelstva, proč takoví lidé schvalují úbytky obyvatelstva násilím?

Mé myšlenky směřují ke všem. K Francouzům, Rusům, Libanoncům, Iráčanům, Syřanům, ale, i kdybych sám chtěl, nemohu se logicky dopídit po tom, jak bychom vás všechny, co sem míříte, ubytovali, obdarovali prací a sociálními výhodami. Jednak bychom sami zkrachovali, jednak je to především vaše naivita, že jste tak hloupí a myslíte si, že vám někdo zdarma dá barák. Dále pak mé city nezlomí ani děti, za jejichž životy jste odpovědní vy hned, jakmile překročíte hranici prvního bezpečného státu a místo vděčnosti za to, že kolem vás nevybuchují bomby, jdete dál a riskujete především život těch dětí.

Naivita těm, kteří jim přímo pomáhají, maminkám na mateřské dovolené, které se místo o své děti starají o cizí dospělé, kteří nemají žádné automatické právo na to bydlet v Evropě, členové neziskových organizací, které vymýšlí programy na sledování politiků a také píší otevřené dopisy vystavovatelům aktů, aby dostaly další granty, ti všichni jsou zaslepení neuvěřitelnou snahu pomáhat, která by se cenila pouze v případě, že by jim nebyli lhostejní naši senioři, kteří dostanou jednorázový příspěvek 1200 Kč a tak pro jednou budou moci zaplatit celý nájem, ani na naše bezdomovce, kteří se do své situace ne vždy dostali jen svojí vinou, ani o nemocné české děti, kterým pojišťovny krátí plnění a stát příspěvky, aby ten samý stát byl ochoten věnovat půl milionu měsíčně na starání se cizích příchozích.

Navíc jsou mezi nimi vrazi. Ne jeden nebo tři, milý kníže, ale třeba stovky nebo tisíce. Nikdo to vědět nemůže. A nejedná se o paušalizaci, když chci více bezpečnosti a tím pádem větší kontroly pro sebe a svojí rodinu, kamarády, známé, spoluobčany… Je to přirozená sebeobrana. A jsme zase u toho, protože to vy z okna vysokého politického paláce prostě nikdy neuvidíte.

Kvůli islámu tady máme napjatou atmosféru. Kvůli islámu stále víc lidí útočí na ateisty, protože jedí vepřové a kouří, na křesťany, protože mají ve Starém zákoně také sem tam nějakou špínu a židé? Ti mají přece sionismus! Na všechny se svalí vina, když se bavíte o islámu. A hlavně, když kritizujete, automaticky nenávidíte muslimy. Vždyť dva z nich v Paříži zachránili 3 jiné lidské životy! Jenže jiní muslimové jich 129 zhasli. A to je přesně ono.

Pro takové argumentační pitomce mám radu. Přečtěte si o islámu alespoň něco. V těch spisech je víc protižidovské literatury než v Mein Kampfu, v Koránu je desetkrát více násilí než ve Starém zákoně a zákon šáría se z poloviny zabývá pouze nemuslimy a tím, jak je za jejich nedůvěru k Alláhovi trestat. Dokud tohle nepochopíte, jste vy ti blázni, co obhajují něco, o čem nemají ani páru.

…:A to jsem u těch vlajek stál asi půl minuty. Svět je prostě šílené místo….

 

 

František Kubásek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “27 282 smrtelných útoků. Kolik se toho ještě musí stát?

  • Přiznám se,že mi chybí teď tady Jaris.Ta jeho antisemitská a antiizraelská rétorika.No,ale byly horší skupiny.Třeba sekta tvz.Spiknutí proti lidstvu a církvi.Doslova hnízdo katolických antisemitských fanatiků.No,tyhle ty fanatiky s primitivníma názorama na NWO nemá cenu ani komentovat.NWO je ale mnohem složitější a rozhodně nejde o žádné židovské spiknutí.Teorii o židovském spiknutí už mnohokrát byla vyvrácena i samotnými Ilumináty.Např. bývalá členka Iluminátů,píšící pod pseudonymem Svali, řekla pravdu o tom velkém mýtu a podvodu nazvaný „velké židovské spiknutí“. Židovský národ s tím nemá nic společného.Naopak jedním z plánů Iluminátů je vyhlazení židovského národa a zničení Izraele(který před tím sami vytvořili,aby rozdmýchali konflikt na Blízkém východě),který ve skutečnosti jako takový nenávidí.Dopuručuji web Ragauian články : DVĚ ŠELMY VLÁDNOU NA ZEMI.Pokud chcete si přečíst něco o židovském národě, doporučuji si přečíst článek ze stejného webu : PROČ KLASICKÁ MAGIE ŘÍMSKO-KATOLICKÉ CÍRKVI VŽDY TAK MOC VADILA A VADÍ? MAGIE OČIMA CÍRKEVNÍCH DOGMATIKŮ.Hold,antisemité se nikdy nesmíří s faktem, že s NWO Židé(tj.národ) nemají nic společného,naopak mají být jedni z prvních obětí NWO.Pro někoho je hold každý Žid navždy zločincem stejně,jako pro někoho je navždy zločincem Rusák.S tím se ale nedá nic dělat.Někoho hold nikdy nic nepřesvědčí.

  • Jediná cesta je prostě radikální řez a to je naprosto jasné.Nemůže tu škodit ten kdo se sem nedostane.Není zde třeba syrských lékařů, odborníků Afghánských architektů, Indských léčitelů atd….Máme všechno svoje a jediné co od nich chceme je klid!!!!!

  • Každé náboženství, které ospravedlňuje vraždění těch, kteří ho nevyznávají, by mělo být mimo zákon. Muslim se nepřizpůsobí našim pravidlům. Pro Muslima není zločin vražda nevěřících, ale je smrtelným zločinem zpochybňování jejich náboženství. Neberme jim ho a nechme je tam, kde jsou. Oni demokracii nepochopí a nepřijmou. Nenuťme jim jí proti jejich vůli. Když jim bombardujeme jejich země a vraždíme jejich vůdce, nemůžeme čekat nic jiného, než pomstu. Uprchlická vlna se rozběhla, protože uvěřili, že mají sílu předělat Evropu k obrazu svému. Oni sem nepřišli pracovat a ctít naše zákony. Jim mafiáni namluvili, že tu dostanou vše zadarmo, protože je to jejich svaté právo. Oni pak jsou ochotni za cestu do Evropy zaplatit veškerým svým majetkem, protože u nás dostanou mnohem víc. Když jim dojde, že byli podvedeni, nechají se snadno naverbovat na boj proti nám všem, kteří se s nimi nechceme dělit o to, co celé generace svou dřinou vytvořily.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*