2022 bude zrcadlem roku 2021, pokud se otevřeně nepostavíme proti nevědecké tyranii

2022 bude zrcadlem roku 2021, pokud se otevřeně nepostavíme proti nevědecké tyranii

Těm, kteří věnovali pozornost od počátku pandemie, bylo autoritářství, které se v současnosti před námi rozvíjí, snadno předvídatelné.

V březnu roku 2020 totiž TFTP předpovídal povinné očkování, policejní stát a cestovní omezení. To z nás nedělá zvláštní nebo jasnovidce, je snadné si to odvodit, jakmile si uvědomíte podstatu státu a jeho tendenci používat jediný nástroj ve své výbavě k řešení problémů, s nimiž se společnost potýká. Tím jediným nástrojem je síla.

Zatímco záměry státu mohly být zpočátku ušlechtilé, aby zabránily přenosu viru, díky jejich tendenci používat sílu bez otázek, jejich ušlechtilé záměry se rychle staly kanálem pro tyrany, aby si uzurpovali vaše svobody.

„Dejte nám svobodu a my tu pandemii zažehneme,“ zněla mantra týmového uzavření a navzdory naprostému narušení té trochy svobody, která lidem zbyla, vidíme další velký nárůst případů a hospitalizací.

Stačí se podívat na Austrálii a na nacistický přístup, který zvolili, aby zjistili, že žádný policejní stát nedokáže zastavit virus. Za poslední rok Austrálie srazila, unesla, zatkla a obtěžovala každého, kdo se nepodřídil jejich autoritě. Před několika měsíci dokonce začali unášet zcela zdravé lidi a zavírat je do internačních táborů za to, že byli pouze vystaveni někomu, kdo mohl být pozitivní na covid.Země padla. Všichni byli pod zámkem a všichni byli očkováni, ale covid dělal to, co covid dělá. Přestože se Austrálie stala jednou z nejvíce tyranských zemí na planetě, pokud jde o pandemii, zaznamenává největší nárůst případů od počátku covidové hysterie.

 

Kromě ztráty ekonomické a fyzické svobody, vlády po celé planetě také začaly útočit na vaši lékařskou svobodu. Politici opět popadli svůj jediný nástroj v bedně s nářadím a začali nutit lidi, aby se očkovali – k čertu s informovaným souhlasem.

Lidé byli nuceni odejít ze zaměstnání, tisíce zdravotnických pracovníků v první linii propustili, což způsobilo nedostatek personálu, protože se nenechali očkovat kvůli nemoci, proti které už mohli být imunní.

Lidem bylo řečeno, že vakcíny budou naší cestou z této šlamastyky. Zpočátku se politici i mediální chvástalové uchylovali ke svým mýdlovým krabicím a nepravdivě tvrdili, že když dostanete vakcínu, budete v bezpečí před covidem. Kontroloři faktů teď nejsou schopni tyto lidi krýt, jak to dělali tak často, že jsou na videu.

Na videu níže, z počátku tohoto roku, mediální chvástalka a známá lhářka, Rachel Maddoxová tvrdí – bez vědeckých údajů, které by ji podpořily – že vakcína vás ochrání před covidem.

„Teď už víme, že vakcíny fungují tak dobře, že se virus zastaví u každé očkované osoby… očkovaná osoba se virem nakazí… virus je nenakazí… virus pak nemůže… použít očkovanou osobu jako hostitele, aby dostal víc lidí.“

Nebyla to jen ona.

Od Billa Gatese přes Fauciho až po samotného prezidenta se tito lidé odebrali na své kazatelny, aby šířili falešný příběh o tom, že očkování virus zastaví. Pozor spoiler: nestalo se tak.

Vzpomínáte si také na mantru opakovanou korporátními médii a americkou vládou ad nauseum o „pandemii neočkovaných“, kterou v polovině července zavedl zásahový tým Bílého domu a kterou prezident ještě 14. prosince nepřesně opakoval?

I to se ukázalo jako nepravdivé, přiznal to dokonce i deník The Atlantic.

Nyní, když tyranská pobočka covidistů sleduje, jak se jejich předpovědi a šíření strachu naplňují, jsou zatlačeni do kouta a pokoušejí se potlačit své komentáře, jaké zazněly ve videích výše. Ale kočka je venku z pytle a lidé toho mají dost.

Nelze změnit žádné množství definic, nařídit přídavné boostery ani vynucovat omezení plavby, která by zabránila potopení lodi establishmentu.

Jistě, stále existují ustrašení lidé zavření ve svých domovech, ochromení strachem, protože jim jejich vůdci říkají, aby se báli. Ale teď jsou menšinou. V mnoha částech světa se lidé navzdory neustálému šíření strachu z „vzedmutých případů“ vracejí do normálu.

Navzdory tyranským příkazům lidé neposlouchají. A přes veškerou snahu korporátních médií a jejich loutkových pánů v establishmentu se vyprávění kolem covidu hroutí. Vítáme tento kolaps s otevřenou náručí.

Je nejvyšší čas vrátit se k „normálu“. Ten virus je tady, vy s ním přijdete do kontaktu a vy si musíte osobně vybrat, jak se s ním vypořádáte. Vláda nebyla a nikdy nebude schopna ochránit vás před onemocněním. Naštěstí to začíná chápat mnoho lidí.

Jak se bude více lidí bránit, stát ztratí svůj vliv a svoboda se opět dostane do centra dění. Dokonce to přiznávají. Když ředitelka CDC oznámila uvolnění omezení karantény z 10 dnů na 5, ředitelka Rochelle Walenskyová připustila, že jejich nová politika závisí na „tom, co jsme si mysleli, že lidé budou schopni tolerovat“.

Kolik toho ještě budou lidé tolerovat?
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “2022 bude zrcadlem roku 2021, pokud se otevřeně nepostavíme proti nevědecké tyranii

  • · Edit

    Krev za krev, pujdou proti nam injexi a vrazime Jim ji zpatky, svoboda se muse udrzet! 👍☺😃🔨🔩🗿 Klidne I silou!🔫🔪💣

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*