150 000 imigrantů ročně pro Česko? Od října to může být realita

150 000 imigrantů ročně pro Česko? Od října to může být realita

Přes řecko-makedonské hranice jen za včerejšek proniklo více jak 3000 imigrantů. Všichni ilegální, dětí sotva pár procent, drtivá většina mužů. 

Mnoho z nich si s sebou nese islám – ideologii, která jim zajistila války a krveprolití, před kterým utíkají, ale zároveň „náboženství“, kterého se nebudou chtít zbavit. Do teď Česká republika nápor sice nezvládá, ale jedná se o 60 imigrantů denně, jejichž drtivou většinu úřady vrací zpět do země, ze které přišli, či ve které překročili hranice Schengenu. Již od října se však může vše změnit.

Summit EU má, krom jiného, na programu již dlouhodobý plán na zavedení „trvalého systému relokace“. Laicky řečeno, jedná se o stále na programu visící program o trvalé přerozdělování imigrantů podle povinných kvót, které byly navrhnuty již na jaře a proti kterým se v Česku zvedla vlna odporu, jenž vyvrcholila více než 200 000 podpisy pod papírové petiční archy. Byla to jedna ze tří největších českých petic v historii, zároveň to byla největší mediálně nepropagovaná petice vůbec. Nicméně česká vláda se lidem vysmála do obličeje, tehdy schválila podobný počet, jako byly kvóty. Nečekejte tedy od ní, že se vzepře systému tvalé relokace.

150 000 imigrantů ročně pro Česko? Od října to může být realita Foto: AFP
150 000 imigrantů ročně pro Česko? Od října to může být realita Foto: AFP

Oficiální programy v českém jazyce na toto téma neexistují, ačkoli lidé pak musí její výsledky respektovat. A nejen ti. Podle Lisabonské smlouvy má Evropská komise (EK) absolutní moc nad rozhodováním, mimo jiné, v této oblasti. Systém trvalé relokace tak může být kdykoliv schválen a pokud projde hlasováním, trvale zavede povinné kvóty pro všechny členské státy. Na to stačí 15 členských států (55%) a zároveň 65% obyvatel EU v těch státech. To je hlasování takzvanou „kvalifikovanou většinou“, jehož forma byla schválena právě v Lisabonské smlouvě. Zde je zásadní problém.

Obyvatelstva je zřejmě pro státy, které budou s kvótami velmi pravděpodobně slouhlasit, dostatek. Francie, terá čelí neustálému tlaku islamistů, má téměř 13% obyvatel EU, Německo, které nejvíce na kvóty tlačí, má skoro 16% obyvatel EU. Na kvóty jistojistě budou tlačit Španělsko, Řecko a Itálie, dohromady mají 23% obyvatel EU! Nebo i Rakousko, jehož kancléř dnes řekl, že bez kvót to nepůjde, má cca 2% obyvatel EU. To už je dohromady 64%! Opravdu si tedy myslíte, že se systém trvalé relokace neschválí?

A až jej schválí, co nás v Česku čeká? 3% ze všech do nestřežené EU příchozích imigrantů. Poslední dny se do EU valí cca 3000 ilegálů denně. To je ročně přes milion imigrantů. Česká republika tak povinně přijme přes 30 000 ilegálních imigrantů ročně. S tím ale souvisí i další problém. Je tu součást imigrační politiky, která imigrantům povolí pozvat do hostitelské země své rodiny. Ve výsledku to znamená pro jednoho imigranta v průměru 3-5 dalších příbuzných. Celkový přísun imigrantů v Česku tak ročně stoupne na 120 000 – 180 000 ročně! To jsou skoro 2% jejích obyvatel! Když připočteme nyní raketový nárůst i s tím, že nás letos ještě nepotkala zima, která mnoho imigrantů vyžene z uprchlických táborů, může nás čekat ještě vyšší číslo. Tato kalkulace o příbuzných pochází z reálných údajů, které jsou praxí v Evropské unii doteď. Vláda ČR však zatím doslova nehla ani prstem.

Navíc, vláda mnohokrát naznačila, že k zastavení imigrace je potřeba zastavit války, odkud část imigrantů pochází. Afričany neřeší, kolik států údajný uprchlík přejde a že míří zrovna náhodou do státu s nejlepší sociální politikou, také nikdo neřeší. Tedy, řeší. Jak?

Angela Merkelová bude požadovat i „jednotnou sociální politiku EU“. Co to znamená v praxi? Imigranti v Německu dostávají, krom přístřešku a jídla, i téměř 30 000 korun v přepočtu měsíčně v kapesných. A přesně tyto kapesné budou imigrantům muset dát i ostatní členské státy EU. Pro Česko, jehož průměrná mzda sotva přesahuje 25 000, může takové dávkování vyvolat mezi původními obyvateli doslova peklo. Při každoročním přísunu stovky tisíc lidí, by 30 000 korun měsíčně znamenalo náklady přesahující 36 000 000 000 korun ročně. A to nepočítáme bydlení, stravu, lékaře, potřebnou policii v oblastech, kde budou imigranti ubytováni, výstavbu nových ubytoven, renovaci budov…

To vše k nám přinese Lisabonská smlouva. Je potřeba vládě ukázat daleko větší občanské vzepření než bylo na přelomu jara a léta. Choďte více na demonstrace a hlavně, už NIKDY nevolte současné vládní strany. Chcete snad, aby se vám imigrant ubytovaný v táboře a bez práce smál, že bere více než vy a má vše zdarma? Nadáváte na údajný nespravedlivý systém, díky kterému mnohodětní Romové mají více peněz než vy. To ale není taková realita, jako to, co nám navrhuje německá strana a co česká vláda podporuje. Nenechme si diktovat. Máme čas do října. My tu máme hlasy, dejme to najevo!

Vypůjčeno z vlastního projektu Stop multikulturním hnutím a organizacím

 

František Kubásek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “150 000 imigrantů ročně pro Česko? Od října to může být realita

  • Demokracie je neslučitelná s islámem. Blíží se konec demokracie. Byrokratická unie není schopna tomu zabránit. Jedinou šancí by byl rychlý rozpad EU. Decentralizovanou moc by nemohli z USA zneužívat tak intenzivně jako dosud. Celé to šílenství je řízeno, financováno a vyzbrojováno z USA a cíl je jasný – zlikvidovat EU jako konkurenci USA a pak jí spolu s Ruskem vydrancovat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*