120 amerických generálů: USA nepřežijí Bidenův útok na naši ústavu

120 amerických generálů: USA nepřežijí Bidenův útok na naši ústavu

Dopis podepsaný 120 vysloužilými vojenskými vůdci varoval, že USA nepřežijí útok na ústavu, který zorganizoval prezident Joe Biden.

„Náš národ je v hlubokém ohrožení,“ stojí v dopise, který zveřejnil The Federalist.

„Bojujeme o své přežití jako ústavní republika jako nikdy jindy od našeho založení v roce 1776. Konflikt je mezi zastánci socialismu a marxismu vs. zastánci ústavní a občanské svobody.“„Současná administrativa zahájila totální diktátorský útok na naše ústavní práva, čímž obešla Kongres, rychle podepsala více než 50 exekutivních příkazů, z nichž mnohé zvrátily účinnou politiku a regulace předchozí administrativy,“ napsali vojenští vůdci.

„Kromě toho jsou opatření na kontrolu obyvatelstva, jako jsou nadměrné lockdowny, zavírání škol a podniků, a co je alarmující, cenzura písemného a verbálního projevu, všechno přímým útokem na naše základní práva.“

Poukázali však na volby v roce 2020 jako na nejvýznamnější červenou vlajku.

„Bez spravedlivých a čestných voleb, které by přesně odrážely „vůli lidu“, je naše ústavní republika ztracena. Volební integrita vyžaduje, aby bylo zajištěno, že na jednoho občana bude odevzdán a sečten jeden hlas. Zákonné hlasy jsou identifikovány schválenými kontrolami zákonodárného sboru státu pomocí vládních průkazů totožnosti, ověřených podpisů atd.

„Dnes mnozí označují takovou kontrolu zdravého rozumu za „rasistickou“ ve snaze vyhnout se spravedlivým a čestným volbám. Používat rasové výrazy k potlačení důkazů o způsobilosti je samo o sobě taktikou tyranského zastrašování. Kromě toho musí být v našich volebních procesech prosazován právní stát, aby byla zajištěna integrita,“ napsali.

„FBI a Nejvyšší soud musí jednat rychle, jakmile se objeví nesrovnalosti ve volbách, a neignorovat je jako v roce 2020.“

A varovali před otevřeně proklamovaným bodem kongresové agendy demokratů, totiž před úplným ovládnutím všech voleb v zemi, zákazem bezpečnostních požadavků státu a zavedením nesmírně podezřelých procesů, jako je vhazování hlasovacích lístků poštou pro všechny a najatí sběrači volebních lístků, kteří budou odebírat hlasy jednotlivcům – a pak je odevzdávat.

Ve zprávě se uvádí, že mezi signatáři jsou bývalý poradce prezidenta Ronalda Reagana pro národní bezpečnost John Poindexter, bývalý náměstek ministra obrany George W. Bushe William Gerald Boykin a penzionovaný armádní brigádní generál Donald Bolduc, který nyní kandiduje do Senátu v New Hampshiru.

Protestují proti „litanii levicových snah předváděných v prvních 100 dnech nové administrativy vedené prezidentem Joem Bidenem, který předefinoval, co to znamená řídit krajně levicové prezidentství,“ uvedla zpráva.

Citovali útok demokratů na volby, požadavek otevřených hranic, neomezenou cenzuru ze strany velkých technologických společností, pokus o návrat k jaderné dohodě s Íránem, poškození energetické nezávislosti státu a další.

„Za vlády demokratického Kongresu a současné vlády se naše země ostře obrátila doleva k socialismu a marxistické formě tyranské vlády,“ prohlásili.

Dopis žádá Američany, aby vyhodili krajně levicové politiky a místo nich si vybrali kandidáty, kteří si cení fiskální zodpovědnosti a individuálních práv před socialismem.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*