10 000 mrtvých lidí hlasovalo v Michiganu za pomocí korespondenčních hlasovacích lístků

10 000 mrtvých lidí hlasovalo v Michiganu za pomocí korespondenčních hlasovacích lístků

Analýza volebních dat z Michiganu ukazuje, že tisíce lidí, kteří prokazatelně zemřeli, volily ve všeobecných volbách 3. listopadu 2020. Tato analýza dokazuje, že prezident Trump měl pravdu, pokud jde o použití korespondenčních hlasovacích lístků ve volbách.

Analýza, kterou poskytl Richard Baris, ředitel společnosti Big Data Poll, odhaluje, že více než 10 000 lidí, u nichž byla potvrzena nebo předpokládaná smrt, vrátilo poštou hlasovací lístky, aby mohli v Michiganu hlasovat.Údaje získané z analýzy ukazují na podvod s voliči; že někdo jiný než osoba uvedená na hlasovacím lístku se pokusil odevzdat hlas jménem těchto lidí.

„Je také docela dobře možné, že někteří z nich ani nejsou skuteční lidé,“ řekl Baris novinářům. „Když je někomu 110 nebo nějaký směšný věk, měli bychom mít záznam o jeho smrti, ale nemáme.“

Zhruba 9 500 voličů, u nichž bylo prostřednictvím indexu úmrtnosti na sociálním zabezpečení potvrzeno úmrtí, je v michiganské databázi označeno jako voliči, kteří vrátili hlasovací lístky poštou. Dalších zhruba 2000 je evidováno, že mají sto let a více.

Tracy Wimmerová, mluvčí michiganského ministra zahraničí, řekla, že i kdyby se někdo pokusil hlasovat jménem někoho, kdo zemřel, hlasovací lístek by byl odhalen a hlasování by bylo zamítnuto.

Baris jejímu prohlášení příliš nevěřil.

„I když jsem otevřený myšlence, že některé z nich byly zrušeny, nejsem otevřený žádnému otevřenému prohlášení, že všechny byly zamítnuty,“ napsal na Twitteru.

Wimmer řekl, že informace o tom, kolik hlasovacích lístků bylo odmítnuto při zpracování hlasovacích lístků a při sčítání hlasů, ještě nejsou k dispozici, a dodal: ‚Hlasovací lístek obdržený pro živého voliče může být zaznamenán tak, aby to vypadalo, jako by volič zemřel.‘
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “10 000 mrtvých lidí hlasovalo v Michiganu za pomocí korespondenčních hlasovacích lístků

  • Když psal Gogol Mrtvé duše, zřejmě netušil, jak bude inspirovat do budoucnosti světové politiky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*