1.000 muslimů křičících „Alláhu Akbar“ zapálilo na Silvestra nejstarší kostel v Německu

1.000 muslimů křičících „Alláhu Akbar“ zapálilo na Silvestra nejstarší kostel v Německu

Na silvestrovských oslavách v Dortmundu, dav více než 1000 mužů skandujících „Alláhu Akhbar“, střílel petardy na policii a zapálil historický kostel.                                  

Již v 19:00 hodin byl hospitalizován muž s prvním stupněm popálenin na obličeji a rukou poté, co byly petardy hozené na skupinu bezdomovců vedle hlavního vlakového nádraží. Na slavnostech v Dortmundu bylo zraněno více než dvě desítky lidí, někteří vážně.

Tyto noční události byly popsány jako „tiché“ v policejním prohlášení a jako „normální“ mluvčím městské vlády.

Ale v 23:30 policie oznámila, že přidává další posily policejních důstojníků k již tak mnohem většímu počtu, než je obvyklá přítomnost v centru města na Nový rok.

To přišlo poté, co policejní síly hlásily, že je ve městě „velký počet mladých mužů ze severní Afriky“ a že došlo k „agresivním výstupům“ směrem k veřejnosti a policii.

O půlnoci tato situace eskalovala. Ruhr Nachrichten informoval, že dav „nejméně 1000 mladých mužů,“ začal házet zábavní pyrotechniku do davu návštěvníků, mezi nimiž byly rodiny s dětmi. Když byli policií požádáni aby přestali, dav se obrátil a házel pyrotechniku pro změnu na policii.

Navzdory zákazu odpalovat pyrotechniku v okolí kostelů, hasiči museli zasáhnout poté, co byly na kostel St Reinolds, nejstarší kostel v Německu, odpáleny rakety, které zapálily jeho střechu.

Ruhr Nachrichten také informoval, že „skupina Syřanů zpívala na oslavu příměří v Sýrii.“ Nicméně, video uveřejněné na Twitteru jedním reportérem novin spárovaným s titulkem „Syřané oslavují příměří v jejich zemi“ ukazuje skupinu mužů skandujících „Alláhu Akhbar“ kolem vlajky Svobodné syrské armády- kolaborantů s Islámským státem a al-Kájdou.

V Německu byl již kolem kostela St Reinold rozruch minulý měsíc, kdy jej skupina identitarians obsadila na protest proti islamizaci Německa. Tato demonstrace byla odsouzena jako „jasná provokace neonacistů“ pastorem Dortmundu Friedrikem Stillerem.

„Zvláštní komisař pro toleranci a demokracii“ Dortmundu požadoval více peněz daňových poplatníků, aby byly použity na deradikalizační program v důsledku tohoto protestu. „Peníze, které město poskytuje, 50.000 eur na rok, již nestačí,“ uvedl Hartmut Anders-Hoepgen.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Foto: Peter Bandermann/ruhrnachrichten.de)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • · Edit

    Jakožto napůl Němec sděluji, že je mi z toho zdegenerovaného národa zle a nikdy již komunikovat v němčině nehodlám. Propadl bych se hanbou.

  • · Edit

    Už jsem před rokem a něco psal, že Merkel je nutno popravit pro výstrahu, a nic na tom neměním, můžete si mě mazat, jak chcete.

  • Proč je to video krátké 16 vteřin přes které nejde slyšet nic jiného než Allahu Akbar? To fakt mělo jen 16 sekund? A nebo je utnuté tak příhodně, než je ta vlajka roztažená a jde poznat že to není vlajka FSA , ale vlajka Syrské republiky? 🙂

  • A kdo za to může ? Jejich Merkel, která nemyslí a svými činy způsobuje v Evropě tragedie. Copak když pronášela zvací proslovy tak neviděla jaké problémy toto etnikum působí ve Francii, Anglii a podobně. A pořád si mele tu svou jen trochu upravenou. Kolika lidem už svým hloupým panováním způsobila tragedie a smrt ? Každý normální člověk ví, že islámská kultura není slučitelná s evropskou. Zároveň nesou vinu i ti, kteří ji nechají takhle vládnout. Co se musí ještě stát aby EU a Němci pochopili tu hrůzu, kterou způsobují..

  • Nikde ani pismeno v mediich, pardon v medialni zumpe, oslavujici islam. Co by udelal Ada s tema cmoudama? Je to jen 70 let a z Nemcu se stali namisto vlku ovce.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*