Zvrhlík, který měl sex s domácími kuřaty, byl uvězněn na tři roky

Zvrhlík, který měl sex s domácími kuřaty, byl uvězněn na tři roky

Obviněný zvrhlík Rehan Baig byl odsouzen ke třem letům vězení poté, co bylo zjištěno, že přesvědčil svou ženu, aby ho natočila při sexu s jejich domácími mazlíčky.Bradfordský korunní soud vyslechl, že Baig, který byl popisován jako manipulátor, přesvědčil svou ženu Haleemu Baigovou, aby ho natočila na mobilní telefon, jak souloží s kuřaty v jejich sklepě, a také na  Go-Pro kameru, umístěnou v rohu místnosti.

Kuřata, která byla charakterizována jako domácí mazlíčci, uhynula při hrůzném aktu bestiality. Baig uložil svá videa, vedle videí a fotografií dětí a sexuálních aktů se psy, do složky na svém počítači označené podle deníku Daily Mail jako „rodinná videa“.

Státní zástupkyně v případu Abigail Langfordová soudu sdělila: „Byly nalezeny videonahrávky obžalovaného při penetračním pohlavním styku s množstvím kuřat.“„Na některých z těch videí byl zobrazena Haleema Baigová. Když jsem je viděla, bylo mi jasné, že se natáčejí ve sklepě nebo suterénu svého pozemku a oba jsou na videích jasně zobrazeni,“ vysvětlila.

„Rehan Baig je viděn nahý od pasu dolů a Haleema Baigová na něm provádí sexuální akt. Poté pronikne do kuřete, zatímco ona stojí opodál. Existují i další příklady, kdy se Haleema Baigová sama angažuje v penetrační sexuální aktivitě s obžalovaným, zatímco on proniká do kuřat a do ní,“ řekla paní Langfordová.

Pedofil byl odsouzen ke třem letům vězení a po zbytek života se bude muset registrovat jako sexuální delikvent. Bude také vystaven příkazu k prevenci sexuálního obtěžování, který mu zakáže vlastnit zvířata na celý život a omezí jeho používání internetu.

„Po tom, co jste provedli, nejste způsobilí chovat ani pečovat o žádné zvíře,“ řekl Baigovi soudce Richard Mansell.

„Z videí, která jste natočil, by se každému správně uvažujícímu členu společnosti udělalo špatně od žaludku a jedná se o nevýslovné krutosti vůči zvířatům, která jste zneužíval pro své zvrácené sexuální uspokojení,“ řekl soudce Mansell.

„Jedno video ukazuje dvě mrtvá hnědá kuřata na podlaze a v jednom případě je naprosto zřejmé, že jste pronikli do kuřete, které už bylo mrtvé,“ upřesnil.

„Bolest a utrpení, které jste musel způsobit těmto zvířatům, musely být strašné a všechna tato kuřata následkem toho uhynula,“ uzavřel soudce.

Jeho manželka Haleema Baigová se přiznala ke třem případům napomáhání sexuálnímu zneužívání zvířete za svou roli při natáčení zvrácených sexuálních aktů, ale vyhnula se trestu odnětí svobody, přičemž soudce uvedl, že se domnívá, že šlo o nátlak ze strany jejího manžela.

Soudce Mansell ji však pokáral za to, že „budila zdání, že si užívala některé ze sexuálních aktů se slepicemi a psem“, a udělil jí šestiměsíční trest s podmíněným odkladem na 18 měsíců.

Následujících sedm let se bude muset registrovat u policie jako sexuální delikvent.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*