Zvítězil Trump, Putin, náš Zeman i americký dělník

Zvítězil Trump, Putin, náš Zeman i americký dělník

Nastalo to, co nastat muselo, a protože jsem dával svou jednoznačnou preferenci prakticky po celý rok jednoznačně najevo, naposledy včera, mohu si tento závěr dovolit.

Západ, který oslavovali 28. října na Staromáku šášulové typu Horáčka a spol. odpočítává svůj konec a na čele změn a zcela po právu budou stát Trumpovy USA.

Skončí války v Iráku, Libyi, Afganistánu, humanitární bombardování Jugoslávie či násilný puč v Kyjevě…

Jestli se Kalousek napůl opatrně obává, že Trump změní postoj k Rusku a Putinovi, tak to je jisté…

Byl poražen celý světový i evropský západní establishment. Je to debakl západní politiky počínaje pádem Berlínské zdi do včerejšího triumfálního Trumpova vítězství.

V Americe i našim jménem, jménem obyčejných lidí promluvil rozum. Vyumělkovaná slova o lidských právech spojená s krví a milióny dolarů, tak jak je představovali Bushové, Clintonové i Obamové narazily a realitu představ obyčejného amerického bílého dělníka, který se přihlásil o své právo na důstojný život.

Tak jako svět zažíval nejrozumnější období při spolupráci Reagana a Gorbačova a vlastně celého tehdejšího Západu, čeká nás renesance tohoto vztahu, čeká nás mír spolu Trumpem, Putinem a tak trochu i naším Zemanem

A až se milánkové znovu sejdete někde na 17. listopadu, pak vězte, že budete oslavovat už jiný Západ. Ten váš včera skončil, ten nový je zrozen.

K takovému Západu se jistě rozhodně hlásí především obyčejní lidé této země, kterými tolik opovrhujete.

 

(Ilustrační obrázek Foto: AP Photo/Ronda Churchill)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*