Zvítězí v Eurovizi 2017 skupina Pussy Riot?

Zvítězí v Eurovizi 2017 skupina Pussy Riot?

Že se z pěvecké soutěže Eurovize stala politická záležitost, kde to Washington a Brusel potřebovali nandat Putinově Rusku je bez jakýkoliv diskusí.

Už jen zadání, že soutěž je apolitická, bylo letos porušeno písní vítězné ukrajinské zpěvačky Jamal.

A aby pořadatelé zajistili „regulérnost“, nechali sice hlasovat diváky, ale o všem rozhodovala jakási utajená „porota“. Že tyto „změny“ byly provedené za účelem, že NESMĚL vyhrát Rus, je každému normálně myslícímu člověku jasné. Tak se stalo, že diváci sice jednoznačně určili za vítěze zpěváka z Ruska – ale vyhrála Ukrajinka.

Cituji slova Petra Hájka z Protiproudu: „Ostatně vládní Kyjev dal již dopředu najevo, že nestane-li se tak, Ukrajina se příštího ročníku nezúčastní. A to zase nemohl dopustit Brusel, když se na instalaci kyjevských pučistů tak rázně spolupodílel. No prostě apolitická pěvecká soutěž jak má být.“ http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2447-eurovize-dosahla-dalsiho-z-vrcholu-pevecka-vyuka-v-demokracii-po-bruselsku-zname-uz-i-viteze-pro-pristi-rok-pochopi-konecne-rusove-o-co-v-evrope-jde-nackove-kaceji-pomniky-a-pussy-riot-jim-zpivaji-do-pochodu.htm

Ironií ovšem je, že ukrajinští diváci hlasovali pro ruského zpěváka Lazareva, který od nich dostal 1. místo! Tímto vlastně Ukrajinci hlasovali pro Putina!

Washington a Brusel z toho musí šílet, protože tady je vidět, že jejich lži o Rusku a Putinovi na normální občany nezabírají.

Každodenní protiruská a protiputinovská propaganda ve všech světových mainstreamových médiích (Reuters, AP, AFP, CNN, BBC…), na Ukrajině dokonce zákaz propagace čehokoliv ruského a u ukrajinských občanů zvítězil Rus!

Naši diváci dali ruskému zpěvákovi druhé místo. Tedy ani na ně nezapůsobila naše ČT, která je z Ruska a Putina úplně nemocná a svojí protiruskou a protiputinovskou hysterickou propagandou strčí do kapsy komunisty před rokem 1989.

Co bude příští rok?

Počítám, že Rusové se této ostudné šaškárny již nezúčastní a tak Porošenko bude moci udělit ukrajinské občanství hrdinným bojovnicím za lidská práva skupině Pussy Riot. A ty třeba na pódiu předvedou svoje umění v podobě hromadné soulože jako zde http://www.agresori.com/30058-vudkyne-pussyriot-soulozi-v-devatem-mesici-tehotenstvi.html a budou mít vítězství jisté.


Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Zvítězí v Eurovizi 2017 skupina Pussy Riot?

  • No, kdyz s nimi bude „zpivat“ i klintonka s patricnou show, tak maji vitezstvi v rukavu.

  • Pokud se nestane Zázrak, nebo se brzy lidé Neprobudí, tento svět spěje do Samozáhuby. Je to Sodomie a vrchol nefkusu, co se dnes v Evropě a ve světě děje!!!!!

  • To už by byl vrchol dekadence lidskéjho myšlení kdyby děvy lehkých mravů a přitom drzÉ a vychytralÉ a ještě k tomu žádné pěvkyně by měly zvítězit. Mají světově našlápnuto, protože USA a jejich přicmrdávači je použíají jako umělkyně ke své propagandě proti Rusku..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*