Žvásty a lokajský postoj evropských politiků neřeší jádro problému a bezpečnost Evropanů!

Žvásty a lokajský postoj evropských politiků neřeší jádro problému a bezpečnost Evropanů!

Úvodem si dovolím připomenout římský citát: „Kázání dojímá, ale činy strhávají,“ nebo přísloví: „Kdo skoro dává dvakrát dává“!

Nedávná tragédie v Paříži a neustálý proud migrantů z afroasijských zemí do Evropy se nedá nazvat jinak, než vnášení řízeného chaosu. Toto enormní množství emigrantů Evropa nemůže zvládnout, hrozí jí destabilizace s tragickými následky. Vysoké procento mladých mužů mezi migranty vzbuzuje podezření, že se jedná o řízenou invazi. Také již není přehled, kde se část z nich v Evropě rozptýlila. Situace na Ukrajině nevěstí nic dobrého a je možné, že tito lidé mohou být využiti pro záměry globální elity.

Zmanipulovaní lidé a hlavně placení kolaboranti aktérů tohoto chaosu (můžeme je nazvat utilitárními humanisty) argumentují, že se jedná o multikulturní proces. Reálně smýšlející odpůrci masové migrace jsou označováni za xenofoby, rasisty a dokonce fašisty. Je pravdou, že nedávno emigranti přicházeli do Evropy s vidinou zlepšení své ekonomické situace ovšem v únosných množstvích. Většina emigrantů pochází z bývalých kolonií západních zemí, co staletí bohatly na úkor obyvatel afroasijských zemí. Globální elita stále pokračuje v této činnosti a vytvořila si ze zemí bývalého východního bloku další kolonie! Zlobivé státy jsou vystaveny podněcování nepokojů, po nichž následují vojenské intervence, statisíce obětí a dosažení loajální vlády! V posledním období se jednalo o Irák, Afghánistán, Libyi, Jugoslávii, Ukrajinu, nyní Sýrii a tragédie pokračují.

Ilustrační obrázek Foto: Reuters
Ilustrační obrázek Foto: Reuters

Jak se klame veřejnost, tak vzpomenu zemi ve střední Africe o níž se rozneslo, že se tam šíří Ebola a další nebezpečné infekční choroby. Do oblasti bylo vysláno 3.000 amerických vojáků, prý pro organizační zvládnutí zamezení šíření těchto chorob. Pravá příčina vstupu těchto vojsk bylo objevení ložisek diamantů a chamtivost finančních elit!

Destabilizace poměrů v těchto zemích přímo ovlivňuje nárůst počtu uprchlíků, emigrantů, a nastal masový exodus těchto lidí do Evropy. Počty těchto nešťastných lidí jsou umocňovány organizátory za finanční podpory objednatelů, asistenčních převaděčů a převozníků. Mechanismus náboru části emigrantů již vyšel na povrch a veřejnost se dozvídá, že agenti oslovují v terénu lidi, nabízí jim možnost emigrace a dokonce jim věnují finanční obnos.

Z nynější situace vyplývá, že Evropu řídí nejen neschopní lidé, ale i lokajové státních a globálních elit! Při dobré vůli, zodpovědném a morálním přístupu, mohl být tento zhoubný vývoj dávno odhalen a zastaven. Mohl se již dávno řešit v místě vzniku (tam je jádro problému) za aktivní účasti mírových sborů OSN! V současnosti je třeba urychleně vytvářet v těchto afroasijských zemích ochranné zóny, do kterých přesouvat části emigrantů. Současně provést energické opatření vůči organizátorům převaděčů a přepravců!

Všechny akce iniciované globální elitou způsobující nevídanou tragédii nevinných lidí mají společného jmenovatele. Je to ovládnutí přírodního bohatství zemí, zavádění Nového světového řádu pod taktovkou USA a získání bohatství. Z dosavadního vývoje vyplývá, že se neustále zvyšuje majetková nerovnost mezi občany, národy a státy, což je cesta do propadliště odkud není návratu! Budoucnost populace by měla být založena na regulaci přírůstků a nedat se na cestu naplnění zhoubné Malthusianské teorie (války jsou prý nezbytné ke snížení počtu obyvatelstva). Budování podzemních a podmořských labyrintů boháči něco vypovídá.

Bývalý předseda vlády Velké Británie T. Blair po letech invaze do Iráku přiznal, že byl podveden svět, veřejnost v náhledu na Irák a Saddáma Husajna. Za vojenské napadení Iráku byl vynesen soudem v Kuala Lumpur (Malajsii) verdikt, ve kterém byli odsouzeni za vojenské zločiny hlavní aktéři, G. Busch, T. Blair, Cheney Rumsfeld, Volfowitz a další! Další zločinec co se aktivně angažoval na vojenském přepadení Libye, se dokonce uchází o prezidentský post v příštích volbách. Je tragédií, že civilizovaná společnost je lhostejná a nečinná k takovým aktivitám veřejných činitelů. Vydatně k tomu přispívá značná část masmédií, jejíž činnost je koordinovaná státní a globální elitou na ekonomické bázi. Kde je morální odpovědnost části novinářské obce, když mohou být ohroženy jejich životy, životy jejich příbuzných, jejich národů v případě vypuknutí lokání války, nebo světového konfliktu!

Je zarážející, že státy V4 a další co odmítají přijetí povinných kvót pro přijetí emigrantů, mají být vydírány snížením výše, nebo zastavením toku eurofondů. Uvedený záměr odezněl na konferenci o bankovnictví ve Frankfurtu. Už zazněly i další výhrůžky ze strany vedení EK a EP, kteří jsou členy evropských socialistů (Schulz a jemu podobní). Podle toho je vidět, jak věrně slouží globální elitě, podobně jako pravice.

Zastavení eurofondů může přivodit v první fázi ekonomický kolaps, protože většina průmyslových podniků r. 1989 za přispění tzv. privatizátorů byly rozloženy a zničeny. To způsobilo, že se nedosahují potřebné finanční zdroje na budování infrastruktury a tím i na nevýrobní sféru jako je zdravotnictví, školství, veřejná správa apod. Toto by si měli uvědomit nynější stávkující, kteří jsou zneužíváni pravicí před volbami.

Nedostatek finančních zdrojů se musí částečně krýt eurofondy, neboť zahraniční vlastníci nových výrobních podniků v ČR buď využívají daňové prázdniny, nebo daňové ráje v zahraničí.

Je třeba ocenit odvahu vlád V4 a pár dalších, kteří se vzepřeli diktátu a vedení EU ve věci stanovených povinných kvót. Zastavení eurofondů, příliv mas imigrantů a jiné restrikce můžou přivodit kolaps Evropy a přímo ohrozit geopolitickou bezpečnost a stabilitu! Doufám, že příslušné vlády se zabývají tímto nebezpečným vývojem a podnikají příslušné preventivní kroky.

26 let stačilo, aby si řadoví občané udělali vlastní bilanci, protože značná část českého a slovenského národa už procitla z podsouvání iluzí a to slibované modré z nebe se stále nedostavuje.

 

Ing. Richard Novák

Reklama

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*