Zuřivý a běsný cyklista zaútočil v Londýně na řidiče dlouhým loveckým nožem jak v hororu

Zuřivý a běsný cyklista zaútočil v Londýně na řidiče dlouhým loveckým nožem jak v hororu

Cyklisté jsou prý v Londýně příliš bílí. Tento nebyl. Nejbezpečnější město světa? Policie nad ulicemi možná ztrácí kontrolu. New York hadr. Letos již 44 ubodaných. Muž ubodán, že nedal mládeži drobné. Starosta Khan velmi zarmoucen

Násilné trestné činy v Londýně údajně rostou a údajně je páchají převážně mladí lidé z etnických menšin. Kdy se v Londýně stanou menšinou běloši je otázkou času, pokud jí již nejsou, ale o nejbezpečnějším městě světa nemůže být ani řeč a v počtu vražd poprvé ztrácí už i New York. Namísto bezpečí v ulicích scény jak z hororu.

Mladý muž vyjížděl ve středu autem na rušné londýnské ulici a téměř ťukl do cyklisty, který však následně zběsile seskočil z kola a vytáhl dlouhý lovecký „zombie“ nůž a snažil se dostat k vyděšenému řidiči, který byl však ke svému štěstí v autě zamčen ze všech stran. Následovaly pokusy rozbít sklo, přiběhli další dva mladíci z nějaké etnické menšiny, nikoliv řidiči pomoci a rychlí a úspěšný řidičův útěk před šíleným zombie mužem s dlouhým nožem, který se vydal za ním jej pronásledovat ulicemi Londýna. Opravdové top video ze života londýňanů z kategorie multikulturní soužití.Epidemie útoků nožem v Londýně pokračuje…

Ve stejnou středu byl ubodán otec tří dětí v Kensingtonu, protože odmítl dát peníze nějakým mladíkům. Starosta Shadiq Khan vyjádřil hlubokou lítost. Včera byl pořezán muž se ženou, když se stali obětí loupežného přepadení. Jiná žena byla včera nalezena propodnutá a stala se letos již čtyřicátou čtvrtou obětí útoku nožem.

Protože londýnský komisař pro chůzi a cyklistiku, který dostal od starosty za úkol zlepšit bezpečnost cyklistů vysledoval, že londýnští cyklisté jsou (nebezpečně) příliš bílí, tak stanovil nové cíle jak zvýšit diverzitu mezi cyklisty, protože černochů, asiatů a příslušníků menšinových skupin je mezi nimi pouhých 15 procent. S podporou starosty Khana již chystá projekty, které tuto rozmanitost na kolech zajistí. Dle komisaře pro chůzi by mělo jezdit v Londýně méně aut a lidé by více měli chodit pěšky.

S trochou nadsázky mohl být londýnský komisař chodců a cyklistů s novým šokujícím videem, které zachytilo černého cyklistu s obřím nožem útočícího na řidiče spokojen. Byla v tom ta diverzita, barevnost, kolo také chvíli bylo, řidič už autem nikam nejel a běžel po svých jako? o život.

Muž se později, když již byla v pohotovosti policie ke svému autu vrátil. Diskutující pod článkem ironicky napsal, že doufá, že byl okamžitě zatčen pro pokus o vraždu.

Ve Velké Británii, kde zatýkají i nevinné lidi pouze proto, že se snaží pravdivě informovat o realitě toho multikulturního soužití a svoboda projevu platí jen pro vyvolené, tedy pro ty, kteří říkají to, co je politicky korektní a „nezávadné“ bych se tomu ale ani nedivil.

Bývalý šéf policistů z Tottenhamu Victor Olisa obvinil Scotland Yard, že ztratil nad londýnskými ulicemi kontrolu.

Tak snad ještě není pozdě tu ztracenou kontrolu nad londýnskými ulicemi nalézt, ale falešná slova muslimského starosty Shadiqa Khana o nejbezpečnějším městě světa mě optimismem ani trochu nenaplňují stejně jako on.

Vlastně téměř vždy, když čtu o Velké Británii současnosti tak mě naplňuje spíše smutek a lítost kam až to dopracovali. Asi nejsmutnější a zcela šokující video jsem viděl včera, když si v něm přišla britská policie zatknout až domů jednu paní jenom proto, protože si předtím stěžovala policii na modlící se muslimy v Hyde Parku, kde je to pro všechny zakázané a požadovala po policistech, aby zasáhli. Zakázané je to ale pouze asi pro někoho. Zasáhli, ale proti ní a je prý nyní souzena za projev etnické nenávisti.

Záměrně píši to prý, protože tomuto videu se mi ani věřit nechce. Pokud by pravdivé snad bylo tak nic horšího a smutnějšího jsem asi ještě neviděl. Kéž by zrovna tyto bláznivé a natočené skutečnosti byly tím fake news.

Neuvěřitelná Británie současnosti. Britská policie jde i proti vlastním lidem, přestupky proti zákonu se řeší jen u někoho a v některých ulicích již policii ani nevídají.

Tak ať tam ještě v tom Londýně úspěšně namíchají ty bílé cyklisty z té střední třídy a budou zase o krok dál.

Zdroje: Dailymail: Terrifying moment cyclist armed with a huge zombie knife tries to smash motorist s window after rush hour road rage row breaks out in front of stunned London commuters..Express: London Knife horror: Man and woman slashed after intervening in robbery….Mirror: Cyclist armed with a huge Knife smashes driver ́s window in terrifying road rage row in broad daylight on London street…Mirror: Woman,28, stabbed to death in London as man arrested on suspicion of murder..Independent: London cyclists too white, male and middle class, says capital ́s cycling chief in vow to tackle diversity problem…Šifra (Aktuálně): Útoky nožem v Londýně přerůstají v epidemii. „Ztrácíme nad městem kontrolu“..varuje policista. Starosta chce zakázat nože…PL: Video: Vadí ti islámská modlitba v parku? Půjdeš sedět. Šokující záběry z Londýna.

(Ilustrační obrázek Foto: AFP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Zuřivý a běsný cyklista zaútočil v Londýně na řidiče dlouhým loveckým nožem jak v hororu

  • Hele, nedělejte z toho drama. Pěstuji králíky. Dříve jsem je mlátil klackem po hlavě a pak podřízl. Pokud jsem je špatně klackem trefil, tak kvičeli. Hrůza. Tak jsem se rozhodl, na radu přítele, je podřezávat bez praštění klackem. Ani jeden dodnes nepípl. Je to fakt humánnější a rychlé. Proč to tady vlastně píšu? Ani nevím, zase jsem se ožral…..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*