Zradit program a myšlenku je snadné, když za to dostanete tučný bakšiš. Volby jsou pak zbytečné!!!

Zradit program a myšlenku je snadné, když za to dostanete tučný bakšiš. Volby jsou pak zbytečné!!!

Složit koalici se Babišovi po volbách zatím nepodařilo, ale to vůbec není nic divného. Všichni – jak hladoví psi čekají a rafou. Je to zvláštní vyčkávaná a pro některé prevíty i čas obav, jak se vše vyvine, protože by mohli už konečně spatřit světlo světa nějaké pořádné špíny a zlodějny. Tento stav je akceptovatelný, ale tak nějak nechápu kolaboranta Filipa a jeho slova o možné podpoře menšinové Babišovy vlády. Pane Filipe-za kolik???

Víte-každá strana šla do voleb s nějakým programem. To je jedna věc. Věcí druhou je však například u takzvané komunistické strany její vnitřní idea a její slučitelnost s politickým vývojem. Tedy jestli KSČM onu vnitřní ideu ještě vůbec má!!! Nepochopím však, jak může předseda komunistické strany vyřknout cosi o tom, že za jistých podmínek je komunistická strana ochotna tiše podporovat menšinovou vládu čistě komerční strany, která je de facto vlastnictvím buržoazní elity která je škůdcem národa a republiky. Vyvstává tu totiž extrémní programový a ideový rozpor. Co na takovou prasečinu říká členská základna KSČM??? Soudruzi-tohle vám je jedno??? Tohle je očividná a sprostá kolaborace!! To je zrada a podvod na voličích a celé členské základně!!! To nevidíte, že takovéto postupy stranu zabíjí??? Sakra vzepřete se. Cožpak Filip a jeho ÚV mají patent na rozum a mandát k tomu, aby vás zrazovali?? Vždyť ten Filip a ti papaláši dělají z KSČM prodejnou děvku!!! Kolik asi bylo kaprů pro Filipa na stole??? Není přeci možné, aby se komunisté-předvoj dělnické třídy bratříčkovali s úhlavním nepřítelem-buržoazií. Vždyť právě tato dělá z lidí žebráky a bezdomovce, dře lidi ve fabrikách z kůže!!!

Rád bych také vytkl jeden programový bod panu Okamurovi. Jedná se mi o ten, co požaduje vystoupení z EU. To je v současné době totiž čistý populismus a pitomost. Osobně bych byl také pro vystoupení z EU-bylo by to fajn, ale v současném rozložení politických a ekonomických sil v Evropě by to pro ČR byla v podstatě sebevražda a zavedení národa do extrémní bídy. My nejsme Velká Británie, abychom si takový krok mohli dovolit. Jak je všeobecně známo, tak jsme Evropskou montovnou která generuje produkci s nižší přidanou hodnotou. Jsme životně závislou zemí na zahraničních zakázkách a v oblasti potravinové soběstačnosti jsme z 50 % závislou zemí. Takže co??? Západ by nás setřel jak zpocené okno a ještě rádi bychom přilezli zpátky, protože bez zahraničních akvizic bychom nepřežili. Na takový krok bez silného spojence prostě nemáme. Navíc-koho ve světě zajímá nějaká Česká republika??? Z hlediska národního nikoho. Nedělejte si iluze. Jediné, co je asi tak zajímavé je to, že naše území lze použít jako případné bojiště při střetu velmocí a to má v současnosti ve své državě skrze pakt NATO západ. Ani to podělané lithium by nás nezachránilo a ono dnes už vlastně ani není naše, protože ČSSD ho de facto prodala ven a to za hubičku. Co však chtít po socanech-to byli odjakživa zrádci jako lidovci.

Možná vám – vy politici, lidi ty vaše kecy v televizi žerou, ale já ne. Ze mě si prdel dělat nebudete. Jen se divím, že ten náš národ je tak s odpuštěním pitomej a nedokáže se sjednotit pod jeden prapor. Místo toho volí idiotské piráty, fetky, teplouše a cizáky s palicí jak mikrofon. To je bída!!! Bude to však tím, že žádná strana se nevymezila a nevyhranila natolik, aby to voliče oslovilo. Je vidět, že volby jsou k hovnu. Je potřeba vzít klacky, hole, lopaty a vidle a ten buržoazní šmejd vymlátit jako za Jana Žižky.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*