Zoufalý obrat před volbami? Merkelová chce zakázat nošení burky v Německu „kde to bude právně přípustné“

Zoufalý obrat před volbami? Merkelová chce zakázat nošení burky v Německu „kde to bude právně přípustné“

Německá kancléřka Angela Merkelová, která se obává rostoucí podpory populistických hnutí v celé Evropě, vyzvala k zákazu burky v zoufalé snaze získat dodatečnou podporu, aby tak mohla zůstat u moci.  

Ve svém projevu na konferenci zákonodárců Křesťanskodemokratické unie, Merkelová prohlásila, že nošení „celé pokrývky obličeje“ v Německu by mělo být zakázáno „všude tam, kde je to právně přípustné“.

Pozice Merkelové představuje zásadní posun v jejím pohledu na toto téma, vzhledem k tomu, že se dříve bránila podporovat všeobecný zákaz burky.

Čelíc tlaku Alternativy pro Německo (AFD), po ztrátě v místních volbách na začátku tohoto roku a po pádu globalistického italského premiéra, Merkelová se zdá být připravena kooptovat některé prvky populistické opozice ve snaze zůstat u moci další funkční období.

Italský premiér Matteo Renzi, proevropský globalista, odstoupil z úřadu poté, co byl poražen v navrhovaném ústavním referendu, jehož cílem bylo přesun moci ze Senátu do Poslanecké sněmovny a zajištění bonusových sedadel většinové straně ve snaze usnadnit si budoucí schvalování legislativ.

Kritici argumentovali, že tento plán není ničím jiným než pokusem o vytlačení menšinových stran a posílení moci předsedy vlády na úkor Senátu a italských regionálních orgánů.

Několik populistických hnutí, včetně hnutí Pět hvězd Beppeho Grilla, Ligy severu, a hnutí Forza Italia, se budou snažit těžit z rostoucích proti-establishmentových nálad, které se šíří Evropou. Všechny tyto strany jsou velmi skeptické vůči Evropské unii.

Matteo Salvini, vůdce pravicové Ligy severu uvedl, že vítězství „NE“ kampaně je „vítězstvím lidu“

Renzi a jeho podporovatelé napadli ty, kteří podporují hnutí Pět hvězd a Ligu severu a prohlásili, že jsou tyto strany vinné z šíření „falešných zpráv“ ruské výroby. Jiní naznačovali, že rezignace Renziho vyvolá bankovní krizi a odchod Itálie z eurozóny.

Navzdory úspěchu v Itálii, rakouský kandidát na prezidenta prohrál proti establishmentem podporovanému kandidátovi.

Nobert Hofer ze strany Svobodných (FPO) připustil porážku bývalým vůdcem Zelených Alexanderem Van se Bellenem.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Angela Merkelová Foto:AP)
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Zoufalý obrat před volbami? Merkelová chce zakázat nošení burky v Německu „kde to bude právně přípustné“

  • Mirova aktivistka FDJ v DDR, mozna i spolupracovnice STASI. To se nikdo nedozvi, ty svine si vsechny zaznamy nechali vydat anebo skartovat. Ted je Merkelova Islammutti jako vazal USA dela vsechno, aby zustala u moci. Ma tu drzost, ze znovu kandiduje jako kanclerka. JsouVidel jsem video, kde ona za opozici vehementne bojuje za valku v Iraku a napada vlasu za necinnost! Nemci opravdu uz tak degenerovani, ze ji budou zase volit? Uz ji nerikaji Merkel ale Ferkel a CDU strana Ferkelu. Snad to pomuze. Tuhle zenskou nezajima nic jineho nez moc a uznani!!!! Jeji politicka draha se da srovnat s drahou A. Hitlera. Oba maji jedno spolecne. Je jedno za jakou partei/ideologii, ale jak nejrychleji k moci?

  • Scháníme hlasy, ale loutkovodiči určitě přimhouří oko a věrnost k NWO zůstane.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*